• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
No nic zatím se mějte
6. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
si myslím, že 3 dítě se už docela veze..přesně takovjhle rozestup má moje kámoška a naprosto v pohodě a s přehledem :wink:
6. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
akorát nevím jestli mi je to třetí miminko souzený... :sweat_smile: :confused: když byli Lindě 4 roky, tak mi jedna ženská z ruky vyčetla 2 děti, že kromě holčičky budu mít jednou ještě i kluka.. sice na tohle až tak moc nevěřím ale zase.... něco mezi nebem a zemí přece jen je... bývalá kolegyně chodila k nějaké do Obřan a ta jí opravdu vyčetla věci který se pak opravdu stali.. tak nevím :confused: :sweat_smile: :grinning:
6. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Very šak jo. Je to každého věc..ty seš taky jedináček tak sama víš klady a zápory..
6. lis 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
a navíc ses ještě mladá a máš možnost za pár let změnit názor.. a nakonec budeš mít třeba taky takovej rozestup jak já :grinning:
6. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
u mě se taky jjedna paní co mi četla z ruky dost trefila i s dětma
6. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
a můžou se ty čáry života měnit? co myslíš? :confused:
6. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
peti..hmmm..já se ale bohužel myslím, že u mě za pár let převládne kariera a do dalšího dítěte se mi chtít nebude..je to smutný
6. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
jestli mi na ruce to třetí mimčo třeba ještě nenarostlo :grinning:
6. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
peti..to nevím, do toho už nevidím :sunglasses:
6. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Veru pokud tě práce baví, tak si taky myslím že se ti do dalšího chtít nebude. A co ti řekla o dětech? Jen jedno že bude??
6. lis 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Verča není dost mladá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
však uvidíš sama... třeba se ti ten život trošku zamíchá a budeš mít na to podmínky, důvody i chuť... teď je fakt nesmysl to řešit... zatím to nech slonovi (má větší hlavu) a za pár let to vyřešíš :wink: a i kdyby ne, pokuď to tak vyhovuje tobě i ondrovi tak je všechno v pořádku, nééééééééé? :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Luci, a co je Verča? dost stará? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Veru do čtyřiceti času dost... :wink: :grinning: :grinning: třeba nakonec budeš mít starší vnouče než vlastní dítě :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
No jasně, je to stará baba :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
až tááák? to aby jsme ji na Vánoce koupili lepidlo na protézu, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
A ty nevíš proč nejí maso?? :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
máme Cefzil, a do kdy, no nevím, tak do pondělka bych řekla.
6. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak jsme zpátky. Byli jsme nakoupit prášek na praní a něco na hamu.
Adam perlil. Furt kecal. V drogerii dostal nafukovací balon od Nivei, bo vykládal paní, že má malý auto a vůbec jí toho namluvil.
Celkem to zvládl i pěcha. Jen s malýma krizůvkama, kdy jsem mu to rozmluvila a odvedla řeč na auta a na dělníky, co nahazovali fasádu.

K těm dětem. Já tohle předpovězený osobně nemám, ale ségra byla kdysi před šesti lety u kartářky a když se ptala na mě, tak jí řekla, že vedle mě vidí chlapa v uniformě a že se nevdám, ale budu s ním žít a budeme mít syna. Nebudu se mít finančně nejhůř, ale po ostatních stránkách to nebude žádná velká hitparáda.
Zkoušela jsem si nechat motat prstýnkem nad dlaní a vyšel mi jen chlapeček a pak se prstýnek ani nehl. Takže asi budu mít jen Adama.
6. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Peti, osobně si myslím, že pokud budeš chtít další dítko, tak osud můžeš změnit. :grinning:
6. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
vidíš Luci, to by mě nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani, myslíš že to jde? :confused:
já jsem si nikdy nic věštit nenechala, jsem strašnej srab :sweat_smile:
já bych si i nechala ale nevím kde :sweat_smile: :confused:
6. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Kaartářka, ke ketré jsem chodila mi vždycky říkala, že všechno se dá ovlivnit. Ale nikdy mi od ní nic nevyšlo, tak nevím :wink:
6. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak jsem zpět venku je to hnus vlezlí :unamused:
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Taky jsem si nedávno říkala že jsem ještě mladá a ono už je mě 27 to jsou roky
6. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky všem
Tak už došly korunky
6. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
no Lucie :angry: :grinning: :grinning:

jj mě tam vyšli děti dvě a to druhý jsme přišli a další tam není..
6. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.