• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
bré ráno :dizzy_face: se mi dnes zdál tak nádhernej sen :dizzy_face: :dizzy_face: nevadí že sem spala tak 3 hodiny...nevadí že sou děcka protivný prostě pohodička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
jani tě teda obdivuju já bych se na ně vystolicovala
21. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Jani šak si byla vyspaná né už?? :grinning:
21. říj 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já jim to típla. Prostě tak brzo nekomunikju. Ale bylo určo PPL, bo dneska čekám ten zvlhčovač a dělala jsem v přepravce, takže vím, že oni volají... Zvlášť, když je to na dobírku.
Veru, Ty mi sem jdeš jak na zavolanou, jsem na Tebe teď myslela. Pařátek je lepší. Jsem to ledovala a už to tolik nebolí. Hele napiš mi podrobnosti, co večer s tím cvičením. Zatím to vypadá, že jo. Od pondělí Robertovi mlátím do hlavy, že jdu na sedmou cvičit do Ivanovic. Mě tam můžou s Adamem i hodit. Co si mám vzít? Karitaťku?
21. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Luci, jj, do růžova :rolling_eyes: :grinning:
21. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Amelka nác vzbudila v 6.40..zabít málo.. :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Jani a Ondra do mě pořád duje, abych ještě nechodila, když jsem měla o víkendu sopel :grinning: ..tak nevím :wink: ..
ale jestli tě ta ruka bolí, tak nevím či to bude dobrý :unamused: ..hodně se zabírá na ruce
21. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
a nebo udělá šmé..půjdem jako cvičit a míst toho sednem do místní hospody na smažený hrancle.. :grinning:
21. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Veru, tak to bude ideálka.
No ruka je lepší ale že bych se o ni mohla celým tělem opřít, tak to asi ne. Sákryš, to mě mrzí....

Teď volali znova. Tak v jednu hodinu mi to dovezou. A řidič byl celkem v poho, že jsem mu řekla, že mám malý dítě a asi v tu dobu bude spát, tak sám řekl, že mě prozvoní na mobil a nebude burcovat zvonek.
21. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Holky tak to bych šla cvičit taky :grinning:
21. říj 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
luci tak pojď s námi, ale karimatka a ručník je nutnost :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Jo, kdyby se Ti udělalo ze cvičení nevolno, tak ať máš na co lehnout :grinning:
21. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Tý jo, bych měla jít něco dělat, ale mě se tak nechce. A navíc musím ještě dělat dvě seminárky a ta jedna je součástí zkoušky. A nemám tiskárnu... Jediná útěcha pro mě je ta, že jsem si vybrala přehled současných univerzit v ČR a tudíž, po dohodě s vyučujícím, který ví, že k tomuto asi moc literatury nebude, respektive žádná, nemusím číst žádnou dostupnou literaturu. Takže aspoň něco. Ale má to být v rozsahu 3-5 stránek.
Mám v hlavě jak by to mělo vypadat. ještě, že je tady Peťa, editorka :grinning: Holky, jestli ten titul dám, tak je to titul nás všech a pak se půjdem nehorázně ožrat. :grinning:
21. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj tak to mě se teda nechce ani vařit. :frowning2:
21. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
holky líbí se vašem dětem reklama na T-mobil s Pink? Martínek to přímo žere :grinning:
21. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ránko, jani jsem pro, to už budu zasejc moct se ožrat :slight_smile:
jinak já si už vypínám zvonění, vibrace a všechno, aby mě netoravovali, stějně mi volá takhle ráno jedině to PPL a ještě napíšou smsku, tak jim prostě volám až se proberu já a néé, aby oni burcovali mě, jenom proto, aby mi oznámil, že tady bude za x hodin :angry:
21. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
všichni prchly :grinning:
21. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Nene, já odbíhám od vaření
21. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky, kedy bude nejaký zraz? pozerám, že prckovia sú ranné vtáčatá? nechcem provokovať, ale moja Kristinka vstala o desiatej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
zase tu nik nie je, alebo ma ignorujete?? :frowning2:
21. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj Holky,já vyspaná do růžova Maty s pal celou noc a ráno si ke mě zalezl a spali sme do 9.15 u dr sme byly sme zdravý,akorát ho dráždí soply co má dole usazený proto ho to nutí kašlat,ale jen odsávat a bude to v poho :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak to je super Monči.
Já jsem uvařila dvě jídla, Adam vysál byt, odsál si soplíky (vše pod mým dozorem). Ho musím nějak zapřáhnout, ne? jsem si ho neudělali, abychom kolem něj skákali dosmrti, že? Teď zalehl do postele a kouká na krtka a já čekám na pána z PPL a doladím seminárku a začnu psát další.
21. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
A už je doma zvlhčovač :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
A nainstalovanej... Koukám, si vykládám sama se sebou :frowning2:
21. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
super Jani :wink:

no já mám uklizeno,vžehleno,ted sem se přežrala kornšnekem a sem spokojená
21. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak to já budu taky Monči, až Adam KONEČNĚ usne
21. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
a mě začíná jebat :grinning: kikina je náká rozmrzelá, kuba je taky nákej přešlej a jako bonus tu mám maminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
mony to je super že je maty už skoro v pohodě
21. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
mony, to je super, že jste dobří :wink:
jani, teeda, ty sis to dobře doma zařídila, tož bych taky mohla barunce říct, že by se šikly čistý okna :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj jsem zpět, ještě sem byla na poště pro věci z mmb a su nadšená. Am bude frajerka..přišla krásná bílá košile a klasické Next rifle :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.