• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
nebo nějakýho tucha mám ale on je takovej ten člověk kterej nic nepotřebuje a nic nechce... to pak babo raď
24. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Nazdar ženy, tak co říkáte na novou miss? Nepostřehla sem kdo byl v porotě, ale ta co vyhrala byla snad nejhorsi a vubec miss uz neni to co byvala
24. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
Tery, zkoušela jsi včera rozjet nějakou tu hru? :confused:

Dobrou noc :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
Sem dosla opravdu zase brzy uz tu asi zas nikdo neni
24. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz
tak já mám krásně umytou celou kuchyn hlavně všechno nádobí a mám muže doma a už padám na hubu a deme hajáááát :dizzy_face:
25. říj 2009 v 00:41  • Odpověz
Tak Tery dobrou noc
25. říj 2009 v 00:47  • Odpověz
boooože kdo zas ten čas vymnyslel :angry: to je hnus vstávat o pul 6....to se mi nepáčí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: by mě zajímalo kolik nás bude :grinning: ještě teda taky to že během té "chvíle" kdy sem spala sem vstávala ke kikině asi 5x

taky dobrej ulet se oblíkám že du chlapům pro čerstvé pečivo ale to bych si tam ještě hodku postála :grinning:
25. říj 2009 v 05:57  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás změna času v pohodě sme před chvilečkou vstávali :slight_smile:

Tery tak hlavně, že jsis to uvědomila už doma :wink:
25. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
tery, teeda, vaši chlapi mají teda servis, čerstvý pečivo :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
dobré ráno...

to je borec... to je borec... zase to dokázal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojh Holky,tak u nás super,vstávali sme v 8 a sme všichni vyspaní :slight_smile: ,pujdem udělat kachničku k obídku a budem se asi flákat,nic mě nenapadá kam jed :unamused:
25. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
my jedem pro ten muj novej telefonek co na mě chudáček čeká na poště.. tak ho du vysvobodit :dizzy_face: pak do takka a pak se budu celej den válat a nebudu nic dělat!!!!!!
25. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
to je blbka... :confounded: :grinning: ale to "policisté měsíc intenzivně pracovali" nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.novinky.cz/krimi/182539-divce-se-zdalo-o-svem-znasilneni-tak-ho-sla-nahlasit-policistum.html
25. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, máte se? :slight_smile:

Labell včera jsme byli v dětským koutku, v tom Cafe and Play a byla tam panenka, ze které byla Anitka úúúúplně hotová a na bodyčku měla nápis Amely . Tak jsem si vzpomněla na vás, že už bych se konečně mohla ozvat :grinning:
Pořád sem chodím, ale jen juknu na fotky a odcházím...

Nebudete mít nějaký kočárkování společný?? Přidala bych se..

Sice jsme s dětima a maminkama hodně, ale i tak bych potřebovala změnu :wink:
25. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Holky kde stéééééééé???????, my byly v Brně na nudlích a už se budu těšit večer na ss
25. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
hojte tak dnes padám na držku už ted páč sice se mi vrátil chlap ale nemám dvě děti ale 3 :angry: chudášek je nemocinkaňoučkej...kucká a smrká :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale byly sme na otočku v takku a děcka maj nový bundy kuba aj gatě a rukavky a já taky rukavice :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Ahojky,
marfuska: jdeme v úterý na 10 do jogurtárny na Hlinky. Zrovna předevčírem sem si prohlížela vaše fotky, Anitka strašně vyrostla!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak rybolov u našich neuspěšný, měli blou síť..no jo kdo chce ušetřit má prd.
25. říj 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
Tery,asi jako já před nedávnem,takže hodně sil at to ve zdraví vše přežiješ :wink:

Lucy ani rybka nebyla???????? :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Nee Mony, ale bude druhej pokus :wink:
25. říj 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
tak snad si Páni rybáři pořídí lepší sítě :wink:

jo a včera sme ty nitš snědly,že sme jich měli vzít 100 :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
my sme bez strupu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hurá na očkování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Tery no fajn, už bylo na čase :wink:
25. říj 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
nojo ael nevim esi i když trochec pochrmlává tak tam jít
25. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Hmm to ti ji asi nebdou chtít naočkovat, ale zas na druhou stranu kdy v zimě nebude pokuskávat..chjo..
25. říj 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
no právě.....tož já nevím....kor jako když nám se tu točí si vem že od září sme furt na střídačku nemocní
25. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
uffff.. tak všechny oslavy máme za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Tery, to je jak začarovanej kolotoč :cry: pořád něco... jedno zmizí objeví se druhý, zmizí druhý najde se něco třetího :frowning2: tak tfuj tfuj tfuj ať to tentokrát KONEČNĚ vyjde :wink: :wink:
25. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
oooooooooooooo Lucy má nové fotečky,copak to měla Am dobrýho??????
25. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Mony guláškovku :wink: . Ještě mám nějaké na Rajčeti, ale nějak to blbne..se mi celkem podařilo pár makro fotek.
25. říj 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
nj je vidět,že si pošmákla,škoda,že to nejde,tak ss sem zvědavá jaký to bude,koukaly ste ve zprávách na to super podium
25. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
sem deělala k večeří vdolky a smrdí tu od toho celej byt...hnus...nejde to zaboha vyvětrat
25. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.