• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ahojte holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!! to byla naprosto výborná super perfekt akce!!!!! fakt to bylo výborný!!!!!!!! fakt super akce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky máte nám co závidět
1. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
tak nám práskni nějaký podrobnosti né? :wink:
1. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
no seděly sme :grinning: pily sme :grinning: hrály sme fotbálek :grinning:
1. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
počkám až se holky napráskaj samy :grinning:
1. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
takový ty fenistil kapky, na utišení kašle, jsou asi na předpis že? aby se aspoň trošku v noci vyspala, co my to nějak přežijem, ale ale ona je chudák celá unavená :unamused:
a do kolika jste to táhly? a zase na úvoze?
1. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
jjj tam, do 4
peti já ti neporadím já vubec donedávna nevěděla že náký kapky od fenistilu sou.........
1. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
ste minule někdo říkal že máte rádi babičku tak na markíze ted valí
1. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
tak to já jsem nebyla a stejně bych se nekoukla, nám teď nejede ani ta markíza :sweat_smile: odpoledne jsme původně chtěli jet na tu reklamaci, ale nejedem nikam, budem v posteli, ať jsme co nejdřív fit
1. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
ty voe, to je babička? vypadá mladší jak já :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3479590&vReferer=
1. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
fenistil kapky jsou na predpis
1. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj všem..počasí na hovňajs..ale Vojta je venku s bábou anž se mi krapet motaj písmenka...SUPER AKCE!!!!!!!

Pet Fenistil, máme dma jsme nevěděla, že jsou i na tlumení kašle :confused: , ale jsou opravdu na předpis :frowning2:
tak hodně zdraví
1. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
jj, jsem gůglila, ale spíš asi alergickýho, no nic, aspoň mě nemusí mrzet, že jsme doma, když je tam tak hnusně.
1. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
za mlhou hustou tak, že by se dala krájet....... je další mlha :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: aspoň takhle to vidím já.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
a Brno furt nikde.. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
héééj kde stééééééé všici?????????? to jste se ztratili v mlze, nebo co? :sweat_smile: :grinning:
1. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Tak už jsem zasejc doma. A opět sama samička.
Jako když to vemu zpětně, tak jsme si super s Verčou hodili štýlkama při Juke boxu.
Jako dámy, o hodně jste přišli. Opravdu bych tak nějak řekla, že po Bavorské jedna ze zdařilých akciček. Tak to vidím já.
A Verunko, děkuji za kouzelnou krabičku. Jsem její obsah tlačila ráno do hlavy. :grinning:
1. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
to je kráááááása
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19123
jsem si paní psala o tu formu, jako kde ji koupila a odpověď mě šokovala.. to tu radši ani nebudu psát :pensive: :unamused:
no prostě si o té formě můžu nechat jenom zdát :cry:
1. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
tak to je super, že jste si to tak užily, holky, ovšem mě je taky blbě, noční mejdan s barunkou, odpoledne taky nemohla spát, jsem zvědavá na noc, tak ani snad nezávidím :sweat_smile:
1. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
A co Ti teda napsala Per?

Peti, tak to je mi líto, jaké máte trápení :pensive: :frowning2:
1. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
ooo, Jirka P. už má Margaritu...
jo co ti napsala peti?
1. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
napiš!
mě totiž vubec nepříde že je to forma vypadá to jako upečený kolo a na tom sou ponalepovaný vykrojený kytičky
1. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Hoj Terko :slight_smile:
1. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
ona mě tu formu dokonce poslala i vyfocenou na mail... a prý že žije v Německu a tam to stojí 40E + pošta... takže tak 1300-1500,- což je mazec, teda :rolling_eyes: :confused: :confused:
1. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
ahoj pařmenko!! :dizzy_face: souhlasím s tebou že včera to bylo parádní i srovnatelný s bavorskou!
1. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
forma je opravdu nááádherná ale to radši koupím Fifíškovi dvě nexťácký bundičkomikiny :sweat_smile: :grinning:
1. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
mě to nepříde zas až tak horzná cena když koukneš tady na ceny forem kor takédle vymakané
jako nekoupila bych to žejo...
ale parádní teda je.. to jo :dizzy_face:
1. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Peti, aby z Fildy nebyl manekýn, kolik bude mět hader :wink: Teda teď se tomu říká metrosexuál, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Terko a Ty jsi byla ve finále úúúúplně boží :slight_smile: Moc mi to včera pomohlo.
1. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
jááá co sem zas dělala? :grinning: :confused: :sweat_smile: :grinning:
1. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.