• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
nene si to pěkně rozeberete
19. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
jo takhle... tak to ne, ty by chtělo asi video a to bohužel :unamused: ale on jen tak jemně vrtí bokama/prdelkou a jakoby tancuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
HA, máááám, na tom youtube fakt najdeš kde co :sweat_smile::
http://www.youtube.com/watch?v=mUiJpfaVZmE
19. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
ty vole já být dítě tak z toho mám hrůzu mi to připadá jak ty vraždící hračky z hororů co maj přesně tenhle výraz
19. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tohle bych dala do výbavy každé manželky na demonstraci manžílkovi co bude když... (zbytek si doplňte podle vlastní situace)
http://www.youtube.com/watch?v=rpumXX1Fce0&NR=1
19. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
tery nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to viděla na živo a je to hrozně prčovní :grinning:
19. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
Dobrú noc žínky :grinning: :wink: :wink:
19. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobré ráno všem
20. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno.
Asi mám dosti obraženou ruku a bolí to jak čert :angry:
20. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
o co, nebo o koho jsi si ji obrazila???
20. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
O zem Veru. Jsem v noci šla na WC a uklouzla mi noha a už sem se válela. Já na spaní teď nosím takový ty spací ponožky. A spadla jsem tak blbě... Jako když padá ženská. Jakobych se opřela o podlahu.
Když nic nezvedám, tak je to v poho, ale horší je, když chce někam vyzvednout Adam.
K doktorce nemůžu, bo nemám kam vrznout Adama a do čekárny plný duchen ho určitě tahat nebudu. Ještě by mi na něj kdovíco naprskali...
20. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
tak ho hoď k nám :wink:
20. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Veru, to bych Ti nemohla udělat :wink: Ale děkuju
Půjdu tam zítra, pokud to nepřestane bolet. Mamka šla dneska na kontrolu do úrazovky s tou svou zlomeninou a R je pracovně na polygonu v Líšni
20. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
myslíš, že by mi něco společnýma silama udělali??? :grinning: :grinning:
ale mamce to ještě zdělávat nebudou::?
20. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ne, sundávat ještě ne. Ona tam chodí každej týden na RTG a na natahování. Jak to má zlomený přímo v zápěstí, tak to hlídají, aby se to neposunulo a neměla tu ruku deformovanou.

A Veru, u těch dvou je všechno možný :grinning:
Aby jsi nebyla někde svázaná s roubíkem v puse. :wink:
20. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Krasne dobre ranko :slight_smile:

jani tak dufam ze ruka bude v pohode.... :wink:

My sme vcera boli u fyzioterapeuta.... tak dufam , ze to bude mat nejaky ucinok, pretoze momentalne ma boli cely clovek :sweat_smile:
20. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
dobré ráno! holky mám takej nápad nešlo by na ty recepty napsat co celej tejden vaříte??? jako ne s receptama ale jen názvy... já su totiž uplně tupá a fakt mě nenapadá co vařit tak že by to mohla být dobrá inspirase když by se tam dalo vybrat ze spousty jídel...... co vy na to?
20. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
teess to je dobry napad :slight_smile: , pretoze ja som niekedy tiez zufala a neviem co varit :confounded:
20. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
takze narovinu .... dostat zo mna nejake tyzdenne menu bude problem :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
20. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
idem upratovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , po tom tyzdni co som tu nebola to tu vyzera dost nevabne :angry:
20. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
tak jasně taky každej den nevařím nebo žerem fusrt to stejný ale myslím že když nás 5 napíše 3-4 jídla hnde se ti bude přemejšlet líp :dizzy_face: nebo třeba ani ne co vaříš ale třeba to co tě jen napadne prostě cokoliv :sweat_smile: my ted jeden nakoupit chlapa budu mít 4-5 dní pryč a já nevim co budu vařit samo něco co nejmín pracnýho žejo už sem vymyslela rizoto ale u tho sem zkončila...
20. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
rizoto je super napad :wink:

a uz fakt idem :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Terko, špagety s rajčatovou omáčkou, nebo se sýrovou, kuře, roštěnou, koprovku, rajskou, já teď dělala zapečený těstoviny, nebo můžeš udělat francouzský brambory, šunkofleky... Ještě mám vymýšlet?
20. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Tery tak jestli budeš vařit jen pro sebe a Kubu tak udělej jen třeba sáček mražené zeleniny (hrášek, mrkev, kukuřice) opéct na másle, osolit a zaprdnout vajíčkem k tomu rohlík, brambory, brkaše apod.. nebo den předem uvařený brambory, nakrájet na kolečka opéct na másle s kořením (já dávám na hranolky) a zase třeba zaprdnout vajíčkem nebo volské oko k tomu, nebo jen zeleninu/zeleninovej salát :wink:

A dobré ráno :dizzy_face:
20. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
ta zelenina na másle s vajíčkem je dobrá i jako rychlá večeře (fakt to trvá jen pár minutek, do 5 minut nejpozději jíš)
20. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
jani přemejšlej! :dizzy_face: :grinning: super!!! vy ste nešli cvičit??
20. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
nebo zkus to kuře na soli
20. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
20. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
peti takej menší problém nák nepapáme vajčka..jako třeba v salátu to přežiju ale že bych si udělala něco jako omeletu to bych se asi poblinkal...
20. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.