• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ahoj Holky

tak už podruhé v tomto týdnu nám vykradly buňku na stavbě,ty lidi sou fakt svině :angry:

Tery,já teda bažanta eee,ale Láda ho dělala na zwlwnině,blbý je,že se musí dlouho dělat je to docela tuhý maso
12. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
dobré ránko, tery s tím kašlem :frowning2:
já jsem 13.1.
12. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
mony to jsou svině :angry: co všechno jste tam měli?
12. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
no v pondělí nám vykradli věci asi za 15oootisíc vrtačku atd. a dneska ani nevim,ale Láda říkal ,že kladiva atd.,jen co se dá vzít do ruky,žebřík tam zůstal,tak si myslí jestli to nebyl někdo místníé,sou to mrchy fakt
12. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Dobré ráno...

Mony, dát to pod gilotinu :angry: ať přijdou o pracky, ku**y jedny :angry:
12. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
tak tak Peti
12. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
To beztak krade nějaká socka co bydlí někde v kanále aby měla na chlast.. nojono.. mít se na první pohled (byť i jen trošku) dobře, je asi podle těch zlodějů potřeba pořádně potrestat.. a to že to děláte pro svoji začínající rodinku je každýmu u prd***.. občas je škoda, že nejsme ve středověku kde platilo oko za oko, zub za zub
12. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
já na to nemám.............pujdu s ní ven io když se to doktorce nelíbilo ale já to tady s ní nevydžím :pensive: to je to tak děsný se jít projít kdžy nemá teplotu? jen kašle?
12. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
záleží na tom, jak MOC kašle... jinak myslím, že pokuď není venku sychravo, liják apod a pokuď ji pořáááádně zababoušíš tak by to na chvilku nemělo vadit... a pak ji třeba hned po návratu udělej čajík.. držím pěsti :wink:
12. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
ale zase na druhou stranu ji na ten kašel může vadit, nebo ho dokonce podporovat, vzduch doma, takže pak by menší změna prostředí mohla, aspoň trošičku, pomoct :wink:
12. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
nebudu s ní nikde lítat pul dne žejo ale aspon tu pul hodinu aby usla bo mě fakt jebne šla sem spat ve 3 v 5 vstávala sice šla hned spat ale já ne pak před 7 vstával kuba a ted od rána tak ještě nespala sme protivný obě dvě........ se jí teda nedivím ale ji to tady taky nebaví
12. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
tak se proběhněte, papa :wink: taky by mě to asi nebavilo :wink:
12. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
a nezapomeň to střídat.. levá pravá levá pravá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Ahojky,
sem teď měla v IP od Mišky (fotografky), že jí volala moje kamoška a domluvila si focení svatby. Budou se brát ve Křtinách v kostele a sou krásnej pár- to budou fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
se to Míše začíná pěkně rozjíždět, co? to je dobře... fakt si to zaslouží, je hrozně šikovná :dizzy_face:
12. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Akorát se mě teď ptala jestli je tam dost světla nebo spíš tma v tom kostele, napsala sem spíš tma a teď si sama nejsu jistá...nevíte?
12. lis 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
já myslim že v každým kostele je ttma kor když není slunné léto
12. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
tak oni to budou mít v červnu, ale jsou kostely tmavší a světlejší.
12. lis 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
tak to nevím luci a můžu se zeptat najméno kamošky, naši kamarádi se taky berou v červnu ve křtinách, ale myslím, že to je někdo jinej.
jinak my už tento týden fakt nevím, barunka spadla na skleněnou vázu a rozřízla si ucho, krve hrozně moc, ta rána je celkem dlouhá, ale z ucha to teče vždycky moc, byla tady akorát kamarádka, tak udělala mašličku, vydezinfikovaly jsme to, ale mám teď fakt strach, jestli to stačí, ale s uchem by asi stejně nikdo moc nedělal co? tak velký to zase není a dávno to neteče a tak no.
a to musím teď ještě do poradny.
12. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky

tak v kostele ve Křtinách jsem se vdávala taky :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Peti : Zuzka a Honza. A s Barunkou je mi to moc líto..vy si teda užíváte. :pensive: Jinak 3.12 je v Orlíčku Mikuláš :wink:

Market a je tam podle tebe spíš tma nebo světlo?
12. lis 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj...Peti, to máte opravdu štěstí :frowning2: chudina malá
12. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
holky zachraň te mě..jsem udělala strašne dobrý jídlo a prostě už od půl dvanácté pořád ochutnávám :grinning:
12. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Cos dělala VerU? já se dnes chystám na ty tvoje lasagně.
12. lis 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
já ti klidně dojedu pomoc... chcéééééééš? :grinning: :grinning: a co teda máme na oběd? :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
mi máme dnes čínu a zítra asi udělám tortily.. to mi zas Linda utrhne ruce :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
ůplně hafo jednoduchý jídlo..tuňáka s rýží :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Jako nějak zapečené??

Jdu si zaběhat po schodech (venčení čoklíků).
12. lis 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
tak to hafo jednoduše písni do receptů, ju? :wink: :dizzy_face: třeba i jen jako ispiratióóóóne :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak to je někdo jinej luci...
a sestřičky na poradně říkaly, že to není na šití a že máme dobře udělanou mašličku, tak dobrý...
a luci, my tady bohužel na mikuláše nejsme, od 2.12. jsme na vysočině, už přemýšlíme, jak ho zajistit tam no.
12. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.