• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Jani teď to není zlá otázka, jen moje zvědavost... budeš TOHLE někdy potřebovat? :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
je to myšleno jestli je to učivo k oboru/tématu co opravdu upotřebíš,nebo jen taková ta zbytečná omáčka okolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
15. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Je potřeba vědět aspoň nějaký základní informace, abych, až se budeme učit o dejme tomu psychických nemocech a bude tam napsaný, že jednou možnou příčinou té a té choroby může bt špatná funkce endokrinních žláz (což jsou právě žlázy z humorálního systému) Nebo že je je nějaký neuron atd.
15. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Peti, že bych ti vymyslela ještě nějakou záludnou otázku??? :grinning: :grinning: :grinning:
Hele - pálený těsto je jakože odpalovaný - jako na věnečky???
15. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Jj, je to učivo k oboru základy psychologie. Učíme se i nervovou soustavu atd.
15. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Jani, tak tak - musíš znát souvislosti, že :wink:
15. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
díky, to jsem chtěla vědět... zajímalo mě jestli to právě má nějakou souvislost s tím oborem a jestli to opravdu upotřebíš, nebo jestli je to třeba jak na základce kde ti do hlavy hustí hromadu kolikrát až blbin které v životě pak použije jen naprosto mizivé procento lidí :wink:
děkuju :wink: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
mě totiž občas připadne, že u některých oborů apod. jsou kolikrát tak naprosto zbytečný a nepoužitelný věci, že to akorát ztěžuje samotný studium a ty studenty přetěžuje :unamused: :frowning2:
15. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Per, tak to máš pravdu - mi to tak přišlo někdy i na střední :stuck_out_tongue_closed_eyes: určo mega věcí neužiju a zas kvůli nim si třeba nepamatuju věci, který by se mi i hodily :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
přesně tak... :cry: :zipper_mouth:
15. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
To bych ani Peti neřekla. jako od každýho předmětu je tam něco a vzájemně se prolínají. Jako na přdnášce jsem si říkala to samý co Ty, ale dneska jsem dělala otázky na zkouškový a celkem mi docvaklo proč a jak to je a proč se to učíme. Třeba konkrétně snížením neurotransmiteru ( což je nízkomolekulární chemická látka, která se tvoří v nervové soustavě) serotoninu může vést až ke snížení psychyckého stavu a dohnat to až k sebevraždě. Nebo nedostatek dopaminu, což je taky neurotransmiter vede ke snížení iniciativyi, apataii a může vést až ke vzniku perkinsona. Atd atp. A proto musím něco vědět o humorální a nervové soustavě a o neuronech, z čeho se skládají a na co jsou, už víš? Ale přiznám se, že jsem to všechno pochopila až dneska
15. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
ty jo, Jani, to je super, jak to všechno do sebe zapadá, že :wink: musí to být fakt super studovat něco, co už člověka baví a nemusí se zabývat a zdržovat ostatním "balastem" :wink:
15. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
no nic, musím od počítače - Maty "žárlí" - nemá to ted rád, když u něj sedím. tak zatím pa pa.
15. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Jani jj, ale zeptej se mě až ve třeťáku, pokud tam dorazím, jo?
15. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Luci, my sme Židenice tak ako teraz, máme ten domček pár ulíc od nás kde bývame teraz :slight_smile: .
Kedy sa púšťate do stavby?
15. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jani, já ale neříkám, že TY tam máš zbytečnou máčku, proto jsem se tě ptala, jestli je to k tématu to, co se učíš nebo ne :wink:, ale beru to spíš tak všeobecně, že ještě pořád jsou obory, kde se učíš co pak v drtivé většině neupotřebíš :unamused:
kdyby se třeba zubař učil jak pomoct děťátku na svět, tak to neberu jako zbytečnost (nějaká pacientka mu klidně může na křesle začít rodit, že jo) ale třeba.... kdyby se učil o... já nevím... třeba.... o světovým míru (ber to jakej blbej příklad :sweat_smile: :wink: :grinning: nic jinýho mě momentálně nenapadlo :wink: :grinning: :grinning: ) tak to asi v zubařině neupotřebí, že? :wink:
15. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
pořád musí mít dotyčnej nákej všeobecnej přehled žejo
15. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
15. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Tery já s tebe zdechnu
15. říj 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
proooč?
15. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Ten slovník :grinning:
15. říj 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
no tak jasně ale mi řekni jak je 8 letej kluk "svépravnej" k tomu rozhodnout že je holka?!?!? co takhle puberta nebo tak něco?

jo a slovník...šak sem to nenapsala ne :grinning: by ste to měli ocenit :grinning:
15. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
jj já si toho cením.. :wink: a jinak je to pěkná blbost
15. říj 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: ty voe to je článek co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by mě zajímalo jak se faj jinak sázet stromky :grinning: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/124757/svobodova-pri-sazeni-stromku-vystrcila-zadek.html

aneb bez bulváru se nedá žít :grinning:
15. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
to je právě to že blbost je moc slabý slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
mařeny kde zas šecky stéééé?!?! já tu celej den lítám jak hadr na holi a ted mám klid a vy nikde
15. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
jééé peču na vás fakt
15. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
jste to teda zabalily,???
já mám co vykládat..jsem jen musela splnit manželské povinosti :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Veru ty si prase :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
jáááááá..néééééééé...proooč?????
15. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.