• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
hnus no :grinning: lae zejtra to dle ukázek vypadalo že bude nákej spešl díl
3. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
čus bobani,
Terys chce být chytrá cholka :o)) já si dám radš kurz francouzštiny doma s manžou :o)
3. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
čau věry tak jak je??
3. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky tento tejden budou ty hračky teda pro monču a lucku a pro per robotek bude zejtra nebo ve čtvrtek ceny a tak vám pošlu během večera jak to dodělám
3. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
hoj Tery, bylo i líp, vypadá to na dalčí kloub ale zatím je ticho, jen je tam nález, jinak se máme fajn a psali sme jééžovi o sourozence, ale nevím, jééža se prej loni zastřelil...

Co vy tady řádíte s prasečíma dělohoma?
3. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
teda Věry, proč tak škaredě :fearful: :frowning2: prej zastřelil :astonished:
3. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
psali to v zítřejších novinách, ty s to nečetla :o)))) že kuli krizi
3. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
coooo????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
ne, uvidíme co bude, Ježíškovi sme zatím jen kreslili obrázek v pokojíku na zed, to Julince už de docela dobře... a zaplat pánbožko že děti nejsou zatím tak náročné..
3. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
hele a vy plánujete druhý? tak kdy tě uvidíme jako snažilku?
3. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
nejsou náročný? jak čí? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
věry věry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj Věry Holky zlatý,máte velkej obdiv ,hlavně,že se nic nezhoršuje a teda chudák ježuch a komu mám ted jako napsat :slight_smile: ?
3. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tery ,tak to je super doufám ,že víc jak 1OOKč to nebude? :grinning:
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
věry kokukám na primě cool na pořad faktor strachu kde mají lidi ruzný ukoly a můžou vyhrát love no a jeden z těch úkolů byl sněst prasečí dělohy všici jich měli 5 za 5 minut ale nikdo to nedal
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
takže bude druhý jo Věry?
3. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mony já počítám tak s pajskou :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
to asi Peti neuvidíte, buď to pude nebo ne, neboj určo se ozvu :o)) dalo to práce přesvedčit manžu že Juli bude někoho k ruce potřebovat .. tak to ani netroubím a radš konám..
já mysím takový malincí jako naše.. chápu že Linduš občas asi zavíráš na záchod at máš klid ne!!?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
na záchod??? na balkon pude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
MOny já bych to hodila do kanálu, v břeclavi to taky tak dělaj :o)))
Terys tyjo to je masakr, na to se dá koukat?? bych blila jak šakal...
3. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Very no,tak já to radči teda řeknu manžovi přímo co chci mu teda nebudu psát líbes briefi :grinning:
3. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Terezo já ti dám takovou Lucku až ti bude bluvno!

Věry ty seš vtipálek!
3. lis 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
my už máme objednáný nový obyvák takže vánoce budou už v listopdu ale za brutus peniiis.. :frowning2:

Co vy Mony? u vás se nic neděje?? co domeček??
3. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mony proč? :confused: by to nepřečet? :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky mám takej technickej dotaz ale blbě se na to ptá tak omlluvte kostrbatost mé otázky:
když koukáte po eschopech kolik ste ochotný projet stránek?? ted přemejšlíme nad tím jeslti ty hračky rozdělovat dle pohlaví a podle věku ...mě by třeba lepší přislo hračky pro uplný prcky-kategorie 0-2 roky sloučit pohlaví dohromady ale to by obnášelo tak cca 10 stránek zuzka je zas přesvědčená že většina lidí to vzdá po 3 stránkách tak jestli když hledáte tak víte co hledáte a proklikáte se nabídkou kategorií a dostanete se rovou k tomu co hledáte bo si raději projedete třeba 10, 15 stránek tam si to všechno v klidu prohlídnete??
prostě rači rozdělit do milinu kategorii a pak kokat na 3 stránky nebo to dat téměř všechno dohromady i s za cenu toho že to bude na dýl???
3. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Věry za peniis? :sweat_smile: :astonished: až tak? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák taťka teda :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
tož mě se taky nelíbí když mi říkáte terko a stejně mi tak říkáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
u nás se vůbec nic neděje to je co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj máme vše pod střechou a na jaře se pokračuje

ty jo obývák ste si nadělily,kdybyste ještě nadělovali já dojdu jo :grinning:
zdarec ve spolek :sunglasses:
věry-taky máte doma brutus penis??..mi taky nic si z toho nedělej
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.