• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ale je fakt, že do podvědomí se to podle mě opravdu dostalo... i já občas "zavtipkuju" že jedem jen kousek :pensive: :sweat_smile:
aspoň po téhle stránce to splnilo účel :slight_smile:
2. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
jo Tery to asi neměli, ale zase na druhou stranu pro ty co se jich to týká (hlacně řidiče) si myslím že by to bylo jen takový připomenutí (většinou ti bezmyšlenkovitě naběhnou právě tady ty drasťárny) a ty co se jich to netýká (prckové) tak těch by se to zase tak nedotklo (třeba na psychice)
2. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
kruci.. bych měla dodělat ty pilinové řezy a moc se mi nechce nic dělat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
jsem normálně zase objevila další zoubek (už osmej).. :confused: to je mazec.. s takovou budeme mít v roce plnou hubu zubů :sweat_smile: :grinning:
2. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
mě se líbil titulek "ppupiči si pokmalovali obličej fixem.....permanentním" :grinning: :grinning:

sem už uplnej dilin sem musela vytáhnout kuchařku abych zjistila jak se dělaj zapečený těstoviny :grinning: :pensive:
2. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
permanentním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
jinej článek ale stejnej případ...http://tn.nova.cz/red/drsny-svet/moulove-perlili-lupici-se-maskovali-fixou.html
Tak ti s tou fixou maj dost :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.blesk.cz/clanek/pro-muze-sex-a-tabu/126177/nahy-milenec-pred-zarlivym-manzelem-utekl-na-klimatizaci.html
nejlepší je ta věta nakonec: "Musím zdůraznit, že mi byla opravdu velká zima“ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se musím pochlubit Martínek dneska udělal první bobek do nočníku :grinning:
2. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
2. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Tery a co jsi v té kuchařce nakonec našla?
2. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
nějakou klasiku nebo i něco novýho... hoď kdyžtak tipa :wink:
2. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
začíná ten faktor strachu
2. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Ahoj bylo to super :dizzy_face:

Sme pak jeli oočkovat pséky a Luckynek to nějak blbě rozdejchává..musela sem ho vynest, pak ležel v koupelně a teď se poblil přes celou sedačku..ještě že sem tam měla přehoz.
2. lis 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
tanečky byly super?
chudáček, snad se z toho vyspí :unamused:
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
JJ Peti..byla tam teda o hodně mladší než ostatní, ale i se celkem chytala :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
a je fuč :dizzy_face: to se mi líbí minule kudrna dneska pipina :dizzy_face: to je fajn
2. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
A co měla s Darou??
2. lis 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
tak mi to nedalo a schválně jsem zapla kompl jen proto abych napsala že ta ištvánka je fakt kráva.. :rolling_eyes: prej "snad se bude Daře už dobře spát"... fakt koza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
2. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Peti a proč koza? Ty o tom něco víš??
2. lis 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
ne, to ne Luci... jsem už párkrát říkala že to nesleduju ale prostě mi ta věta připadla naprosto (nemůžu najít to správný slovo :sweat_smile: ).. tak třeba nedospělá, zbytečně ironická..apod.. až si to slovo vybavím tak ho napíšu :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
No ona o ní Dara prej řekla něco ve smyslu že je nefér že jí otec kupoval hlasy atd. To byla mediální kauza, že jí protlačil otec.
2. lis 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
já chcu taky vědět, co bylo s darou, nevím, proč to říkala :confused:
luci, sím tě, řekni zítra, že jsme nemocní a že nejdem cvičit :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahaa :confused:
2. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Peti (petapi) už sem to Darče říkala, bo mě hned zastavovala že sis to taky přehodila k nám. :wink:
2. lis 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
super, díky :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak evidentně to není jen o zpěvu
2. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
hmm, měl jít ben :confounded:
2. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.