• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Aha, takže jste tady všechny, že? :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
jsem na značce :grinning:
29. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
No jo, ale až po desti minutách :grinning:
29. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Jani já mám za sebou taky zamlké těhu, ale nikdy sem to žádné těhulce nevykládala, natož tak 3 krát za den..
29. črc 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
jinak myslím, že segedin umím taky dobrej a minule jsem ho dělala ze zelí z billy (clever) a byl naprosto fantastický, dala jsem jako vždycky Robertovi i Lindě ochutnat a fakt jsem měla co dělat abych ho ušetrřila na další den na oběd - opravdu byl neskutečně dobrý :dizzy_face:
akorát já mám ráda takový kyselejší a tak tam nedávám cukr (ale vím že někdo to dělá :wink: )
29. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Peti já to dělám hlavně v zimě a z našeho domácího kysaného zelí. Mňam!!
29. črc 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
Luci, pošli mi Tvůj recept na segedin, ju? Děkuju. Mám v ledničce zelí od tchánovců, tak ať mi tam strachy nezelená, že ho neupotřebím
29. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
mě taky prosím :wink:
29. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
teď budu asi za hodně drzou vtěrku :pensive: :pensive: tak se strašně moc omlouvám... ale myslíš že bys mi mohla někdy trochu toho zelí dát na košt (respektive na ten segedin)?? :confused:
29. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Peti, já mám poslední sklinku. Nevím, kolik je ho potřeba. Ale v září bude další a vždy si vozíme plnej kyblík, tak pak určo.
29. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
já to myslela spíš na Luci ale hrozně ráda ochutnám i tvůj :wink:
29. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdu do hajan. Bolí mě ta pazoura. Mám to oteklý od ramene k lokti. Vypadá to hnusně.
Kde je celej den valstně Terka? :confused:
29. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
jasně zelí příště dodám..teď jak sem ho slíbila už začínalo hnít a tak jsem ho radši dávat nechtěla..
Holky recept asi nedám..je to na chuti,,já mám klasika recept, ale prostě ho dodělávám podel chuti. je to jediné za co mě kdy taťa pochválil. :wink: :rolling_eyes:
29. črc 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
luci má dobrý zelíčko :wink:
a taky prosím kdyžtak o recepis na segedin :slight_smile:
a jani.sun, já zase mimoděložní, žádnej pěknej zážitek, ale taky bych čertsvý prvotěhulky takhle neděsila :wink:
29. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak kdyžtak peti recepis tvůj :slight_smile:
holky, nechte toho s tím segedinem - mi děláte chutěěěěěěěěěěěě!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:

Luci, jj, je tak - ale nebyla sama :pensive: ale to je jedno, nás se to netýká :wink:
Jani tak to je mi moc líto... leda nějaký bylinkový obklady :cry:

Terka buď shání nějaký oblečení na neděli nebo odpočívá po tom svém výkonu :dizzy_face:

Luci, já to taky dělám spíš po chuti, jen jsem chtěla vědět jestli tam dáváš úplně to stejný co já, víš? jednou jsem našla jakejsi recept kde se měla dát třeba špětička skořice a tak :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Já to leduju a teď si chystám octovej obklad.
29. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Né Peti..jen klasika stejně cibule jak masa, červená paprika. zalít vývarem, bujón, kmín, majoránka, gul. koření česnek...
29. črc 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
na sádle (může být i olej ale na sádle mi to připadne chutnější) osmažit cibulku, přidat maso na kostičky, opéct, přisypat ml.kmín, pepř a červ. papriku, podlít vývarem (voda + masox :wink: ), chvíli podusit aby bylo maso měkké, přidat zelí, dolít vývarem a přilít vodu rozmíchanou s moukou (případně i s červ.paprikou pokuď je zelí jakoby "bledé") a chvíli povařit do zhoustnutí - HOTOVO :wink: :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
no vidíš... já třeba majoránku ani gulášový koření nedávám a česnek jen když si vzpomenu :sweat_smile: :grinning: dneska zrovna ne :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
No jasně!! :wink:
29. črc 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
No jo psala majoránku spíš do klasika guláše..do segedinu bych to nedávala..se omlouvám
29. črc 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
Tak já ho taky zkusím.
Jééé, tady všichni spí. Pes, Adam, ségra, jen já jako perchta tady čučím na Top star :grinning:
29. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
náhodou já má třeba majoránku strašně ráda (taky ji mám velkou spotřebu) ... třeba by to nemuselo chutnat špatně :wink:
29. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
mě se teda zatím segedin nepovedl jen jednou a to když jsem omylem koupila místo obyč zelí, zelí s kmínem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Robertovi to teda strašně chutnalo ale mě vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím nejvíc mi chutnalo to clever z billy
29. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
holkyyyyyyyy, Maty se před chvílí poprvé málem postavil - zapřel se o stolek oběma rukama, ale pak mu jedna ujela, tak pod ten stolek sjel, začal bulit, tak jsme udělali stolku baci, baci a řehtal se - jsem zvědavá kdy a kde to zkusí znovu :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
jééééééééééé no vidíš jakej to šikovnej klouček :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
právě jsi mi připoměla že jsem zapoměla
29. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
říct
29. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.