• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Mě rybička, Pů a duhovej.

Jani Míša by to mohl ve středu koupit!!
7. lis 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
se asi zeptám jak debil, ale to prostě z místa A se špalír dětí s lampionama přesune do místa B a konec jo? cílem je zábava pro děcka? a vy půjdete v tom průvodu? nebo jenom budete stát někde a koukat, jak to projde kolem? já fakt nevím, mám jenom tak v mlze lampiony na 1. máje :sweat_smile:
7. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
A kam? Přímo na tu Okružní, nebo do obchodu?
Víš co, já nic ještě objednávat nebudu, ráno v pondělí shrknu do Vágnera a do Wichra, pokoukám a kdyžtak objednám tam a vytelefonuju si to. A je to, ne? :wink:
7. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
holky co blbnete proč budete jezsit kamsi do řitě pro lampiony dyt to maj v každým papírnictví :confused: :confused: :confused:
7. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
peti to je školková akce takže to začíná tak že děcka zapívají náký písničky (je to oslava martina) zapálí se vlstnoručně vyrobený lapiony který si děcka ve školce udělali a de se na špilas kde se chvílu projdem a pak se de zpátky do školky kdy se de zadem zahradou a jak je tma tak je ta cesta osvětlená svíčkama a na dvorku mají děcka nachystaný martinský rohlíčky a to je konec
7. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Jani taky bych to tak viděla, stačí obyčejnej, ale jinak Michal ve středu na Lesné bude.
7. lis 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
No Terko, ráno jsem byla v Kr. Poli a nikde nic. Navíc, já tu Okružní mám nad kopcem a v pondělí určo pojedu autem do Řeček, abych odpo umyla mamce hlavu, takže asi tak. :wink:
7. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
A jo, tak, jo? Tak to si ho necháme jako pojistku. Já v pondělek oběhnu ještě to město.
7. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jééé Jani já su guma..my tu máme takové ty jakoby lampiony z KIKu. Modrej a bílej, to by mohlo stačit, Je v tom baterka.
7. lis 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
jj, to jsem si říkala, že děcka ze školky určo mají i program ještě jinej a ty lampiony si vyrobí, a zajímá mě teda ještě, jestli holky půjdou pak v tom průvodu, nebo jenom někde počkají, aby ho viděli :slight_smile:
No vidíš, a jsi vysmátá. Jen tyčku, že?
autor
Peti něco mezi asi. Uvidíme.
7. lis 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Já myslím Peti, ale fakt jenom myslím :grinning: , že půjdeme s prckama v průvodu, ne?
7. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Možná až vzadu, jakože nejsme školkáčci.
7. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Proč píšeš že su vysmátá ty trdlo? Tak vám asi jeden pučíme né?? Je tam takové ouško, tak to kdyžtak můžou nest za to, stejně je to dlouho nebude bavit.
7. lis 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
no tak jani, co já vím, jak to ta školka bere, když je to pro jejich děti...
7. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Tak já myslím že se jim bude líbit ten lampec, my se pokocháme pohledem na noční Brno a potáhneme dom. :grinning:
7. lis 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Aháá, tak děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsi hodná. Zasej ušetřená kačka :wink:

Peti, já myslím, že ta Terčina (Kubíkova) školka je v pohodě. Uvidíme, co nám Terez napíše.
Jinak jsem už taky viděla fotky ze včerejška. Některé jsou vydařené. :grinning:
7. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
to by chtělo i nějakej svařáček pro maminky do termosky :wink:
7. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
No Jani vy s Terkou máte dobré fotky, ale proč tam dala Janča tu fotku kde já i ona vypadáme jak tydyti to nechápu :grinning: :grinning:

Peti radši čaj :wink:
7. lis 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Budou to brát jako dobrodrůžo. Tma, světýlka atd.... Ještě by mohl Martin dojet na bílým koni. :grinning:

Luci s tou žirafkou je to hrozný. Ten lístečkovej systém jsme neuplatňovali, bo jak jsem tam Adamovi kupovala botky na zimu, přišli jsme tak, že akorát za chvilku otvírali po polední pauze, ale jak jsi o tom psala, tak jsem si uvědomila, že tam svítila červená jednička.
A kolikátku a hlavně jaký jste nakonec koupili?
7. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak já se postarám o svařáček a i o čajíček :wink:
Naštstí mám termosky dvě :grinning: :grinning: :grinning:

No, co už Luci, ale ta poslední, to je mazec. A na fotce s Marešem si myslím, že to sluší nejvíc Terce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
24 a ještě zimné vložky do těch od Essi, vypadá že jí noha od té doby skoro nevyrostla.
7. lis 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
jojo tam je Terka fakt kobra...
Michal si furt ze mě dělá prdel že to vypadá ta s tím Marešem že su tam tak bokem že je to jak fotomontáž. :grinning: :grinning: tak mu furt ukazuju že jde malilililinko vidět že se mě drží. :grinning:
7. lis 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
Adam má 23, ale pán říkal, že ta firma má celkově větší botky.
Ony existují i zimní vložky? To jsem nevěděla.
Ona se myslím cekově přes léto Am vytáhla, ne? Asi jsi jí dobře hnojila :grinning:
7. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
No jo, jsem hned byla vtěrka a musela jsem si šáhnout na Mareše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Já nevím proč, ale mě to bylo blbý si stoupnout vedle něho...su holt srab :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
jani ty pujdeš taky?!??
7. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
7. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
jen teda asi pak na tu zahradu na rohlíčky by to bylo také blbé páč loni se jich nedostávalo ani na školkové děti
7. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.