• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Terka tam má opravdu pěkný věci,taky určo objednávám :wink:
18. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
věcí je dost ale pořád nejsou všechny takže říkám jestli chcete něco co tam není tak řekněte není problém
18. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak já mám vykoupáno, nadopováno lékama, odsáto a už Adam leží.
Nastal u nás asi zlom. Normoš si nechá bez problémů stříknout do nosu a vysát. Teda u vysávání je trošku hysterickej a řve, ale když mu řeknu, ať jde za mnou, tak jde, sedne si mě na klín a je to pořád lepší, než když jsem na něm doslova klečela
18. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Jani to je fajn, já su zase ráda že Amuška se vysmrká, to odsávání je hrozný..
18. říj 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
On taky smrká, ale žádná hitapráda to není. Tak radši ještě odsávám
18. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
nj My taky smrkáme,ale ty hustčí ještě pořádně nevysmrká,tak taky odsáváme
18. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
čoveče já myslela že v tomhle věku už ty děcka smrkaj normálně :confused: to je děs jak si to nepamatuju...

dneska uplně úlet jak kikina jí ona teda nejí ona žere sem toho udělala víc sem si myslela že to bude mít aj na zejtra ale ona to snědla všechno :sweat_smile: řekla bych že asi víc než je ta malá výživová pixla
18. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
jůů, fakt smrkáte všichni? to je super, gratuluju, my teda nee...
18. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Tery a cos vařila??
18. říj 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
no takové to bylo strašně náročné :grinning: mrkev s bramborama... ale zas mě to málem sežrala aj s miskou a lžičkou a příde mi že je u toho mín zakydaná než když jí kuba :grinning:

jani co dávaááš za ten olejíček??? u nás sou taky všici na hromadě tak bych taky něco pořídila
a k mé neutuchající radosti kuba zejtra do školky opět nepude :rolling_eyes:
18. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jé Terko, to jsem ani nepostřehla,, že už přikrmujet. však je Kikča malá obryně Stáňa a tak musí sníst pořádnej nášup jídla.

Terko, mám normoš od Salusu, který si míchám s olejem na masáže.
Ale pozor, některý jdou použít na kůži a některý jen jako aromaterapie do aroma lampy.
Když vydržíš, tak Ti do IP pošlu seznam těch, který jsou na uvolnění dýchacích cest, na uklidnění atd.
Dokonce bych řekla, že když smícháš kvalitní oliváč, nebo jakejkoliv rostlinej olej s několika druhy těch vonných olejíčků a budeš to potírat třeba Kubíkovi na hrudník, tak se uvlní hleny a bude se mu líp dýchat. Ale vždy jen jednu až dvě kapky do oleje.
18. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak to budeš hodná já sem tu měla někde takou bichličku o tom co je dobrý na co a zaboha ju nemůžu najít..
na hrudník mám od mukoplantu nákej balzám a patlem se tím všichni..je tam teda napsaný že se to může použít s horkou vodou i k odpařování ale to je děsná kravina sme to zkusili jendou a asi měsíc sme od toho čistili tu nádobu..takže už nikd yvíce
18. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Holky odbočím..je mi to moc líto, ale ty tvrdé sýry nebudou..u bráchy v prácí udělali obměny a z bráchy je najednou řadovej kuchař úplně na jiném místě. :pensive: :pensive:
18. říj 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
to je fakt škoda,a co to co to,že poklesl?
18. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
luci, to neva, hlavně aby nepřišel o práci úplně :wink:
18. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jéé to je škoda, ale hlavně, že má místo, ne?
18. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Mony jak jinak..tlačenka.. :angry:
18. říj 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani to jo, ale on je celej špatnej, navíc mu pořád píšou bávalí podřízení jak jim chybí...
18. říj 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je záhul na psychiku jak kráva...
18. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahoj babulky, mě se vám už stýskalo tak sem si říkala že písnu...
ještě žijem ale Jula dorostla do období vzteku a breku a není snad už nic inýho.. v uterý sme se vratili z nemocnice, klouby krásně po injekcích povolili ale já to ořvala když sem viděla ty dírky a taky ty děti tam zavřený v těch klecích, až se mi z toho zase mlíko spustilo.. už nikdy více..snad
18. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
to sou píííííípíííííííííííííííííp fakt,toto :angry: ,jako je to fakt hnusný a o to horší když je dobrej,že :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj Věruško a ty jsi byla v nemocnici s malou taky? Nebo tě tam nenechali?
Je fajn, že se to po těch injekcích lepší
18. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Věruško..su ráda že občas písneš, snad už máte holky to nejhorší za sebou.. a ty dětičky ani nekomentuju..je to hrozný.. :unamused: :cry:
18. říj 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
Jani i s malou, do dvou let je to bezplatné, pak už za pětikilčo za den pro matku, .......z jedné mamči si tam dělali dojnou, za pobytovku tam nechá mateřskou, celou..
nejhorší je že ty ijnkce sou jen tak na tři měsíce tak to može a nemusí rozjet znova.. děs..
18. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
kolem mě se začlo rodit tak přemýším že dem do druhýho, třeba ten druhej pokus vynde líp :o))
18. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Věry mazec teda :pensive: .......tak na druhý pokus držím pěsti!! :wink:
18. říj 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
Lucy díky :sweat_smile: .....mějte se tu zase líp než bylo, já du zaparkovat, jedem pro změnu ráno zase do dětské, bych tam mohla mít přechodný.. tentokrát na odběry, Jula porád dostava methotrextát a bude ještě dlouho, za tři týdny už budem píchat sami doma at nemusím lítat.. holky fakt budte rádi že sou prci krom nachlazení zdraví, ja su už vyždímana.. ale život je pes a pes je nejlepčí přítel čověka,.... dobrou s kobrou :wink:
18. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobrou Věry... Držím pěstičky, ať to obě zvládnete co nejlíp
18. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobrou holky, valím taky
18. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Dobrou noc!!!!
18. říj 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.