• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
též se odebírám na lože tak dobrou
18. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobré ráno,
tak tady to zas žilo a žije... :rolling_eyes: :grinning: Tak se zatím mějte
19. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
dobré ráno! dnes tam vypadá krásně :dizzy_face:
super věc je že kuba je omluvenej na ccelej tenhle tejden a kvuli tomu že je příští tejden státní svátek tak se do školky taky nejjde.... no paráda
bych dnes něco podnikla..se mi chce jet koupit novej koberec nebo tak něco ale václav nechche :rolling_eyes:
19. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
19. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno/den :wink:
19. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
to zas byl víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tery, když mluvíš o těch nákupech, tak v Olympii, jak teď otevřeli tu novou pasáž, tak kousek od Markse a Spencera (tak uprostřed uličky) na jednom stánku, maj celkem hafo čepiček a mají tam i bílý a na zavázání pro Kikču. :wink:
19. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
peti seš hodná ale do olympie vůbec nechodím
19. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
peti..co se děla o víkendu??
já ho celej proležela u telky :sweat_smile: :pensive: :pensive:
19. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky, poraďte mi, mám hrubý nedostatek v pohádkové zásobě. Nevíte o nějaké dobré knížce, nebo servru, kde by se dala tato nehorázná chyba napravit?
19. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
tak to já taky...si už skoro nic nepamatuju, ale možná budu mít něco na klasických kazetách do přehrávače
19. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Nedá mi to a musím poděkovat tetě Petapi za úžasný malovací set, co dostal Adam k narozeninám. Fixky jsou úžasný. Mám jejich stopy všude. A právě se Adam rozhodl ze sebe udělat Hitlera a namaloval si černou fixou knírek pod nos. Naštěstí jdou celkem slušně dolů
19. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
:sweat_smile: jéé, tak mu je kdyžtak zabav na pozdější časy :wink:
19. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
jani ho blejsknia t se taky pokocháme :grinning:
19. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
To by Peti Adam nerozdejchal,je na tom závislej. Ale jde to celkem dobře střít utřiprckou. I z nábytku.

Terko, už je pozdě
19. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
a copak amelka poprvé ve velké posteli :confused:
19. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
jsem teď zahlídla v jedné diskuzi http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20645197&tab=0
jako víte, kolik stojí opravdu v té ikei že jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
To je síla teda.
Bych chtěla vidět tu koc, co si to koupí.

Hele, holky, já teď našla Adama, jak sedí skovanej za houpacím křeslem, tepláky i slipy u kotníků a drnkal si. Byl tiše jak pěna. Tak asi nic nebudu kupovat na Vánoce, když má takovou hračku :grinning:
19. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
19. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Veru, ale celkem nic... jen jsem nutně potřebovala pro Lindu rifle a trička s dlouhým rukávem (úplně ze všech vyrostla :sweat_smile: ), tak jsme jeli v pátek na skok do Olympie, že vlítnu a prolítnu šupšup Ham, CaA, Kaky apod... a ho**o :angry: :angry: NIKDE nic nemaj.. :angry: :rolling_eyes: no napadlo by Vás že sehnat nějaký celkem obyčejný a aspoň trošku hezký tričko s dlouhým rukávem bude takovej problém? Jako oni něco málo maj (95% triček jsou pořád s krátkým rukávem :confounded: ) ale TO kdybych Lin koupila tak mě asi pošle do...... :sweat_smile: samý fialkový :stuck_out_tongue_closed_eyes: růžovoučký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a se srdíčkama, a kytičkama a ptáčkama a kde jakou jinou havětí :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to by Lin na sebe stopro nedala.. tak jsme jeli ještě i v sobotu do tesca a do Vaňkovky, a tam sehnali aspoň ty rifle :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale jen jedny :unamused: ) ale ani tam žádný trička neměli, tak jsem celá nadšená :rolling_eyes: jela do té Olympie ještě jednou v neděli, že ji tentokrát prolezu trochu důkladněji a že NĚCO prostě najít a koupit musím... no nakonec jsem našla jeden novej obchůdek Okaidi kde jsem KONEČNĚ!!! našla vhodný a slušný trika a jedno koupila (ale za 319,-... což je děs :confounded: :cry: ale co jinýho mám zas dělat když to byl jedinej obchod kde něco měli, že?)
Jako mě nakupování i celkem baví.... ale jen občas..... 3 dny po sobě teda fakt NE :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :angry: to už není ani na pikaču, to je na pikaču bez toho ka :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jediný (ale chabý :sweat_smile: ) pozitivum na tom je, že mi Robert koupil v Kaky podzimní bundu :dizzy_face:
19. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Jani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
peti, ta deka je teda mazec... já tu první kupovala za 79,- a minule ještě jednu do kočárku už jen za 39,- :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
ale holky zase si vemte že ikei sou 3 v celé republice a když někdo nemá auto tak se tam fakt jen tak nedostane takže i to že to koupí trochu dražší těm lidem asi nevadí
jani klasika :grinning: počkej až si po něm začne malovat a povídat si s ním :grinning: :grinning: to dělal kamoščin syn že si tam namaloval očička a pusinku apovídal si s ním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Já jsem zvědavá na ten zvlhčovač vzduchu. Objednávala jsem to v Inavčicích u Brna a tak nějak doufám, že by zítra, max ve středu mohl dojít.
Adam totiž inteligentně dneska rozbil odpařovač, co jsem v jeho pokojíčku měla na topení.
se od rána musím držet zuby nehty, abych nevybuchla. To byli v noci zas sny. :rolling_eyes: Se mi zdálo o koncentráku. Blééééé :cry: :cry: :cry: :cry:
19. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky, som len na skok, za hodku ideme na polročnú prehliadku k doktorke + pichanec :frowning2: , chudiatko naše :confounded:

Holky, máme nahratú tú čiernu ovečku rozprávky, kto chcete písnite mi do IP, napálim a dodám, ked bude zrazík. Je super, malá každý den ako sa zobudí, tak hovorí "pustíme ovečku" :grinning:, takže každý den ide u nás ovečka :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak na to se Terko fááákt těším.
On se ani neozval, když jsem na něho volala. Neozvalo se to jeho krásný NOOOO. Jen seděl jak pěna a já ho hledala po celým bytě. :grinning:
19. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
caooo holky :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Teď koukám z okna a buď bude venku mega nechutně pršet, nebo sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
jani: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj Vladi, ahoj mimi
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.