• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tery..tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
nj každej to máme jinak ,hlavně,že pak budem spokojený :wink:
23. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
mony a kdo vám to platí???nechcou nám taky něco cálnout??

peti hod mi sem odkaz
23. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Peti tatínek tchán
23. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Tery promin
23. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
tery jakej odkaz? na ty hry? aztecu mám v komplu uloženou (už ji hraju asi po milióntý furt dokola :sweat_smile: ) a ten cubis ale demo taky (ale jen na hoďku :frowning2: ), ale ten je myslím k hraní i na netu.. zkusím pohledat, vydrž prťka vydrž :grinning:
23. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
hledat se mi to nechce mě se nic nechcce...ani jjít kouřit se mi nechce ani vstát a umít to nádobí ani se napít ani jít na wc no děs :grinning:
23. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
cubis:
http://www.1000her.cz/online-hry/hledat/0/

azteca:
http://www.edownload.cz/sw/azteca/

snad se ti ten cubis rozjede :wink: nebo azteca stáhne :wink:
23. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
azteca je i pro Peťu.. ta ji má ode mě ještě slíbenou na flešce :wink:
23. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Tery tak se napoj na pytlík at nemusíš na wc ,otevři okno at si můžeš čoudnout a je to
23. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
teď mě jen tak napadlo že já ty dvě hry hraju fuuurt dokola už asi 3-5 let :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz
jééé, teď jsem si všimla že na tom odkazu 1000her se ten cubis neukázal.. tak stačí sjet kousek dolů a v levým sloupečku je vyhledávání :wink:
23. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
holky kd ymyslíte že je dítě připravený jít samo nakoupit??? já nad tím ted tak přemejšlím esi by to kuba zvládl třeba pro 5 rohlíků co ví co to je dala bych mu přesně peněz? obchod tu máme 3 baráky vedle takže bych na něj celou dobu koukala z balkona? by mě zajímal váš názor. dík
23. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
pokuď není ten typ že by mohl vlítnout do silnice tak tak okolo těch 5-7 let, podle povahy a míry stydlivosti a taky podle toho jestli by dovedl ze sebe vysoukat co chce když se ho někdo zeptá nebo jestli se zasekne a bude jen koukat...
já to u Lin praktikovala tak, že jsem poprvý podruhý stála hned vedle ní a vrzla ji peníze do ruky a řekla co PŘESNĚ má říkat a pak potřetí atd..jsem ji už hodila do vody a stála někde opodál kde mě ona zase tak moc neviděla ale já ji měla jak na dlani :wink: tak jí bylo tak okolo těch 4-6 let :wink:
jen ať se otrkává :wink: tohle je něco co opravdu bude v životě potřebovat
samozřejmě nepočítám to, že už od těch 2-3let "platila" ona, stylem že jen na můj "pokyn" předala prodavačce peníze do ruky :wink:
24. říj 2009 v 00:06  • Odpověz
týýý vado - půlnoc :confused:
dobrou :wink:
24. říj 2009 v 00:07  • Odpověz
to kuba taky dělá celkem hafo dlouho že platí za mě i si byl po cestě ze školky koupit rohlík jako kdy sem tam byla s ním ale dělali sme že k sobě nepatříme a držela sem s ekus za nim..ale tam to bylo naprd v tom že to byla normální samka tohle je pulták což mi příde jako uplně užasnej zpusob se to naučit
24. říj 2009 v 00:31  • Odpověz
dobrou noc
24. říj 2009 v 00:40  • Odpověz
proč mmi nejde nic napsat když to píšu po 10?!?!?!

Dobré ráno
24. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
dobré ráno...

kua ani mě to nejde :angry: teď jsem napsala víc znaků tak su zvědavá jestli se to odešle
24. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
ha, najednou to jde
24. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
týýý voe, to je ale svinskej rozdíl.. :angry: zatímco bohatí němci chtějí vyšší daně aby pomohli své zemi v krizi (když se zemi vedlo dobře zbohatli a teď je čas platit) tak naší politici by chtěli za meloun!!! vyslat delegaci do afriky :angry: některý maminky nebudou mít ani na jogurt ale páááánovéééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: si budou cestovat :angry: :angry: :angry: jojo, ať žije utahování a šetření vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :rolling_eyes:
24. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
24. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj Holky ,krásné ráno,neprší,tak je to super :wink:
24. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
syuoer super jen co trochu přestal chrchlat kuba začíná kikina :rolling_eyes:
24. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Holkyv výlov byl super,sem docela hotová,a pěkně nakrklá dojely sme domů a v obýváku nasráno,pak sním šel Láda ven před domem se pěkně poblil a pak na chodbě no fkt super asi dneska neuvidim ani bobuly jak padnu unavou
24. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Ahoj,
Mony asi mu něco nesedlo co??

Terko ještě k tomu tvarohu, já sice vím že su blbá, ale až tak ne. :sweat_smile: Jednou si mi volala a ptala ses jestli sem chtěla domácí jogurt. Sem nevěděla vo co jde, tak sem řekla že ne. To je veškerá naše mléčná konverzace. :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
Lucy jenže on nejdel když sme odjížděli sem mu jíst nedala a venku sem sním byla a udělal obě svoje potřeby

a co vy nakoupily ste něco v takku?
24. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Jojo Amelce takové tričko s dlouhým rukávem a k tomu bylo ptlusté pletené bolerko a mě rifle ve velikosti která mě moc těší :grinning: :grinning: . Dohromady nás to vyšlo na 500. Pro tu mamku tam nic nebylo, tak sem chtěla jít pryč, ale Míša mě přesvědčil ať si ty rifle koupím.
24. říj 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
tak to je skvělý :wink:
24. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.