• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ses tak těšila :grinning: :grinning: ??já včera odpadla, jsem z předešlého dne měla spánkový deficit :unamused: ..kde je ta matka tereza??
30. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
No jasně! :grinning:
Už sme dostali hruštičky tady od sousedky..včera meruňky od sousedky v baráku...se díky Amelce i najíme. :grinning:
30. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: ...Luci, od 5-tej hore? to si vstávala so sliepkami :grinning:
30. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Veru, aj ja budem mať koníkvý deficit zachvílu, neboj :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
holky :frowning2: ..malá včera mala zvýšenu teplotu a teraz ráno nechce jest :frowning2:
30. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
:grinning: to se vyplatí..
se mě nechce balit ty haldy věcí :angry: ..
30. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
a to v sobotu letíme..bojím bojím
30. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
mazli..bude to určitě spojený s růstem zubů a jestli né, tak jsou ještě pořád 2 dyny aby se dala do kupy..tak doufejme..že tak
30. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
jj Veru..nebudem zbytočne stresovat, u detí to proste kolíšu tie teploty a kludne to može byt aj z tepla, dám jej ešte vitamin c, tým nič nepokazím...ako inak je uplne ok, lieta po byte, skáče, len to, že to mala zvýšené večer, ale zbaštila teraz pribináka
30. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj maminky a nastávající maminky! :slight_smile:
Potřebovala bych od vás poradit..... Dělá se někde v Brně 3D nebo 4D ultrazvuk? Kdy se tam chodí, v kolikátém týdnu? Kamarádce v jiné části republiky bylo doporučeno jít v 15tt, že prý je vidět mimi celý, tak už mám teda na čase... :sweat_smile: ... Prosím kdo víte, dejte mi nějaké informace, děkuji moc.....
30. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobrá skoro ráno, pro Lucku poledne. To mě dneska probudil až budík a Martínek to hrnul dál. :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Holky pomooooooooooc ják se píše ná klávesnici krát nemůžu na to přijít tak furt píšu pomlčku :frowning2:
30. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
luci, ty jsi teda ranní ptáče :grinning:
30. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
ivanas - já byla v Heliosu, když zadáš do gůglu 3D ultrazvuk brno, tak ti to vyjede i víc :wink:
15tt je teda ale dost brzo, já byla v 18tt a kdybych chtěla jít znovu, což ještě teda nevím, tak určitě později, cca 22-23tt, tam je teprve miminko krásně celý vidět
30. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
mumi, krát jako v matematice? napiš písmenko x
30. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Aha tak teď si připadám jak de..l docela mě to rozesmálo dík Pet
30. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
xxxxx a jde to :grinning: to jsem borec co????????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
mumi, to se stane, chápu :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
petapi a kolik to stálo? já našla blíž Jihlavu, mají to teda za 1200,-
30. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
ale dělá to fakt víc zařízení, vyhledávač to najde :wink:
30. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Já byla na utz na Obilnáku a tam mají ještě starej tak mě to mrzelo :frowning2:
30. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
peti díky.... je to skoro cenově stejný, já si teda připlatím 200,- ... Jihlava to má za 1200,- ale zase je to o dost blíž, díky moc holky :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Holkýýý,zdravím Vás,sem se konečně dostala chvíli na pc,naši jely na borůvky,včera dorazily z 2košema hub,tak mám zamraženo a povezu dom a v neděli mi pujdou ještě na čerstvý,jinak je tufajn ko,edianti už sou po celém městě,tak si za vás dám pár atrakcí na poblítí :dizzy_face: ,a obejdu stánky s kukuřicí a kebabem a marcipánem, :grinning: ,jinak my Maty spadl asi z 10schodů naštěstí si rozrazil jen ret a byla modřina na čele,ale v tu chvíli by se ve mě krve nedořezal,takže sem ráda,že moji infekčnáčci už sou na tom dobře,a já se na vás budu těšit příští týden jo a nebojte i celou porcinkuly mějte se krásně posílám pusinky :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes se mi nepodařilo ochránit Adama od vosího píchnutí :frowning2: :cry:
Seděli jsme na dvoře u ségry a on si ju ťunťa přitiskl na tváři a ona ho štípla. Sviňa jedna proužkovaná... Ale vytrhla si žihadlo i s vnitřnostma. Hned jsem mu na to dala cibulu a pak usnul. Vypadá, jako bych ho zmlátila. Oteklou a uslzenou tvářičku.
Ale ukázal nám, že má opravdu vysokáááánské C. Goťták má konkurenci :grinning:
30. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
IVANAS11:
já byla na 3D na úvoze a stálo to myslím taky těch 1200,- ale já byla až ve 23 týdnu a už byl krásně vidět i obličejíček :dizzy_face: :dizzy_face: prostě nádhera... na dalším vyšetření v 29tt resp. 30tt mi doktorka za 100,- vyjela ještě jeden 3D obrázek obličejíčku a musím říct, že to byl strašnej rozdíl... najednou tam na mě koukal takovej malinkej puclíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: za těch pár týdnů v tom obličejíčku dost přibral takže jestli můžu poradit tak dřív jak v tom 23tt fakt nechoď :wink:
30. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
IVANAS:
jo a těch foteček jsem dostala 6 + samozřejmě i záznam celého asi 15-minutového ultrazvuku :wink:
30. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
jani..chůďátko Ada..to se asi uchránit nedá
Moni..a s tou krví ti věřím, malej má teda štígro, že se mu nic netalo..já mám taky strach s těch schodů..máme jich doma požehnaně :frowning2:
já byla na UTZ..ve 12 tt, na vývojové vady v prenatalu..i když byl ještě malej, už jsme ho docela hezky viděli..myslím, že mají nejlepší utz v Brně..pak ve 20 a na 3D ve 25..a byl krásně vidět :wink:
30. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
jo ten prenatal je n Veveří a fotek jsme měla 5+1 barevnou..pohlednicových rozměrů+ video ze záznamem
30. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Já na 3D byla v Heliosu cca ve 21tt. Adam se od té doby nezměnil a vlastně se nezměnil vůbec ani po porodu. Některý grimasy atd. to má furt stejný :grinning:
Holky, tady je taková pohoda, že pojedu do Brna zítra jen na otočku a večír zase zpátky do Babic. Až do neděle. Adam si krásně hraje se psem, je bez plínky, byť jse nočník nechali doma. Čůrá na kompost a vůbec je tady v poho. A ségra si s ním vykládá....
30. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.