• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tery..seš moc šikovná, skoro jako já :grinning:
jani jo přesně tak
10. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
jani v ten pátek toho 20týho můžeš v kolik hodin???
10. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
veru :grinning: nechápu proč kolem stromečků musí být hlína :angry: taký sou blbý nápady :grinning:
10. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Nejlépe je zabetonovat viď Terez?

Veru, mě je to vcelku jedno. Asi klidně už na třetí, jestli od tolika budeš hoknit
10. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
asi na pozdějc..sím..tak na 4tou jo????
tery..bych tanm ty stromy nedávala..radš vyhrybyla někde komunistický pohlaváry a zabetonovala jejich bisty :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
O.K., tak na čtvrtou
10. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
to je nápad veru zkusím napsat úmč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bže mě ty jejich stromy pěkně serou :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
holky nevyznáte se někdo v kobercích jako jakej je lepší materiál a tak??
10. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Neporadím Terko, já vím jen, že jsou zátěžáky, kancelářský koberce a to jest všechno
10. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
třeba tnhle mi příde jak kdyby někdo vyblil rizoto :grinning: http://www.koberce-breno.cz/detail-metrove-190-012
10. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
s modrým hráškem, jo? :grinning:
Ale jedna věc je fakt, že je potřeba ho vidět ve větším rozsahu, než je jen ten kousek. Může vypadat jinak. A nemyslím zrovna nablitý rizoto
10. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
10. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
no jasně hlavně 80% jich je na dotyk nepříjemných....to bude vybírání ale musí se koupit co nejdřív nedovedu si představit že by se kikina měla plazit tady po těch hnusácích
10. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
jojo koukala sem mě se hrozně líbí ty s dlouhým vlasem :dizzy_face: ale to je pro děti a jejich patlání trochec mimo....du klohnit
10. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Tery tak jako první určitě půjdeš podle šířky, že jo? Jen si dávej bacha kterou tu šířku... já když ho kupovala k Lin do pokoje tak k ní se hodili ty šířky dvě, a já jsem si vzala myslím tu větší ale zase menší délku a tím pádem mě to vyšlo o dost levněji... ale to odbočuju, pardon... u většiny koberců mají i počet panáčků apod..(něco jako u plovouček) a podle toho poznáš kam je to vhodný.. s více panáčkama je dobrej do pokojů a obýváku a s míň do chodby... a určitě je nejlepší ten střiženej úplně na krátko :wink:
jinak pokuď ten koberec nechceš na věčný časy tak dobrej je ten, kde je vespod takovej bílej jakoby "fleece" :sweat_smile: sice vydrží míň let ale zase trošičku víc zahřeje... nebo ten co má vespod takovou mřížku (z nějaké juty nebo co to je..) tak ten má tu výdrž zase delší :wink:
10. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
jo a dobrý ceny koberců maj v hornbachu :wink:
10. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
nebo aspoň před rokem měli
10. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
teď jsem se dívala na ten odkaz a všimla jsem si dole že ty panáčky tam mají... :sweat_smile: :sweat_smile:
já bych ti za sebe doporučila ten s domečkem a s těma třema nebo dva a půl človíčky :wink: :grinning:
ale určitě se vyhni tomu, kde je vespod ta guma... :wink: máti kdysi, aby ušetřila, koupila do kuchyně!!!! kancelářskej :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s gumou vespod... a to bylo něco strašnýho.. jako fakt nikdy víc :angry: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ani do kanclu ne :grinning: z té kuchyně to po třech měsících letělo nejkratší cestou (tudíž oknem) ven :grinning:
10. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
10. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
tak v kobercích se nevyznám, ani se mi moc nelíbí..max běhoun pod stůl, nebo k posteli
10. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoj,

Peti - Per, ta fotka, to je Terezka od Barči1 - fotila s nama do katalogu Rockina :wink: :wink: :wink:

jinak já přišla dom jak slípka, mokrej byl i kočár a promokla i "nepromokavá" bunda, o levé botě ani nemluvím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry:
10. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj, tak tery ke kobrecům můžu říct jenom to, že máme ten s filcem, páč jsou dle prodejce fakt teplý, jinak nevím, ale peťa to pěkně popsala :wink: důležitá je ta šířka no.
10. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
¨Peti ta fotka je nádherná, kdybych dnes měla baterky ve foťáku mám snad ještě hezčí. Amelka teď pláče když skončí nějaká pohádka a měla kapku slzy na řasách a tak dlouho..úplně mě to štvalo že to nemůžu zkusit vyfotit.
10. lis 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
nojo veru já je taky nechcu ale parkety tu sou na houno muselo by se to komplet zrekonstruovat a teda x desítek tisíc nebudu vrážet do bytu kterej není náš...a nechceme tu zůstávat
10. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky rozmněr je jasnej tak blbá nejsu nebojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
šak mi víme, neboj :wink: :grinning: o tom nikdo nepochybuje.. já jen chtěla upozornit ať si opravdu ty šířky a délky pohlídáš protože někdy se na tom dá FAKT DOST ušetřit.. už si to sice vůbec nepamatuju ale mám pocit že když jsem vybírala koberec k nám do ložnice tak ho měli (ten stejnej vzor) jak ve 3m tak i ve 4m šířce ale kdybych ho vzala v té 3m a na délku 4m tak by vyšel asi o třetinu dráž než kdybych vzala ten 4m a na délku 3m... nebo obráceně? už fakt nevím... :confused: :sweat_smile: prostě tak nějak to bylo :sweat_smile: :wink:
10. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jani ti poslední tři smajlíci ( :angry: ) nejsou na mě, že ne? :sweat_smile: :pensive:
10. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tery, kdy budete kupovat tu větší autosedačku? :confused: a kdyžtak kterou? :confused:
10. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
my žádnou kupovat nebudem už jezdí v ex kubíkové ( http://www.autosedacky-kocarky.cz/autosedacka-cam-ciao-lusso-2009 ) teda starší model ale tahle jezdí v ní už tak 14 dní z vejca jí čouhaj nožičky...
10. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.