• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
mimi ahoj :wink:
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Neboj mimi, taky Tě to čeká :grinning: :wink:
19. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
jj já vím, že každej do ikei nemůže, ale tohle je obyč deka za 39,-, vietnamci jsou všude. já jsem ji kupovala a roztříhala do plínek, ale za 160 i s poštovným bych to neudělala... :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
no jo, caka, caka a ktovie co este...
19. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
teda ta deka to je mazec :confused:

my sme vcera dosli z Popradu , doniesla som si peknu nadchu , bolest hrda a teplotu, tak dufam ze maly bude ok
19. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
jani první nechutně černej mrak se objevil asi o pul 10 a zatím nic tak doufám že to vydrží..le vzhledem k tomu že du dnes k verunce na hlavu tak počítám s tím že přijde urragán a budou padat trakaře
19. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
a prave dosiel borec z PPL a zazvonil .. aj ked som ho poprosila aby mi zavolal pretoze mi bude spat dite :angry: :angry: :angry: ma stastie ze ho nezobudil.....

ale dorazil fusak a zavinka do autosedacky, tak teraz uz moze v pohode snezit..... :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Já to minulý týden taky měla v doprovodu deště. Ale naštěstí jen když jsem šla tam.

Jj to došel a drží se, al e kousek dál nad Bureškou už je zase vidět azuro
19. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
teess, tak uragan hadam nie :wink:
19. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
já tady teda nic hroznýho nevidím :sweat_smile: :confused: :wink:
19. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Terko, takže taky zrzavý mikádo? :grinning:
19. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Peti, tak mě na to tak napadá... Umy si okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne, samo prdel, jo?

Holky, nemáte zítra, nebo ve středu večer některá čas? Mám pocit, že jestli někam večer nevypadnu, tak se zblázním....
19. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jani kdybych potřebovala umýt okna tak bych to viděla na minimálně hurikán nebo orkán :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
hele mimi já musím dycky všechno extra takže i ten uragán přijde naposled když sem šla od holičky tak než sem došla na mendlák (asi 5 minut) tak přišel takej slejvák že sem byla jak kdybych skočila do bazénu spadla na mě větev a fučelo tak že sem sama kočárek neutalčila že mi museli pomáhat okolní kolemjdoucí....

jani já nebudu přizdisráč :wink: a vemu to rovnou na čřervenýho ježka a růžovýma melírama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
teess, neboj dnes bude lepsie :wink: a cerveny jezko s ruzovyma melirama musi vyzerat ocarujuco :grinning:
19. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
hehe mimi, mě zase PPL volá a chce, abych čekala s penězma dole u vchodu, mu vždycky řeknu, ať jde nahoru, že mám malý dítě a on je vždycky nasranej :sweat_smile: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Už se těším, tak pak na oplátku pošli MMS, ju?
19. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
super..tery..tak to jsem ráda, že budu moci použít ten nový duhový přeliv :grinning: :grinning:
a na ježka tě vezmu s velkou vervou :grinning:
19. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
petapi: jj, ja si tiez pamatam, ked mi kazal prist dole, to mi prisla postielka a nejake drobnosti pre miminko, no a ked videl mam pred sebou brucho jak svet, tak ho ta nasranost hned presla a doniesol mi to hore..... a teraz ked zvoni alebo vola tak mu hned poviem aby prisiel na prve poschodie :slight_smile:

inak ten fusak sa mi vobec nepaci :frowning2: takze ho hned vratim a objednam iny
19. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
kurna to je nevyhoda internetovych obchodov, na tych fotkach to vyzera inak a aj farba je teda uplne ina ako na obrazku :angry: :frowning2:
19. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak první noc betličce v poho, jen kolem 2 plakala a volala mami, ale to sem jí jen pohladila a spalo se dál.
19. říj 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
mimi kdyžtak koukni k nám http://www.nejbaby.cz/
19. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
luci, tak to je super, já za barunkou pořád lítám tak 3-4x za noc...
19. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
To je v prcce, někdo se vyspí už od půl roku dítěte a někdo...
Dnes mi říkala kamoška že malej ji zase volá na přikrytí a to spávala celou noc..
19. říj 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
Luci ta Lenka, co je těhu? Od Adámka?
19. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
JJ Jani ta :wink:
19. říj 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
Tam bych možná aji řekla, že to bude tím, že Adam ví, že, že mu brzy přibude sourozenec, takže jeho chování může být ovlivněný tím. Jako že se vrací zpátky o několik kroků.
Od bratrance kluk, když se jim narodila holčička, tak přestal komunikovat a byl agrasivní. Ale tam byl ještě i jinej problém, kterej oni nevěděli.
19. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Jani to nevím, ale říkala že vždycky vypadá že se chce přikrýt sám, ale prostě mu to nejde...
19. říj 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
No, každopádně to není náš problém. I když je mi jí líto. Se naběhá :frowning2:
19. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
dycky se děti chovaj jinak když bude přírůstek
ale taky je mu třeba jen zima :grinning:
19. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.