• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
no to nevím, mony, už jen výraz, až cukr zkaramelizuje, mi dělá osypky :grinning: :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Peti,to je dobrý :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak tady to fakt žije :frowning2:

Jsem brouzdala po albech a snad mi prominete, ale tohle je pro mě fakt zvrhlý:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3140383&vReferer=
18. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
šmarjááááááá, co to je???? žádný stud, nic neskrýváme :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
jani..jo ta je dobrá :grinning:
18. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
jani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Jako já snesu hodně, ale co mi fakt vadí, tak fotky takovýhodle typu a ještě fotky z porodních boxů, těsně po narození dítka a ženské tam jde vidět pomalu až do krku. Asi jsem puritán, ale tohle asi patří do rodinného albíčka
18. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Amelka už má velkou postel!!! Lehala si do ní už v Ikei a teď už je postavená doma, tak je tam nasádlená zas :grinning: Já si udělala radost novejma talířama, které mě rovnou vyjely z vozíku, takže sou dva malé odprejsklé. :angry: Pak to všechno vynést na dvakrát po schodech, Amelka to zvládla tam i zpět pěcha. :dizzy_face: Jo a nefunguje nám v autě dětská pojistka a cestou z Ikei Am dvakrát otevřela dveře..já sem musela sedět v předu, tak sem jí nehlídala :pensive:
18. říj 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Very doufám že vám je líp a to stejné Adískovi...
18. říj 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
no Zdárek,takže postýlku složíte ne a Am si bude lebedit ve velké,no hlavně,že se jí nic nestalo :wink:
18. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
luci, jani, už jste posílaly míši to prohlášení? nepošlem to v jednom dopise?
18. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
luci a už tam bude amelka spinkat?
18. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Já na to myslím, už tejden, že musím říct Luci i Tobě Peti, aby jste mi ho dali, abych to mohla poslat.
18. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
A postýlku už teda máte složenou? A jakou máte postel?
18. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak zvlhčovač mám objednanej. Od ETY, tak snad to bude dobrý.
Jinak jsme celej den byli zavření sami doma a moje nálada se odvíjí podle toho :cry: Su nějaká ubečená
18. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
to jak já jani, taky jsme byli samy :confounded:
18. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
My taky. R jel ráno na brigádu, došla mu baterka v autě, takže se to všechno protáhlo a místo ve tři přijel až v sedum a teď jel zase někam skrz zakázky. Chudák Adam si ho ani neužije. A to jsem to měla dneska tak krásně naplánovaný se školou
18. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
že ti chlapy ty plány musí vždycky pokazit..
bych se ještě si bála dát Vojtu do postele...že mi spadne, jak tam nespíme s ním..
a kam jí dáte Luci, místo malé???P
18. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Jojo postýlky je už složená, zatím tam má provizorní povlečení a prostěradlo..nové se suší. nakonec jsme koupili tu obyč. za 1600 se zábranou v Ikei. Chtěla sem tu rostoucí, ale Míša chtěl tuhle, že se pak do nového pokojíčku kdyžtak koupí ještě jiná. Barva klasika dřevo. Tak su zvědavá jaká bude noc.
18. říj 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Veru je tam ta zábrana, tak se snad není čeho bát a jo místo postýlky. :wink:
18. říj 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
Zvažuju, jestli ráno jet k Dr., nebo ne. Adam teplotu nemá, ale spustila se mu rýma. Na kašel dávám Mucosolvan přes den a na noc Aerius. To sýpání bylo asi fakt kvůli tomu suchýmu vzduchu. Jsem všude do odpařováku nalila vodu s borovicovým olejem a teď se Adam koupe s tím olejem.
18. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
veru, já se taky ještě furt bojím, ale ona to není nic moc výška, částečně je tam ta zábrana a na zbytku postele mám danej spacák, kterej snad nepřeleze ve spánku a ještě je vedle postele postavenej velikej plyšák, aby ji případně brzdil, snad to stačí a nenaryje si rypáček :sweat_smile:
18. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Jj, tu jsem chtěla taky Luci, ale nakonec jsme šli do té velké postele.
18. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
ale teď jenom čekám, kdy jí v hlavičce docvakne, že má volnost pohybu a začne si sama chodit do postele k nám :rolling_eyes:
18. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Peti, to má Adam už velice kvalitně zmáklý :grinning:
18. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
dobrý večer! luci jen takovej tip omotejte tu zábranu ručníkem nebo tam něco dejte kuba od toho byl první tejden horzně omlácenej
18. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
No nééé, končí víkend a tady se to začíná scházet. Čím to asi bude :sweat_smile: :confused: :wink: :grinning:
18. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Tery koupili sme takového toho dlouhého krokodýla, tak snad to bude v poho, ale díky!!
18. říj 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
barunka se naštěstí neobouchala :sweat_smile: a z druhé strany máme ten válec :wink:
18. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
jsem vám dneska tery, brouzdala po stránkách na dárky a něco vyberu určo :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.