• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Jsem si na chvilku zdřímla.
Mončo, děkuju za přání
11. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
já doufám,že jo mazli
11. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Holky, zatím se mějte pěkně, my valíme pááá.
11. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
mě tak pálí žáha, doufám, že se aspoň vyplní ta pověra, že pak bude vlasatý mimčo :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Peti - Peroli - díky za Martina za přání :slight_smile:

Peti - Petapi - mě pálela žáha jak prase a Maty je do ted skoro plešatej :grinning: :grinning: :grinning: zabírá tí gaviscon?
jinak Barunce přejeme brzké uzdravení - je to síla, co už tak malí prckové musí trpět :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
ahaa, jani, tos mě nepotěšila :sweat_smile: ale barunka vlasatá byla, tak uvidíme. Gaviscon nevím, ještě jsem na to nic nezkoušela, tobě pomáhal?
11. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
ahojky holky. prosím o radu. tomík má teplotku, tak stále mezi 37 - 38 před odečtením 5 stupínků. myslíte, že už mám srážet? má trochu rýmu a malinko kašle, a hlavně mu rostou zoubky. díky moc za radu
11. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj Míšo, teplota je až nad 38 tak myslím, že není potřeba srážet
11. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Míšo tak tak Peťa má pravdu, do 38 je to v poho. Moje mudra říká do 38.5 po odečtení není potřeba srážet.
11. lis 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
Jinak ahoj všem :slight_smile:
Peti mě pálila žáha šíleně a Ondra byl myslím dost vlasatej :grinning: :grinning:
Jinak Barunce přeji ať je jí už líp :wink: Nám vždycky nemoc trvala přes dva týdny, ale myslím že klacid a fenistil kapky zaberou rychle taky sme tu kombinaci měly a bylo to dobrý
11. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
já bych dala nurofen jedině, kdyby ho ty zuby i zároveň hodně bolely, je to i na bolest, ale to není žádná teplota před odečtem, teda předpokládám, že v zadečku. dávám až když je víc jak 38.
11. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
jj, holky je to teplota v zadečku. teď měl 38,2 takže nesrážet.
strašně moooc děkuji za rady.
11. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Peti, gaviscon mi zabíral - na takové to "běžné" pálení žáhy v pohodě. pak jsem ještě mívala takové až záchvaty, to mě budilo v noci a na to nezabíralo nic, nemohla jsem se napít ani vody, jako bych měla před žaludkem nějakou záklopku napevno - a jako by mě někdo kopal do břicha, strašná bolest :zipper_mouth: občas to mívám i ted - musím si hodně dávat pozor, co večer jím nebo piju :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
jj ondrášek není málo vlasatej :grinning:
tak gaviscon zkusím koupit, aby to bylo doma.
míšo, podle čísla bych nesrážela, ale taky záleží na tomíkovi, jak vypadá, jestli je evidentní, že je mu blbě a že mu to pomůže, tak srážej, jestli se chová normálně, tak je to zbytečný...
11. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
..jj, Maty měl těch 38 taky už víc jak den a bylo mu evidentně špatně a ty zuby ho bolely, tak jsem mu dala nurofen a zklidnil se - ale to už měl tu teplotu víc jak 24 hodin.

Peti a máš polohovací postel? já ve 3.trimestru spala jen ve zvýšené poloze - před tím jak kdy. ale jestli nemáš nějaké veliké záchvaty, tak ten gaviscon je dobrej :wink:
11. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
tak polohovací postel nemám, ale to není vůbec žádná hrůza, jen trošku, žádný záchvaty :wink:
11. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
ahooj..

Peti, já to pálení taky měla a nějaký vlásky sice máme ale o vlasatosti se asi mluvit nemůže :grinning: :grinning: :grinning:

Tery, s tím kašlem... já si zase myslím, že možný to je, že by to dělala naschvál... oni sice tady ti prcci jsou ještě maličcí ale vyčurinkaní už teď... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc, jsem kdysi na toto téma slyšela různý zajímavosti, takže já tomu i věřím... :wink: :unamused:
11. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
lampioňák super!!!! pocestě sme zakoupili 3 lahve martinského vína tak budeme mít hezkej večer :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky, Martínek vám děkuje za přání. My dnes byli na tom Svobodáku a bylo to dobrý jen škoda že pršelo.
11. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Ale hlavně jel Martínek vláčkem a furt dělal ššššš
11. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
já na žáhu brala renie to mi pomohlo dycky hned a maj i ovocný příchutě což bylo fajne

na co je klacid?
11. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jééé, já su truhla truhlovič. Omlouvám se a Marťulákům přeju vše nej k svátku. Ale kucííí, mezi náma, nemělo to být dneska bez deště a se sněhem? Se nějak flákáte, ne? :grinning: :slight_smile:

Souhlasím s Terkou, lampioňák super. Sice se asi Adam bál, že se šlo tmou, ale cestu zpátky už zvládl. Mě se to šíleně líbilo.
11. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
se těším hlavně na to vínko :dizzy_face: :grinning:
11. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Jj, já už ho mám u ledu :grinning:
11. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
jo vy jste měli průvod, tak to je super, že to vyšlo :slight_smile:
klacid je makrolidové antibiotikum, jsem ti pomohla tery co? né no, já nevím, jsou to atb na dýchací a ajakýsi problémy, ale jsou celkem silný no.
11. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
jé Lucy Petrolejka dala foto malé je teda opravdu moc krásná a ta kytka,sem nedostala takovou ani nepamatuji
11. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Peti, jsem se přivtěrkla k Terce :grinning:
Ale musím pochválit školkáčky, kteří měli vlastnoručně vyrobený lampiony a byli nááádherný.
A vůbec, já si lampionovej průvod pamatuju, kdy se chodilo v Řečkovicích z ulice Dlouhé hony ke hřbitovu, cestou vyhrávala hudba a na hřbitově se poklonilo palým Rudoarmějcům.
Ale tohle bylo hrozně fajn. Nenásilný, neporučený z vyšších míst. Myslím, že podobný tradice by se hlavně kvůli těm děckám měli dodržovat. Ty školkáčci z toho byli unešení a hrdí na svoje výtvory. Bylo to parádní.
11. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Jééé, Mončo, ta je fakt krásná. A jak Petrolejka píše, že byla celá chlupatá, tak ten můj starší synovec, když se narodil, tak byl chlupatej jak malý šimpanzí mládě. I na uších měl chloupky jak veverka. Ségra z toho byla tenkrát nešťastná, že má vošklivý dítě.
Já dneska dostala taky kytku a jediný co na ní Adama nadchlo, tak byli takový červený kuličky na keříku, který mi všechny očesal. házel je na zem a rozdupával. Asi si to pamatoval z léta, kdy Terka Kubíka učila v Lužánkách rozdupávat takový ty bílý lupací kuličky z keře.
:grinning:
11. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Terko, já to CD nerozjedu ani na DVDčku :frowning2: . Na PC mi nefakčí repráky. Prostě najednou přestaly fungovat. Zku...nej počítač. takový vály tam jsou. Sakrblééé..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
11. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Mony je kouzelná žé?? Se tu nad ní rozněžňujeme :dizzy_face: :dizzy_face: Chudina ta to zase obsrala, 32 hodin a nakonec císař. A takovou kytku sem nedostala nikdy teda :wink:
11. lis 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.