• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
u rossmana je maj taky :confused: :confused:
20. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
a já zase nemůžu :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jani jak se zrovna naskytne... v Lidlu, v Makru, v Albertovi, (tam nejčastěji je nejblíž :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...
20. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
jani to není látkovka, ale jakejsi reciklovanej polyester :wink:
sou moc hezký..že se daj nosit i místo normoš kabelky
Ahojky všichni!
Nestíhám dočítat u nás nic nového holky nevíte co Verapa jestli už byly v té nemocnici a jak to dopadlo?
Per, odstauj, odstavuj, do šestýho času dost....

Luci a holky, co máte zájem a nedostali jste to mejlem, písněte mi emila, já to rozešlu. Já bych tak ráda šla....
20. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Very na tom webu píšou že se dá složit do malé taštičky, to zní jakoby to byli ty stejný co maj v Rossmannovi ale tam stojí +-50,-.... jen nevím jestli je recyklovatelná :wink:
20. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
už jsou doma..ale ještě je čeká nějaký objíždky u dr.
držíme jim pěst, aby už do nemocnice nemusely..jsou obě hafo silný

luci..jsem koukala do albíčka..jakou už to máš VELKOU SLEČNU..ve veliké posteli :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
peti..mají je i v yves rocher, ale jen jeden tip
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
ale ono jde i o Roberta ne jen o prdeláčka :wink: :frowning2: 6-tého je pátek a 7-ého jede R myslím okruh Mikulov a to vstává tak okolo 3:30... takže aby hlídal, to mu nemůžu udělat... už jen proto že se v tu sobotu od tam vrátí okolo 7 večer a o půlnoci znovu vstává :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Very že?? Asi si budu muset pořídit zase něco menšího :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
tu z yves rocher mám taky :wink: dostala jsem jí tak dva až tři roky zpátky zdarma k nákupu :wink:

no nic, mrně se vzbudilo, jdem obědvat :wink: zatím se tu mějte hezky česky :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Veru v Ross. mají víc druhů.. teď zrovna myslím obměňovali barevnou škálu... minule měli takový oranžovohnědý nebo jen oranžový atak.... a teď jsou myslím................. do růžova (??).. ale fakt si nejsu jistá.. jen jsem je zahlídla v Olympii.. bývaj vždycky u pokladen :wink:
20. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
a ty rosmanovský mají na tom obalu i "klip" a můžeš je tak připevnit ke klíčím, na gatě apod...
20. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Nechci se opičit po Monči a Matym, ale Adam šel teď čůrat jako chlap... Mám to vyfocený :grinning: Sundal slipky, rozkročil se nad nočníkem, přidržel a čůral. A samo jako chlap.... Bylo to všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Tak ta přehlídka to bude něco jak sme byly minule, jen těch známejch modelek tam bylo před tím víc..a bylo to fajn..hlavně pak že Very?? :grinning:
20. říj 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
a jsou tak krásný jako tyto :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak co? Jdeme do jogušky pro lístky a pak na přehlídku?
20. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahoj jsme doma, taky jsem uspala, v práci v poho, takže teď už o bobovi všichni ví a já jsem klidná :slight_smile:
Jani, když budeš kdykoliv potřebovat prohlídnout nějakou práci, seminárku a tak z jazykovýho hlediska, tak mi ji klidně dej, on word nezvládne úplně všechno a mě to jaksi samo jde a baví mě to, takže :wink:
20. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
luci..jj potom to bylo super
20. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Peti, tak v tom případě mi pošli mejlovku a já hned přeposílám... Ještě tam díky Monči budem asi něco připisovat...
20. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Peti a co? Jak to vzali?

Miška fotila svatbu, já chci taky takové fotky sákriš..http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=496899&vReferer=%2Fphotos%2Flennnia
20. říj 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já bych tam šla a udělala přesně to stejné šmé jako minule :grinning: :wink:
20. říj 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
Já už jsem je taky viděla Luci... Miška je prostě jedinečná. Já už teď vím, že příští rok se budem fotit zase. A je jedno, jestli pojedu já do Humpolce, nebo přijede ona sem. Ty fotky jsou prostě osobní, mají ducha a hlavně... jsou prostě boží. A vzhledem k tomu, že příští rok jdu do práce, tak nutně budu potřebovat aktuální foto na psací stůl v práci
20. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
míša se teda najezdí, koukám, ale fotky opět pěkný, my se taky určitě budem fotit časem znova a taky klídně dojedem tam, je to kousek :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
A jaký šmé Luci?
20. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Jani byly tam rezervačky na stolech, tak ji holky oddělaly a zasedly sme. :wink: Měly sme super výhled :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz
míša je dobrá..se necháme na jaře fotit určitě taky :wink:
20. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
jooo ale to dzejna :pensive: :grinning:
20. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
jinak..jestli chcete, tak koukněte na mě co by modelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.studioelli.cz/fotogalerie.html
20. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.