• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Já měla prcka v tom sporťáku zatím jen jednou a to když jsme jeli na ten nákup do Olympie a chtěla bych ho asi i občas na ven ale připadne mi že je na to už teď dost zima :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
A jak to plánuješ v zimě? Vrátíš se k hlubokýmu? :confused: :confused:
21. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
jani si tu?
21. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Jj, jsem Veru
21. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Veru, včera jsem zkoušela tu buchu nescafé co jsem dávala odkaz a je moc dobrá a hrozně jednoduchá :wink: mám ji dát do receptů? :confused:
21. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
jo dej ji tam... :dizzy_face: :dizzy_face:
jani jdeš se mrskat???a co Lucie jde taky???
21. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Lámu živitele, aby mě tam odvezl. Nechce. Za jak dlouho jsem v Ivanovicích MHD?? A co sebou? Skočíme pak na decánek?
21. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Very já ne, dneska má vycházky Míša :wink:
21. říj 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
je tam... jen zapracoval malej šotek :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Luci škodááá :pensive: :pensive:
21. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
Very já bych mohla tak max. úterý čtvrtek...ale je to stejně kapku z ruky :pensive:
21. říj 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
peto vozím ji ve fusaku už celkem dlouho... má punčocháče podšitý gatě body s dlouhým, tenkou mikču, tlustější bundu čepicua ten fusak a ke hlubokýmu se vracet nehodlám nák nechápu proč bych měla :confused: pochybuju že když ted nechce ležet tak by v zimě chtěla...to dostane nevíc nánožník a bude
21. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
simvás se ted budu ptat jak debil ale co je u myčky bráno jako sada??? jako ten počet sad co se tam uvádí???

a nevíte proč by mohla kikina téměř celej den byť s přestávkama škitat????pije myslím dost a zima mi taky nepříde že by jí mohla být je docela akorátně oblečená i sem přitopila...
21. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Jedna jídelní souprava zahrnuje hluboký, mělký a dezertní talíř, šálek, podšálek a příbor. :wink:
21. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
a s tím hlubokým... mě je jasný, že je úplná kravina se vracet k hlubokýmu když už je zvyklá a spokojená ve sporťáku.. mě spíš zajímá co by kdyby, kdyby byla v zimě fááákt kosa (jako mínusy a tak) a ty musela ven :confused:
21. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
jinak tu myčku pětačtyřicítku ti nedoporučuju, ta je úúúplně na ho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ber tu 60 na těch 12 sad :wink:
21. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
a ještě... kdybys chtěla, možná bych našla ty "vychytávky a postřehy" co jsem posílala tehdy Markétě do IP, podle čeho vybírat myčku.. (nakonec ale koupili tu stejnou co máme mi, a co vím tak jsou spokojeni :dizzy_face: :wink: )
21. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
peti dík!! jako zima nezima tak sporták... sice tam není tak zababušaná jak v hlubokým ale i tak si myslím že sám ten kočárek něco odizoluje a ten fusak je fakt teplej a když by se pořádně oblíkla namaže se krémem proti chladu a jedem :dizzy_face: psíš nevím v čem budu chodit já :grinning: :grinning: :grinning:

zatím s emi dnes mooooc líbila tahle http://www.elektro-kuchyne.cz/mycka-nadobi-whirlpool-adp-6949c-wh má i šuflátko jen na příbory tkaže to nemusíš cpat do žádnýho koše... má prej i páru a 6 smysl a šechny ty čičičinky... a taky hlavně díky konexům by sme to měli od Spáčilů levněj tak mylsim že v pohodě tad jen vymyslet jak to pude připojit vykutat jí místo a snad to pude no...
21. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
peti mě si to posílala taky neboj jen teda nevim kde bych to hledala ale tahle se mi vnitřně fakt líbila...má tam nastavitelný esi to bude jako stojan na talíře nebo tam šoupneš hrnec nebo tak něco no prostě se mi hrozně líbila i ty parametry snad celkem v poho a co sme se tam bavili tak je jedna z nejlepších co tam maj v téhle cenové relaci hlavně normálně je za cca 18 tyček což my by sme měli ještě slevu z těch 12990,- což je fajn :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
ted ti zjištuju toho hnusáka :grinning: :grinning: :grinning: není skladem ale do vánoc bude za chvíllu budu vědět cenu
21. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Tery,já jako z whirpool značkou mám moc dobrý zkušenosti ,a myslim,že je i nejlepší teda dle mého názoru
21. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
my máme whirlpool lednicu a taky su spokojená mě stačí když to umyje nádobí a nebudem se u toho muset hrbit žejo :grinning:

peti ta obluda by mohla být tak za 750- 800?? kolik to stojí normálně??
21. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
ael u FP je problém že se to nebere přímo od FP takže to není to nejlevnější ale já vám to vynahradím jinde :wink:
21. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
a co se nedá nic dělat i tak si strašně hodná :wink:
21. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky, vůbec nestíhám....jak se máte? co nového?
21. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj Marky,jak to ,že nestíháš a zrovna nás? :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
holky esi máte náký dotazy k nákýmu zboží tak ted
21. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
http://www.nejbaby.cz/83%7C.d.BW232.zelva_popcorn__6_m___akce.str5.html

holky vemte někdo tohle potřebujem se toho zbavit :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Moni, to víš, mám moc práce :grinning:

Tery jaký dotazy ke zboží myslíš?
21. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
no jako z toho "mýho" kšeftu......... peta chtěla toho robotka ted se mám koho ptát jinak je to na pikaču páč nejsu v kanclu a nedostanu se na stránky dodavetelů víš
21. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Tery já bych to náhodou brala..bych to dala Samuelkovi.
21. říj 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.