• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jj Peti dáme do neděle ještě času dost,ale odfotíme a hned frčíme dom
13. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Peti co budete brát za rekvizity?
13. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak sem šla na záchod, kubíček papal rohlík tak dal kristýnce taky že prej chtěla :grinning: takže kikinka si pěkně rozžužlala obě špička je zasratá jak čuně celej gauč to stejný ale mám dvě spokojený děti :angry: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Luci, něco na spravení nálady:

Bavili se chlapi a jeden se ptá Pepy, jestli doma myje nádobí.
"Já? Já jsem doma NĚKDO!"
"Jak to?"
"No, manželka vždycky přijde domů a říká:
"Někdo by měl vynést koš... někdo by měl dojít nakoupit..."
13. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mony asi zajedu do ikei pro ten plyšovej fotbalovej míč, do HaM pro bekovku, a tady doma vemu takovou velkou modrou plyšovou kytku, malýho a velkýho Me to you-áčka, mám tu i zahradního trpaslíka, tak toho možná vemu taky a... pak ještě uvidím.. Robert včera nadhodil že vemem i minibike :sweat_smile: :sweat_smile: chvíli jsem o tom vážně uvažovala :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale to by byla asi blbost :grinning: :grinning: :grinning:
a taky ještě... ta Míša mi včera psala do IP že by vzala i ten dřevěnej vozík co má :wink: jsem ji o to poprosila :dizzy_face: :wink:
13. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
no my budem brát určo tatru,možná i odrážedlo a kačera na tahání a víc asi nic
13. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
škoda že Filípek je ještě maličkej a nesedí protože jinak by ten minibike mohl náhodou vypadat sakra dobře... dát na hlavu šátek pirátku, na oči sluneční brýle... to by nemělo chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
o tatrovce taky přemýšlím, že bych si ji půjčila od Janči....
ale víš jak.. sice možná vemu všechno co jsem tu napsala ale neplánuju to všechno použít.. auto to uveze a radši budu připravená... nechám to na konkrétní situaci a hlavně na té Míše :wink:
13. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
jo a třeba vemem i psa :grinning:
13. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Mony taková fotka Matyho na Baksovi..bys měla sehnat bičík, holiny, sáčko a přilbu :grinning:
13. říj 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
ty brdo neblázni,ten náš blb nevydrží na jednom místě natož na jedný fotce
13. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
a ty taky tolik rekvizit nepotřebuješ protože Maty chodí a dá se takhle udělat hromada krásných fotek, ale s tím naším hajáčkem tolik možností není.. leda na bříšku nebo na zádíčkách nebo pro změnu na bříšku :grinning:
13. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
vím že se to dělat nemá ale když ho posadíš tak tak nedrží??? že by se moih vyfotit jak kikina na zemi s listím a tak...
13. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
no uvidíme hlavně aby nepršelo
13. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
to jo tery, to vydrží... ale jen chvíli... protože on na rozdíl od Kiki nedovede posedět v klidu a furt sebou vrtí a po něčem se natahuje a tamto musí ošahat a tamto si vzít do ručičky a tam je taky něco zajímavýho a tak... takže je co chvíla na bříšku nebo na zádíčkách... je to takovej malej neposeda, takový torpédko :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
holky mám dotaz.... co by jste říkali tomu založit si téma i v receptech? ptám se proto, že dlužím Verči jeden "zdravej" a kupodivu fakt dobrej recept na čínskej salát se sojanézou, tak jestli ho mám hodit sem nebo tam :wink:
13. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
jo taky mě to už kolikrát napadlo že se tu o něčem bavíme někdo sem dá recept ale když to pak chhcu za tejden udělat takt o samo nemůžu najít
13. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Peti když zvládne Míša nafotit běhající děti, tak zvládne i Filípka :wink:
A recepty..nevím, podle mě by se to tam nějak moc nehýbalo..zakládaly sme ho i s únorovkama a je tam asi 70 receptů a to nác je tak 2 krát víc jak tady, ale jen můj názor.
13. říj 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj..jsme byli pro maso na ptáčky a s Jančou a Martou ve veselé kavárně na svařáku..anž je tam zima jako v prdeli..zak jsme si museli dati dva..

ty recepty bych taky založila :wink: ..to neva, že se to nebude hejbat
13. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
veru ty a maso na ptáčky?!?! :grinning:
13. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Sem to spíš myslela tak, že předtím se do tématů psalo receptů jak sviňa a když je téma recepty, tak nikdo nic. No ale třeba jsou tu jiné kuchařky že jo..
13. říj 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
Tery néééééééé... já bych ji spíš tipla na vepřo knedlo zelo :grinning: :grinning: :grinning: nebo uzený koleno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
tak i kdyby to tam mělo být kvůli dvoum receptům tak je nic nás to nestojí ne?
tak co? jdem do toho?
autor
Amelka už druhej den nepočůrala ani jednu plínku..krásně si říká :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
a nebojím se toho že by nás peta bohatě nezásobovala :grinning:
13. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Šak jo, já neříkám že ho založit nemáte..si dělejte co chcete :wink:
13. říj 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
a jakej název? # recepty pyloušků# ?
13. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
luci..to je opravdu dobrá..klobouk dolů..to ten náš parchantík..nic :angry: ..bych ho asi kamenem musela udeřit :angry: :grinning:

já samo budu dělat ptáky těm našim jedlíkům..Vojta dneska doslova "zežral "na oběd půlku stehna a opíkaný brambor, sušenku a lízátko :grinning:
13. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
kurna si tam asi taky hodím nabídku kilo není moc :grinning: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4101292
13. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.