• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
nojo su drsná jak žížala............. co máš za pičičárny se stavím a proberu ti to :grinning:
30. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
jo, pak už byl naprosto v pohodě :wink:
30. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dodám Ti to.
Myslím tam mám badyám, nějaký mašle, jablíčka atd. i svíčky. Takový ty rolovaný z včelýho vosku a mají vzorek plástve.
30. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Že se to tobě nelíbí babo to nic neznamená!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani kolik těch zápichů máš??
30. říj 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
asi na něj máme špatnej vliv.... :pensive: ale kubovi se filípek hrozně líbí prej by ho taky chtěl že si ho někdy pučíme
30. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
já se na ty včelí dnes dívala a nikde sem je nenašla..... se ráno stavím jo? :grinning: a hlavně dřív než paní lucie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
já jen demokraticky prezentuji svuj názor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
tak demokraticky mlč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
jééééé, ten Kubíček je miláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bych ti demokraticky něco řekla ale to by mi nedemokraticky asi admini smázli :grinning:
autor
Jo! Kuš babo!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
Mrknu Luci. Ale kdyžtak můžu nakoupit se slevou :wink:

Jinak den bez dítěte a on umí říct bagu (bagr) a tatou (traktor) a posím (prosím). To prosím už uměl a nějak se mu to nechtělo říkat. V neděli ho jdu obmuckovat k babičce a odpo odjíždí pá až do úterka. To si pro něj pojedu do Jeseníku. Mám z toho celkem strach. né, že by mu uližovali, nebo dávali to, co nemají, ale jde o rozmazlování. Ale jak říká moje mamka, jednou to Jani přijít muselo. :frowning2:
30. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
30. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
a já se ti demokraticky směju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
směj se směj tím se prodlužuje život :dizzy_face: to se bude hodit :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
na copak? :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Terko, tak zítra ráno nee, o jdu do školy. Vstávám v šest a než se vymotám a dám do cajku, tak jsem nepříjemná, jak fazulový hovno. Ale po škole Ti je můžu dovézt.
mám takdy toho sposty. Ale zápich jen 4, 6 plovacích svíček, který jsem loni dávala do těch zápichů do malých věnečků, dva polystyren korpusy, jeden slaměnej a jdu ještě mrknou co, jo?
30. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
korpousy mám ale to ostatní by se šiklo
30. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Nějaký malý jablíčka (umělý, ale pěkný), pomerančový plátky, skořicový tyčky atd. Jsem se loni vyřádila. Jsem dohromady dělala cca 15 ks adventních věnců.
30. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jani s tím Adamem tě naprosto chápu... mě taky Linda občas sere (v poslední době čímdál tím víc, oproti tomu je Adam ještě zlatej) ale i tak si nedovedu představit, že bych jí neměla... jednou jsem tu narazila na ženskou která se už 16 let!!!!!! snaží o miminko a pořád nic... to musí být... (na to už ani není slovo)
30. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
já toho mám taky mraky a dnes sem si natrhala živý mini jablíčka takový ty šlechtěný mají tak centák a pul a sou nádherný :dizzy_face: ještě vylezu na skřín tam toho mám v krabici taky dost myslím že ještě celej lonskej věnec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Umělý, leč pěkný žaludy (24ks), drátek a tak. krabica plná překvapení. Budu letos dělat tak max 4 v rámci odreagování se od učení. (mamka, tchýně, ségra a já s Adamem)
ne jednou ale dneska
jani děláš soupisku? :grinning: a pujčíš na směnku :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
kruci Luci ty mě štveš :grinning:
30. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Hele, tak uděláme hromadnej přehrab věcí Terko, ne? :wink:

Peti, jj, máš pravdu. Když se tady po mě šplhá a já potřebuju nutně něco dodělat, nebo když vymýšlí píkoviny, tak bych ho ztřískala, ale když ho tu nemám a to je teprve jeden den z domu, tak už mi tu něco chybí. to jeho hekání, když neví jak co nazvat, ta jeho hatmatilka, jeho pláč, jeho smích ala "čakí"... Chjo.... Ho v neděli opusinkuju a pak zas pošlu k babi do Jesu.
30. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
ale já tam chcu být první :grinning:
30. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Skoro jo Terko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale už se těším na převánoční trhy, kdy na Zelňáku je pán, co má super vychytávky na věnce. Aj mušličky, mini hvězdice atd.
30. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jooo, neboj. Mám s tím zítra dojet? :wink:
30. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
jojo Jani svatá pravda..ale dovedeš si to představit? 16 let? a ona se pořád nevzdává.. to já bych už znala všechny ústavy v republice (černovice, bohnice...) zevnitř
30. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.