• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Maty si ted Klekl na ten nočník co má v obýváku a vyčůral,on už nesedá on rovnou natvrdo
19. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Tak to je borec Monči :grinning:
Adam si ho jen dlachní a když čůrával venku, tak se snažil si ho držet sám, nebo hrabal do proudu :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Teď mě napadl takovej úplně debilní nápad když to tady čtu... :sweat_smile: :sweat_smile: a to, že by jste si pár tady těch stránek (drnká, dlachní, hrabe do proudu....) měli uložit a pak to těm klukům jednou předat vytisklý... třeba na svatbě nebo při narození jejich prvních potomků :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by se Vám ale asi poděkovali.. ale zase jako svatební vtip, by to bylo dlouho v kurzu :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Mony dobréééj!!

Jani jj měli, u těch nádobíček..už se těším až ho Amelce koupím. :dizzy_face:
19. říj 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
Vláček je též na seznamu vánočních dárků a luci, prosím tě, co přesně jsi říkala, že budeš pořizovat z toho dupla?
19. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
zítra jdu oznámit boba v práci...
19. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
My máme jasno Peti, jestli Tě to zajímá. :grinning:
19. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
jj taky určo :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Jéé, tak hodně zdaru. Držím pěsti Peti... :wink:

Per, to není špatnej nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Budeme matky - podrývačky autority a bortičky sebevědomí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Peti jdeš taky do dupla ?
19. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
já musím udělat domácí poradu, buď kočárek nebo duplo, porada musí být nad rozměrama kočárku, když bude velkej, tak duplo, případně na narozky...
19. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Dneska, jak jsme byli u sousedky, tak ten její syn má komplet Duplo city a i hasiče. A vzhledem k tomu, že mi dnes volal můj otec a finančně mě potěšil (o čemž R nebude vůbec vědět), tak z vesela hledám u Terky na stránkách :grinning:
Prozatím tam mám vybraný velký box s kostkami - duplo, hasičský auto - duplo a ještě něco dovyberu z dupla a nějaký vkládačky.
holky, mám prosbu, kdyby se do ikei některá z vás dostala dřív než já (my teď nemůžem, když je nachrmlanej), vemte mi prosím set malých mašinek, jestli ho ještě budou mít (jsou tuším 3 ks za 79,-Kč, že Luci :wink: )
19. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Holky, prosím, nevím, jestli jste četli, ale z jakých českých pohádek čtete prckům? (pokud čtete)
19. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
ahojte holky,
můžu na vás takhle od boku střelit dotaz, prosííííííííím?
musím jít s Matym na kožní - nejlíp zítra. má exém a dr. už si s tím neví rady a vzhledem k mému atopyku a mm lupénce (má ji jen trochu a ve stresu, ale má :frowning2: ) tak jsme vysláni na vyšetření :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
nevíte, jak to probíhá v Bílém domě? Byla jste tam někdy některá? Asi si tam vysedíme dlouhou frontu, že? já ani pořádně nevím, kde to je :frowning2: :frowning2: :frowning2:
díky moc za jakékoli info
19. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
my ještě nečtem, barunka zatím chce jenom listovat a ukazovat obrázky, ale máme potom na první čtení Křemílka a Vochomurku, nějakýho Ladu a dál nevím...
19. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
v Bílým domě jsme chodili na oční, tak necháš kočárek dole v kleci, klíč si půjčíš na vrátnici proti nějaké 100 nebo tak, co máš u sebe. pak si vyjedeš, vylezeš do příslušnýho patra, nahlásíš se u sestry na začátku, pošle tě čekat ke konkértní ordinaci a čekáš, no fronty tam jsou, ale my jsme zatím měli štěstí, že jsme tam byli jako novošek, tak jsme měli přednost no.
19. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
no já sem pouštěla cd a desky co sou ještě po nás
a knížek pohádek mám taky hodně Němcovou,Erbena atd a to taky po nás
19. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
po nás knížky jsou zatím nepřevezený u našich, to budem muset zrealizovat...
19. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
a myslim,že číst mu budu až,tak za rok

no já už u terky objednala a to duplo budu pak dokupovat postupně a zbytek dokoupí rodinka
19. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
jo a je to na žerotínově náměstí, za červeným kostelem
no já je mám všechny tady už když se naši stěhovali vzala sem si je a pořád sou krásně zachovalý
a to jste měli mony, každej svoje knížky, nebo pro všechny sourozence jeda a vzala sis je systémem silnější pes mr...á
19. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Jani, Ty bydlíš kde?

No Adam už vyžaduje vykládání pohádek, ale já jsem s veškerým arsenálem skončila na Šípkovce, Karkule, a chajdaloupce. Co jsem slyšela, jak mu v sobotu R vykládal pohádku o zatoulaném kůzlátku, co když se ztratilo, vytáhlo z batůžu mapu, busolu a GSKu, to bylo na mě fakt moc....
19. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Peti,mám je všechny já,tak holky děti nemají,takže se nepraly,no některý sme měli svoje a některý společně,sou tu takový moje osudový
19. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Až tak Peti :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
jani, náhodou dobrý :grinning:
19. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Peti: základní desku, velkou základní sadu, sadu hasiči a zvířátka z farmy.
Jani my sme kupovali ty vláčky za 250 i s kolejama..na nic dalšího sem nečučela a čteme Amelce z knížky: Špalíček říkadel a pohádek jsou tam takové ty základní jako: O kohoutkovi a slepičce, O červené karkulce, O Smolíčkovi, O Budulínkovi, Princ Bajaja, O kůzlátkách, O Červené karkulce....

Jani.sun.: my jsme chodili do Bílého domu na tu endokrinologii. Zeptala sem se dole na vrátnici a tam mě pán poradil, včetně toho že ti půjčí klíče od klece kde si musíš nechat kočár. Jinak bylo to tam celkem v poho a moc dlouho sme nečekaly. Je to zastávka Česká...víš kde je Městská správa sociálního zabezpečení nebo Sál Břetislava Bakaly?
19. říj 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
ty jo hasiče,no aut tu má milion a nehraje si stím,no tak mu to asi doobjednám k narozkám,ale ty dopla sou fakt moc pěkný
19. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
aha, já se právě dívala a vzala bych tu velkou základní sadu a farmu, tak teda ještě nějaká základní deska jo? na to se to asi staví že?
jako,že mě ani hasiči nenapadly :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.