• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Dobrou noc
12. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
to je fajn, dobrou
12. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
dobrou pyloušci
12. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
u barunky tohle není vzdor, ona fakt vypadá, že se bojí, křečovitě se nás drží a plazí se do náruče, ale důvod netuším, bob nevím, jak by na to přišla, ona si to neumí pořádně představit, že mám v břiše někoho dalšího a vůči ní ani žádný omezování není, nosím ji normálně, žádná zmínka, možná nějaká logicky nezdůvodnitelná předtucha, nevím...
12. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
dobré ráno, a jedna perlička hned na začátek:
http://www.novinky.cz/koktejl/181232-marge-simpsonova-se-objevi-na-prebalu-magazinu-playboy.html
no škandáááááááááááááál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno! je tam krásně ale chnusná kosa...kuba je zas doma celou noc se dávil no paráda
13. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
čau Holkýýýýýýý,teda dneska je krásně,ale kosa jak z nosa
13. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
tak sem to konešně dočetla...............uuuf teda ste mi docela udělali zmantek těma dvouma čb fotkama sem si toho vubec nevšimla že je to peta a pokládala sem to za janču až sem četla jednu stránku po3 páč mi to furt nák nedávalo smysl tak sem to zjistila :grinning: :grinning: :grinning:

jinak mi kupujeme borovici nic jinýho bych si vubec nedovedla představit.... mě to přijde jen jako "ochlupacenej klacek" kdežto borovice je prostě nádherná a když se ni kouknu nestudu strukturu větve :grinning:
a myslim že pro nenechavý prstíčky je borovice nejlepší, nenechavý prstíčky nemaj šnaci ty ozdoby jen tak sundat
13. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
mony to je teda v háji s matym...no snad bude brzo dobře
13. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Hojte, přeji dobré ránko.

Tak my nekupujeme stromek. Loni nám moje mamka koupila umělej (jedličku). Vypadá fakt krásně (věřte-nevěřte). Vždycky jsme byla zastáncem živých stromků, ale nacházení jehličí až do července, to mě fakt neba. Navíc u nás je jediný efektní místo na stromek u topení ve výklenku a to je jehličí dole hned druhej den od nazdobení...
13. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
dobrý den
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
uffff jsem vyhrála aukci, jsem se u toho opotila :confused: :pensive: :pensive:
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
kur vajíčka snáší sem včera zapoměla na aukci :angry: :cry: :angry: :cry: chjo

jani my taky nemáme flek a budem kvuli stromečku muset stěhovat kikinu ke kubovi do pokojíku, jehličí mě taky přivádí k nepříčetnosti....(obzvlášt po tom co jeden rok nešla sehnat borovica měli sme smrk s delšíma jehličkama a když sme ho odstrojovali totálně opadal nezustala na něm fakt ani jedna bodlinka) ale nedovedu si představit vánoce mez stromku 2x2 metry kterej je živej a krásně voní
13. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
tak to já jsem už před lety řekla, že až jednou budu ve vlastním tak první co budu v obýváku "zařizovat" je místo na stromeček... a mám to tak :dizzy_face: ve starým bytě jsme museli vždycky posouvat (sice jen o kousek) pohovku a na to se fakt můžu vykváknout, strašně jsem to nesnášela :angry: ono je to sice vždycky jen na pár dní ale ta představa že bych zase měla něčím šoupat by mě už dopředu dovedla vánoce znechutit... teď už to mám naštěstí vymakaný.. sice musím trošku uhnout tím papasanem ale ten po té podlaze jede skoro sám a díky tomu že máme plovoučku tak ani případné bodlinky nejsou problém.. ve starým jsme měli koberec (dokonce i na záchodě :sweat_smile: ) a ty jehličky jsem na rozdíl od Janči skoro vždycky našla i když jsme umisťovali novej stromeček další vánoce
13. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
jinak mi tu borovičku mívali taky vždycky, ale mě vadí ty šílený krátery a hluchý místa mezi patry větví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
loni ta jedlička byla tak nádherná :dizzy_face: vypadala skoro jako ty americký stromečky co jdou vždycky vidět ve filmech - krásně hustá - a jestli si to dobře pamatuju tak dokonce stála jen něco okolo 300,- a to jsme měli nějakej +- 1,7m, což si myslím že je naprosto bombová cena
13. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
13. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
tery nevím... neznám heslo :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
zase to chce po mě heslo :grinning:
13. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
už ne
13. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
mě právě přide mnohem řidší smrček bo i ta jedlička
13. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
tak to je ale asi světlá vyjímka... :wink: mi když už jsme občas při hledání kdysi na takovou narazili tak byla tak drahá že... no hnus zelenej
ty už si asi nebudeš pamatovat kolik tak +- stála, co?
13. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
ta vaše byla hezká a vypadala že fakt i dost hustá ale zase měla větve nahoru :sweat_smile: já mám radši když jsou rovně :wink:
13. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
mylsím okolo 400 už nevim každopádně my jinak hustý nemíváme ale taky by se mi líbili ty spešl šlechtěný stormky ty šíleně hustý střížený jak podle šablony uvidíme uvidíme akždopádně letos nekupuju stormek sama :angry: seru na to :grinning:
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
kde ste šeci? dyt je tam kosa
13. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
mě se ty americký vždycky hrozně líbili... třeba v tom... jak se to jmenovalo?.... nooooo... jo, BH devětset něco, ty byli úúúúžasný, a už je dodávali vždycky i s podstavcem :sunglasses:
90210, už vím
13. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
to by mě taky zajímalo? nechápu jak je možný že tu bývá větší nával když je teplo než když je zima :confused:
13. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
tý vado... teď jsem se dodívala na axn na poslední díl amazing race (koukám teda ale vždycky jen na poslední 2-3 díly, teda pokuď je chytnu) a prý v tom závodě kdy cestujou po celým světě ujeli, uběhali a ušli dohromady 97000 km, a to ten závod trvá jen 1-2 týdny :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
náká blbá přímá úměrnost čím vyšší teplota tím víc lidí čím menší tím mín :grinning: se asi všici válí v pelechu
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
to mělo naše auto nejeto po 10 letech :grinning:
13. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.