• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
asi jak kdo, barunka si byla dost podobná :slight_smile:
a mě teda taky přijde, že je to prostě klučičí výraz :sweat_smile:
22. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
ale je podobný barunce že :grinning:
22. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
taktak... taky tipuju klučíka :wink:
22. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Peti děkuju... tak či tak si myslím že spolu asi moc dlouho nevydrží, protože jak ti tam na sebe štěkali... no děs
22. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Tery... já si u Lin zezačátku přála chlapečka a Lin je tak půl na půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: tak nevím... :confused: :sweat_smile: :unamused:
v tom pořadu ještě říkali, že okolo 12-15 týdne (jestli se nepletu) nějaký gen už určuje jakou bude mít ten človíček později orientaci
22. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
ale kdyby si ta Linda vzala aspoň z každého to dobrý a výhodný pro ni a pro život vůbec ale prrrrrrrd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
22. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
peti a o kom mluvíš?
22. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj..Peti juuuuuuuu..to je ale krásnej chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vše nej Sabčám ke svátku
22. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
kuba právě naznal že žádnou ženskou mít nikdy rád nebude jen mě :grinning: :grinning: podotýkám že po tim co sem mu řekla že mi pujde pomoct vařit aby se mohl jednou starat io svoji ženu a děti :grinning: :grinning: vychcánek ví co na mě platí :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
22. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Tery jako s tím štěkáním? o jednom soutěžícím páru z toho amazing race... :wink: to u nich bylo napsaný to "dating"
22. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Petii, nádheraaa, taký malý prcek
22. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
nechcete někdo skákacího panáka:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4169980
22. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Peti, nejaká skákacia tramplína by bola lepšia, lebo to naše dieťa je také hopsadlo, že do domčke jej kupime asi trampolínu :grinning:
22. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
jééééééééééééé hele co sem našla:
http://www.aukro.cz/item790305251_nabizim_zehleni.html
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Vladi znovu fakt ten účes nechci..to bych musela být bez Amelky a mít čas chodit ke kadeřnici co 3 týdny.
22. říj 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Trampolína až tak od 3 let, ale taky bych ji pro Am chtěla!
22. říj 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
ahojte,
Sabinkám vše nejlepčejší k svátku :slight_smile:

Peti, Bob je prostě překrásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, jak tu fotku bříška máš v tom albíčku, kde už je Amelka docela velká, tak to vypadá, že každou chvíli porodíš druhého prcka :wink: :wink: :wink: moc ti bříško slušelo :slight_smile:

Dating je randění :wink: ve smyslu, že spolu dva chodí (nežijí spolu)
22. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
peti Bob je božíííí celej Pepa :wink:
22. říj 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:
Sabinkám vše nejlepší k svátku
Peti Bob je moc krásnej
Luci na fotce jseš kočka moc ti to slušelo
Jinak všem marodům ať jste brzy fit
22. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
to je hrůůůza, já sem tu anglinu tak strašně dlouho nepoužívala že už si lautr nic nepamatuju... :cry: leda takový ty úplně idiotský základy :unamused: :rolling_eyes: hov do ijou do :grinning: (how do you do), my name is..., helou, byebye, goodbye, what´s your name, i´dont speak english.... atd atd atd :cry: :rolling_eyes: :cry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: :cry:
22. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Per, tak to umíš dost - s tím se i domluvíš :wink: :wink: :wink: :grinning:
22. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
to jo.. pokuď toho člověka pozdravím, představím se a zase hned vysmahnu :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyby mě třeba chytl jejich nějakej revizor, tak to by už bylo horší... :sweat_smile: :grinning: :grinning:... a z toho plyne, co???? smrď doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
nebo rychle utíkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
mám plnej mražák pangase, tak si jdu najít nějakej novej recept a něco uvařit... nebo nemáte někdo nějakej tip? ať nedělám furt to stejný
22. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Luci, to určite, ešte je na trampolínu malá ale je fakt riadne hopsadlo

No bolo až tak náročné na upravu?
22. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
taky by mě zajímal tip na pangase :wink: hlavně, aby to mohl i Maty :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
pangase jsem už jakási přepapkaná..ale moc mi chutná s koprovým přelivem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
jsem měla návštěvu, ale Luci, jj je úplně celej pepa a to ještě podle téhle fotky není až tak poznat, ale hned jak se rozjel ten obraz včera, tak já jsem z toho málem sedla a hend jsem to říkala, že je to fakt celej on :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
my děláme pangase zatím furt jenom poprášenýho moukou na másle...
22. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Dobrej je na zelenině s čtvrtkama brambor. Péct všechno dohromady.

Vladi tak muselo se to každej den žehlit, takže ob den umývat, tím pádem byla barva za 3 týdny pryč.
22. říj 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.