• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jojojojojo... to znám, jen mi to hned nenaskočilo :sweat_smile: ale děkuju Peti :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tery ,tak to nevim proč škytá ,taky když žaludek tlačí na bránici tak ty děti škytají
21. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
zkus ji teda buď přioblíct nebo uber jednu vrstvičku
21. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
nebo ji dej čajík buď o trošku chladnější nebo o krapet teplejší než normálně... nebo ještě teplou plínku na... :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :confused: zádíčka? nožičky? bříško? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: teď nevím :confused: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Týý jo já nechápu tu naši mladou sousedku. Když se její tata nasere tak to pomalu lítá i u nás a ona ho tak hrozně provokuje. Sem teď uspávala Amelku a on asi 4 krát zařval ticho a stejně tam bylo slyšet nějaké ramcání. Fakt drsňačka.
21. říj 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
nj je v tom nejleším období :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
to zní jako kdyby byla sebevrah :confused: :confused: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
nj puberta :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
máááááááááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: huráááááááááááááááá... ty voe já jsem ščastná jak blecha... jsem právě vydražila jednu mooooc moooooc mooooooc krásnou bundičku pro Filípka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Uka
21. říj 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
zase jsem se sice trošku plácla přes kapsu :sweat_smile: ale STRAŠNĚ jsem ji chtěla.. dokonce jsem ji viděla i naživo na jednom chlapečkovi ve městě a ta TEDA BYLA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tu jsem prostě MUSELA mít
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4135347
21. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
na obrázku to tak možná nevypadá ale ta píše... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta je snad ještě nebo stejně krásná jako ta šedá co už mám
normálně takový sumy neutrácím :pensive: :sweat_smile: ale když se mi něco OPRAVDU líbí tak jsem kolikrát fakt ochotná za to i připlatit... naštěstí to není moc často (většinou jen jednou do roka, tohle je vyjímka... ale já toho svýho maličkýho miláčka tak neuvěřitelně miluju že bych za něj fakt byla ochotná dát majlant :sweat_smile: :sweat_smile: )
takový CHCI A CHCI A CHCI jsem zatím zažila asi jen jednou a to když jsem před třemi lety uviděla v Orsay koženej kabát, a chodila ho asi 3-4 měsíce tejden co tejden okukovat (prostě láska na první pohled) až jsem si ho nakonec z vrácených daní koupila... stál totiž skoro 4 litry :sweat_smile: ale je MŮŮŮŮŮJ :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
to je tak kráááásnééééé http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4159869
21. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
tak to bych do tebe neřekla že by se ti to líbilo :wink:
21. říj 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz
já na ně koukám už po několikáté :dizzy_face: sou fakt epesní :dizzy_face: škoda že nedělaj větší :grinning:
21. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Tak tu už nikdo, tak jdu točit.
Dobrou noc!!
21. říj 2009 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz
to dítě se asi udáví :pensive: přez den skoro nezakašle a vnoci to je děs :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Ahoj,
to dítě proplesknu..je vzhůru od 5.45.
22. říj 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
taky dobrý já ke kubovi do pul 3 běhala pak vstávala kikina a v 6 už sme byli zase vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
22. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Hmm bezva..to jsou zlatíčka!

Sabinkám vše nej k svátku!!!!
22. říj 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
též gratuluji!!!!
22. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko :rolling_eyes:
Noc absolutně na pikaču. Prvně jsem potupně zvracela já a adam za celou noc asi 3x. Hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještěže jsme se o tom včera s Verčou bavili, že nevím, jak budu dávat to, že budu držet zvracejícímu dítěti kýbl. Dá se to zvládnout.
Luci, ale neboj, mě nesedlo jídlo a Adama natahovaly hleny v krku. Střevka to není.
22. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno

I mi přejeme Sabinkám všechno nej k svátku...

Jak jsem tu jednou mluvila o tom loftu - loftovém bydlení, které by se mi líbilo (až na ty prachy) tak na seznamu byl zrovna odkaz na jeden takovej jak to tam může vypadat... stěny 5,5 metru a všude vzdušno a prostorno:
http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/181550-loftove-bydleni-sazi-na-vzdusnost-s-originalni-atmosferou.html
22. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Týý jo vypadá že se mi rozpadne noťas..chudášek.

Jani tak fajn, už se tu na vás někdo moc těší. Lehátko je teda ale v ložnici, ale Michal říkal že ti ho večer odveze. Nevěděli sme jak přijedeš a vzhledem k tomu že u kočárkárny se teď motá asi 8 rómů, tak sem to nechtěla riskovat.
22. říj 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Luci, já si to snesu, nebo mrknu očkem na nějakýho toho dělňase. Přijedu autem. Ale ještě se musím dát do gala.
22. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
luci my ho už nemůžem ani zavírat.... :confounded:
22. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Tery mě zas příjde že mě za chvilku upadne monitor..na jedné straně už nedrží...
Nic to nevydrží co?
22. říj 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
sem si myslela že acer je dobrá značka... ale máme ho rok a je na odpis...a nemyslím že by sme se k němu chovali nák strašně ......no aspon si ho nebral V sebou
22. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Týý jo taky jen rok jo?? To je v rici.
22. říj 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky..jéé Jani, chudiatka ste obidve ale aspon, že to nie je viroza
22. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.