• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ahoj Holky,Lucy to je mi fakt líto,takže si vyspaná do růžova co :angry:

chci se zeptat proplácí ještě pojištovna teda všeobecka tu 1000kč na cvíčení atd?
26. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
zdarec, jak tak hážu čučku tak pecen háže hicnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže je to v gébišu, hodím na to barvu a jdu klepat gábl
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
chcete to přeložit? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Bre ranko kocky :wink:

Lucy , chjooo nic prijemne, tak snad bude lepsie :confounded:

vonku je teda hnus pocko :angry: :angry: :angry:
26. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
mimi čau :wink: jak válčíte? už jste zpátky?
26. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Luci, njn :unamused: , to je o držku. Naša síce neplače, ale ked sa jej niečo škaredé sníva, tak kričí "pod sem" :slight_smile: , alebo sa začne stavať na štyri, ale viem, že nie je hore, tak ju znova uložím a spí dalej. Tie naše deti majú tak rozne obdobia :confounded:
26. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Luci, chodíte ešte plávať?
26. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Luci a jak Amelka usíná/spává? při světle, ve tmě, s pootevřenými dveřmi....? :confused:
26. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
dobré ráno!!!
holky už je to na youtube ael nebude to tam dlouho tak komu se chdúr líbí tak kukněte http://www.youtube.com/watch?v=OaiyI3HQypU
26. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ránko, Martin Chodúr je bomba, jsem se už i včera fakt královsky bavila :dizzy_face:
Luci, to mě mrzí, ta vaše noc, no u nás o moc lepší teda taky není, a to ji navíc večer strašně dlouho uspáváme, takže pak na sebe máme cca půl hodinu ze dne a jdem taky spát... Tak doufám, že i u vás tohle období brzo skončí :wink:
26. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
peti a bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já na toho chodúra koukám nuž asi po 15 a to je prostě naprosto dokonalý :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
maly zaspaval a zacal pomrnkavat...tak som ho vzala s postielky ze si k nemu na chvilku lahnem a on hned zaspi a zaspala som s nim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a teraz ma zobudil borec z PPL :angry: :angry: :angry: nastastie maly spinka

jj, chodur je proste bombaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

peroli: ak myslis spat z Popradu, tak to sme uz tyzden :wink: a valcime super, odkedy maleho ockovali tak je moooc hodny :slight_smile: :slight_smile: neviem co mu teda pichli :grinning: :grinning: :grinning: a mozno to bude aj tym dokrmom :confused: :confused: no nech je to co chce som rada ze mam spat to moje hodneee miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tuk tuk tuk :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
terezko.....díky..jsem se na něho taky koukla asi 5krát a pokaždé mi tečou slzy a řežu se jako blbá :grinning: :grinning: :grinning:

on je prostě superstar... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
já kdysi Elvise strááááášně milovala a hrozně na něm ujížděla a vlastně dodnes ho mám moc moc ráda... ten epileptickej záchvat byl ale výstižnej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
já se na to včera koukala ten plech mi příde na houno ale u toho vykrajovátka sem přemejšlela esi ho nekoupit páč mě se to rohlíci dycky drolí a lámou když je šoulím no hrůza....
26. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
du dělat hovězí guláš tož su zvědavá...myslíte že by se to dalo s těstovinama???
26. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
no jasně... někde to tak i dělaj :wink:
26. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
tak jsem právě objednala kočárek :slight_smile:
tery s těstovinama v poho :slight_smile:
a mamka má na rohlíčky nějakej sto let starej mlínek, nebo nástavec na mlínek a oni jsou pak tak pěkně vroubkovaný :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
knedla je sice knedla ale těstoviny jsou úplně v pohodě, jsou takový neutrální
jenom do toho přidej o krapet víc papriky a omáčku udělej trochu tekutější :wink:
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
ukáááááá :confused: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
dneska mě čeká návštěva mojí drahé sestry :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: se asi ožeru :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
co uka? jako kočárek? vždyť jsem ho sem už dávala stokrát :sweat_smile: http://www.babydracek.com/zbozi/3150--kocarek-phil---teds-vibe-2009 :wink:
26. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
ale nemám z čeho :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
ajóóóóóóóóóóóóóóó :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Peti co ty dnes vaříš? :sweat_smile: :confused: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
já nic, barunka má od včera brambory se zeleninou a já si vezmu nějakej rohlík :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
ahááá, dobrej tip :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: matko matko.. jdi se pořádně najest :wink: :dizzy_face: jsem myslela že chytnu nějakou inspiraci ale asi udělám fazolky v koprovce
26. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
njn, dneska jdu uklízet, tak se mi nechce vařit :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
nevíte o nějakým notáři v centru, kde se nemusí po schodech? případně je tam výtah?
26. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.