• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Tery nenech se mýlit... ona Linda je taky pěknej exot :confounded:
25. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Luci, třeba se otočí za pár let... kde máš jistotu že bude klidně spávat i za 15-let :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
luci, však u druhýho se to otčí neboj :wink:
25. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
ale jinak jsem slzšela, že by se to mělo do 3 roku dítěte upravit..
25. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
kdyby ne tak tě budem chodit navštěvovat... už máš vybranej ústav :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
jinak ta děvčica je sympoška, lae na pink moc dethmetalu..kdyby trocha ubrala, tak je to super
25. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Holky díky...ona vždycky začne tak 4 dny spát celou noc, tak se namlsám a..... :unamused:
25. říj 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
jsem zvědavá, v kolik se bude zejtra vstávat..
25. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Veru že by u vás v 8? U nás tipuju na 6 :angry:
25. říj 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
no uvidíme.. :unamused:..myslela jsem to tak všeobecně, že mi to nedělá dobře..nastavit si novej režim.. :confounded:
25. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
starý babský pověry praví, že je vždycky jedno období spací a jedno na nervy... takže jestli teď nespí tak za pár let z ní budeš mít jen radost... a něco pravdy na tom možná je.. Linda jako miminko byla co se spaní týče úžasná :dizzy_face: ale teď v poslední době začíná občas dělat problémy :rolling_eyes: (ale možná je to i tou pubertou :stuck_out_tongue_closed_eyes: )... jediný moje štěstí je, že si takový věci až tak moc nepřipouštím a žiju (aspoň v tomhle) okamžikem... jako, že ten problém netahám z jednoho dne do dalšího a furt dál a dokola (z toho bych opravdu byla zralá na chocholouška) ale pokusím se to hned vyřešit, pak to hodím za hlavu a jdu dál... většinou řešit další :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jenom to její bordelářství je nekonečný :angry: a tím už si radši nervy nedrancuju vůbec jinak bych skončila za katrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ale aspoň bych tam nebyla sama... Janča se možná přidá :sweat_smile: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
no jako pořád tenhle posun je lepší než ten jarní kdy to musí být strašný z pozice pracujícího rodiče kterej vodí děcko do školky na pul 7 a vstává třeba o pul 6 tak najednou frc a vstává o pul 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Lucy,to se vše upraví neboj,a teda obdiv ,ještě do toho druhý :wink:
25. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
mě bude ráno špatněěěě :dizzy_face: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
co chlaščeš, ženo? :grinning:
25. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
nebo zkoušíš taky burčák a zelí? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Veru, jak jsi vlastně dopadla? :sweat_smile: do kolika futer si se nevešla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
nene verunka je originální a tuto originalitu jí ráda ponechám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tady piju co tu lucinka minule zanechala...a je to velký a už je to skoro prázdný :grinning:
25. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
on je tak dobreeeeeeej :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
mě se teda nelíbí ,si nemůžu pomoc je to takovej tydýt
25. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
vypadá divně ale zpívá naprosto dokonale a je uplně naprosto dokonalej
25. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
já si ho nedovedu představit jako super star
25. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mě normálně vyhrkly slzy, jak jsem se nasmála..
on je prostě bůůh :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
co já a zelí..můj žaludek je opravdu betonovej..předevčírem (jsme se ani nepochlubila), dala si 3 veca na měko a asi za ho´dku jsme se opět poburčákovala..dobrýýý..žádný následky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Veru, ty masochisto :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
bych tu byla za plačku..radši se loučím..kočenky dobrou noc!!!
25. říj 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
Veru,ty nemáš snad žaludek nebo co ,já už bych dávno měla roztrhlou prdel
25. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
nebyla ,nechod a pokud teda pujdeš přeji aby ta noc byla dobrá :wink:
25. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
mony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
no já půjdu taky... dobrou noc pyloušci :wink:
25. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.