• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jsem si musela jít odskočit uklidit kuchyň..samo nedobrovolně :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
jo a že se tomu ještě vracím, tak nějaký lactobacily mi dr řekla, že mám dávat už teď, tak dáváme...
6. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak já se na úklid můžu vyprdnout :unamused: Martínek kudy chodí tudy rostahuje tak já jen urovnávám :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
no tak na toto se vykašate nešlo..jsme tam měla nachystaný knedle, že je vzhodím do hajzlu, byly na odmočení a vojta to samo chtěl vidět, tak to schodil na zem..knedle tady plovaly jako ondatry :angry: :angry:
6. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Vallis tak Hravé učení má u nás úspěch i tam chvílku vydrží :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
http://www.cas.sk/clanok/137643/co-zaspievaju-v-superstar-jediny-muz-s-piesnou-od-madonny-je-ben.html

Tak Dominika má zas takovou dinamickou, co už měla dvakrát...Monika divnej cajdák..kdo to vybírá?
6. lis 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
Knedle házely kraula?
A tebe málem vezli k Chocholouškovi, že?
Adam mi tady dělá pořádek v učení
6. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Jsem dostala od tchána sušený šípky. Celý. On mi řekl, ať to nechám celý a hodně dlouho luhovat a já luhuju a luhuju a barva čaje je furt bílá. Asi jsem to měla rozmačkat, nebo nějak rozbít, že?
6. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Mumi tak to jsem ráda, že aspoň chvilku
6. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
jani..jak je dlouho luhuješ??? :grinning:
6. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
hodinu? A nic, dávám druhej pokus. Jen jsem je rozmáčka a přidala tam další. Vemu to k našim a rozbiju to u nich v hmoždíři.
6. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
tak na toto kolo se teda obvzláš´t těším,..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani tak to kdyžtak na hodně malým stupni trochu povař, jako probublej..ale jen tak trochuu
6. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Už se stalo Veru.
Ale ty už povařený jsem roztrhala a hrst sušených jsem rozbila válečkem. A asi to bude lepší.
6. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Máme príííma zábavu. Dneska je před barákem blokový čištění a zepár chudákům odtahují auta a do toho tam jezdí velký auto a "požírá listy" a Adam je nalepenej na okně a vykládá mě o tom. :grinning:
6. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
tak malej se málem po tom králíkovi utloukl.. :grinning: :grinning: ..
jsem naložila váleček do pepřu a soli a trochu zasypala paprikou a běda jestli jim to nebude chutnat..mě budeš jani masírovat do konce života nohy :grinning:
6. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já proč já? :grinning:
6. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
a kdo jinej :grinning:
6. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jako myslíš za ten tip na jídlo?
6. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
no jasně
6. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Hele, tak tohle na mě nezkoušej, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Chtěla jsi tip, dostala jsi ho a dál se zprošťuji odpovědnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
nene...ješ v tom až po uši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
No počkej Veru, ale co za to, když jim bude chutnat? budeš mě stříhat do konce života? :grinning:
6. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
a myslíš, že nebudu??? :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

Ale už bych to potřebovala. Vubec už to nedrží
6. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak dojdi... :wink:
Jani prosímtě..ještě jednou jak se jmenuje ta lékárna?
já tam ještě asi budu muset sjet..jdem ve středu na očko. a já čekala na mateřskou
6. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Je to lékárna na Selské. Zastávka tramvaje č. 4 za Maloměřickým mostem. Najdeš to v pohodě na netu. Doporučuju předem zavolat :wink:
Tak kdy mám dojít? A kam? Do kadeř?
6. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak že myslíš, že když jim tam dnes zavolám, tak mi ji i bez receptu objednají a s receptem dodatečně dojedu???

do kadř.. a čenžnem si služby :wink:
6. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
jinka snad bych tě mohla vzít v pondělí,a le nevím jak časově Ondra a hokna..zasejc jezdí ve třech :angry:
6. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak, tak. Já to měla stejně tak, když jsem brala Priorix tetra pro mě a Luci. Akorát Amelka tu injekci už má a Adam nee. Musím to napravit. Akorát von furt pokuckává. V pondělí zavolám MUdře. To bude keců.... :confounded:
6. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.