• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ahoj, teda jani, ať to netrvá moc dlouho :wink:
tery, sice jsem slyšela že acery nejsou moc dobrý, ale myslím, že je to jedno, já mám Asus a taky s ním po roce byl téměř ámen a teď abych složila zkoušku z trpělivosti, když si ho zapnu, no ale občas tammusím, páč tam mám svoje data no :confounded:
22. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
a Sabinkám též všechno nejlepší :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
tak tohle vám musím napsat, jsem se teď fakt pobavila :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
nic se mi nechce dělat, tak koukám na AXN na Amazing race (takovej ten závod po celým světě) a teď tam ty páry mají za úkol se přepravit na Mauritius (ale nevím v které zemi teď jsou) a jeden z těch párů dvě blondýnky královny krásy teď na letišti fakt zaperlili... šli si vyřídit letenky a na Mauritius mají přestup Londýně a ta jedna na toho za přepážkou...
"Londýn? Kde to je?"
"V Anglii"
"Co? v Indii?"
"Ne, v Anglii"
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
už vím, jsou teď v Kuvajtu
22. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Holky, sme se včera bavily s únorovkama o pupkách, tak sme si je vložily do alba..jestli chcete mrkněte.. a to je tak dva měsíce před porodem :grinning: :grinning:

Peti to je dobrý, ale v USA poměrně běžný..
22. říj 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
Aj my prajeme Sabinkám všetko naj.

Peti, ty si vravela, že idete na 3D dnes, a dáte si povedať čo to je, alebo nebudeš to tam aj vidieť?
22. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Luci, a ako máte napísaný názov, ked si to chcem pozrieť?
22. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
luci, pupendo jsem viděla už ráno :slight_smile:
vladi, ne, byli jsme včera, říct jsme si nenechali a oni se soustředí naštěstí jenom na obličej, aby byly pěkný fotky, tak jsme ani nic nezahlídli :slight_smile: fotku dodám, ale když jsem ji chtěla blejsknout, tak se vybil foťák, tudíž dodávám šťávu :wink:
ale je celkem hustý, že ten net je děsivej v jedné věci, před náma byla jiná koníkovka a ona přitom vůbec nevěděla, že vím, kdo je :confused:
22. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
aha Peti, som myslela, že idete dnes...je sranda, že nechcete vedieť, ja by som to asi nevydržala :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Vladi mám to v albu Málinka
22. říj 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
luci, vy jste nešly na cvíčo?
22. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Luci, ty seš tam úúúplně jiná :wink: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Peti, a dali jste se do řeči?
22. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
peti, nene, já nejsem komunikativní :sweat_smile: a každá jsme tam měla rodinu
22. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
o amících je všeobecně známo že jsou sebestřední a že si myslí že jsou pupek světa, to vím, ale Londýn a Indie? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Peti jééé to já bych toho hned nakecala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
ZAJÍMAVOST:
dívala jsem se na barrandov na "než se narodí" nebo tak nějak a prý čím více zákrut na otiscích prstů tím je větší možnost srdečního onemocnění...je to prý způsobenou průtokem krve ze žil do prstíků při vývoji v bříšku... když má miminko nedostatečný průtok (například u dvojčat) vzniká víc zákrut
22. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
jj Luci, už som videla, pristane vám to tam dva v jednom :grinning: , a nechceš mať taraz také vlasy ako máš tam?
22. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
jj ty vlasy ti tam opravdu strašně moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: seš fakt kočka (ale to vlastně i teď :wink: )
22. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
hezkýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mám tip :sweat_smile: :wink: :wink: :wink:
22. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
holky co je to "dating"? snoubenci? :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :confused:
22. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hezkéééééé

myslíš že si bude podobnej až se narodí? :grinning: on má ted 11 CM??
22. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
ale stejně ste dpbrý že si to nechcetče nechat říct já z toho byla naprášky že sem to pořádně nevěděla
22. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Holky

Peti,to je určo kluk vid?
22. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
já bych to taky nevydržela si to neříct,no uvidíme jak to bude u druhýho :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
né to nenímúdaj k miminku, má kolem 22cm a 650g :wink:
dating myslím znamená, že randí, že spolu chodí.
22. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
božejá žasnu jak mám hodný dítě že je vzhůru a pěkně hajá v postýlce....a ted se ke mě donesl ten smrádek.... se bojím to jít přebalit :sweat_smile:
já myslím že nebude... :wink: když jsme byli na tom 3D mi, tak ve 23+2 vypadal úplně jinak než ve 29+1, v tom 29tt strašně přibral v obličejíčku..takovej to byl najednou puclíček..a víceméně je takovej až dodnes :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
ten už je tak vellikej??? ntýýjo

hele sem někde četla že když čekáš třeba kluka ale ty si mysliš že je to holka tak ho tím můžeš nák ovlivnit by mě zajímalo co je na tom pravdy
22. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.