• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Jani, áno videla som, že si sa dala na hnedú farbu...myslím, že to máš takto lepšie, pristane sa ti to
:wink:

Veru, tak sa ťa ako kaderníčky opýtam, či existuje niečo čo podporuje rast vlasov?
11. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
masírování pokožky,ale to dost minimálně a možná jsou i vytamíny..ale hlavně je to genetický a to bohužel nezměníš :wink:
11. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Váživa v podobě tablet, nebo séra, ne?
Koupíš v lékárně, nebo kadeřnictví (tam jen ty séra)
11. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Takže neva?? dalo by se to objednat třeba 5..záleží jak dlouho by trvalo to dodání.
11. lis 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Veru, ja by som chcela čiernu tašku, ďakujem :slight_smile:

No, ved práve, že hlavne je to o genetike :unamused:
11. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mazli a dívala si se na všechny ty druhy???
11. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
ako myslíš okrem týchto čo ponúkaš?

Lebo ja som si klikla aj na iné čo sú v ponuke a sú tam krásne tašky...ale z týchto čo ponúkaš za tých 164 kč chcem čiernu
11. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahoj, jani, o mejlu vím, kouknu na to, akorát jsem teď nestíhala. A pochopila jsem, že Jáánčá má narozeniný, mý mámé přání jediný, hodněě štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavněě to zdraví :dizzy_face:
byli jsme u dr, prtž to prý není normal pro týdnu atb, aby takhle moc kašlala a poslala nás na rtg kvůli vyloučení zápalu plic, no takže musel pepa přijet z práce, prtž já jsem tam nemohla a šli jsme do bílýho domu, ale zápal plic tam není, takže měla prostě ten zánět průdušek dost silnej a atb to nezvládly vyléčit, takže máme pro velkej úspěch další várku silnějších no a konečně fenistil kapky, který to snad v noci fakt uklidní.
11. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Peti, tak nech to Barunke čo najrýchlejšie prejde.

Veru, ešte som tam našla jednu krásnu takšu..takú hnedú s včielkou :dizzy_face: , tak poprosím aj tú, ďakujem
11. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
peti..Vojta vždycky kašlal taky hafo dlouho..tak snad už to bude lepší..pusu barči

Vladi, jako jestli jsi otevřela celou tu nabídku v levo..jsou tam různý vzory :wink:
11. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Vladi..tak si na to mysli, že mě to napíšeš na začátku prosince do Ip..to do té doby zapomenu, :wink:
11. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Peti, děkuju...
barči posílám jedno uzdravoací pozdravení po drátech.
S mejlem se netrap, v poho :wink:
11. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Veru, mne sa to tu otvorilo všetko, takže neviem :slight_smile: , ale určot chcem tieto dve :wink:
11. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
jj veru, to já bych klidně čekala, že bude furt kašlat, ale jí se po týdnu jakoby vrátili nekončící noční záchvaty, který trvají klidně hodinu, pak na hodinu usne a pak zase hodinu až dvě kašle až se z toho kolikrát poblinká no a podle dr, to tam furt je dost slyšet a bála se i toho zápalu, tak snad už ty silnější atb pořádně zaberou, i když chudák její tělo, takovej zápřah
11. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
HOlky ahoj
Peti čus, my měli taky antb skoro měsíc zezačátku kuli tomu koubu a k tomu ještě hektolitr nurofenu, cpala sem do ni piopron pod tlakem a ustlala to...
Zato ted nevím co s nou, k obědu dá dva hrnky čaje, v noci ječí ve dne hysteráky, že bych ju nejradš naspala do odpadu..
11. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
pardon tam má byt Biopron..
11. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
peti ot je trápení..dalá vám teď klacid?? jsme to loni na silvestra měli už nalezlí na plících..a taky než se těch záchvatů zbavil..jsme všichni zestárli :frowning2:
no to jo chudák tělíčko, ještě, že je tak mladý..
11. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj Holky

J
11. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
holky je možný aby se kikina dávila naschvál?!?! :confused: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: mi příde že jakmile se od ní hnu tak kašle 10x víc
11. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tery :grinning: ...žeby? ja si myslím, že nie....možno, ked sa venujete nejakej činnosti, tak ten kašel je trošku utlmení, no akonáhle ostane sama a v klude, tak to prost príde, si myslím.
11. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
jo to počasí je hnus

Veru já si určo taky vemu jednu nebo dvě tašky,takž až se bude objednávat dejte vědět :wink:
11. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jančo všechno nejlepší k narozeninám

Martínkům taky vše nej
11. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
no vladi já si už připadám trocha paranoidní pá č ona se po mě furt sápe porád musím být s ní a mít ju aspon na klíně není schopná si sama hrát ani 5 minut a jak mile se zvednu a du si pro pití bo na wcko tak najednou záchvat kašle to ž nevim esi e to náhoda :grinning:
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tery nj asi chce tvojí pozornost,Maty zase dost rozčiluje když se mu nevěnuji kyž on chce
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
jj veru, klacid.
tery :grinning:
11. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
njn Tery, mazel ale až prehnaný, že :slight_smile: ...to ti teda ale nezávidím :sweat_smile:
Peti,tak snad zabere ten je dost silnej,tfuj tfuj at ste všichni zdraví
Mony, čo vaše snaženie? zatial sa nič? :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Mazli ted se nesnažíme čakám jak dopadnou stěry mojí dr se to nějak nelíbilo a pak se uvidí
11. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
aha, tak snáď bude všetko ok
11. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.