• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
13. lis 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já tu starou paní od vedle už něčím majznu..teď tu zvonila jak pošahaná, vzbudila malou..a ptá se mě, co sme to podepisovaly. Podepsala formulář pro VZP ten IZIP. :confused: :confused: (to jsou provrácené oči) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
krásnej vzor..moc hezká :dizzy_face:

luci tak tam napíchej tu mražku :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
už vím o čem je mateřská demence:
jak Luci píše, že Am slavila 1.narozeniny v pátek 13, tak jsem asi 5 vteřin vzpomínala jestli mi narozky taky připadli někdy na pátek 13... to že jsem 7-ho mi v tu chvíli připadla jako nepodstatná věc :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Very a která s těch 4 se ti zdá nej??

Peti dobrýýý :grinning: :grinning:
Jo a zapoměla sem tobě Peti a Janče říct že jak sme vybíraly Michalovi ty košile a kravaty, tak napřed mektal a teď jsou jeho nejoblíbenější. Dík! :wink:
13. lis 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
bych ju asi taky majzla :rolling_eyes:
určo tu růžovou a ještě jednu decentní :wink:

jsem málem dnes majzla tchána..se koukal s malým s okna odevřel ho a vystrčil, malej měla jenom krátkej rukáv :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Luci tu poslední na minulé stránce nebo tu co je tady :wink:
13. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Tu růžovou si říkám taky že jo a s těch hnědejch? Mě se asi nejvíc líbí ta první..
Tchán taky dobrej!!
13. lis 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
Tak kdy vyrazíme znovu? :grinning:
13. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
viděli jste tu upoutávku na House? ta nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Peti neviděla...
13. lis 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tady na tenhle šop jsem jednou narazila a mívaj tam ty kravaty celkem hezký... akorát musíš koukat jen na aukce a ne na kup teď :wink:
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=11463208
13. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
jo asi bych taky vybrala tu první
13. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
To je ta stejná značka Peti, jsou prostě nádherný.Míša má 3 a vypadají úplně jinak než otatní.
13. lis 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jinak oni se ale bohužel vydraží tak kolem 350 kč plu poštovné, jsou občas i na mmb.
13. lis 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
já jsem se u ní málem pochcala
přijde ženská za Housem že trpí astma a že ten inhalátor jí vždycky vydrží jen týden a že to vůbec nepomáhá.. tak se jí House zeptá "a používáte to správně" ona se na něj tak divně podívá a takovou protáhlou ironií řekne "copak vypadám jak idiot?"... on na ni jen mrkne a řekne tak mi to ukažte... ona ten inhalátor vytáhne z kabelky, zvedne hlavu a stříkne si ho na krk zleva i zprava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
tady jich je taky pár... při kup teď za 300 i s poštou:
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=11950518
13. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Díky jedna se mi tam líbí. :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Díky na ty odkazy pak mrknu, jdu něco dělat, Amelka se zase vzbudila.
13. lis 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz
sem byli na otočku v tescu páč už nebylo co jíst a do čeho čurat a kristýna si čorla boty.... taky strašně chlupatý a je z nich strašně odvázaná...tak nevim co si o tom mám myslet :grinning:
13. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
a mám tip na odnaučení dudlíka my kikině tewd koupili ty větší dudle co soun od pul roku a nechce je.....

jo a ptali se tam ženské na ty keramický nože a fakt teda prodejce potěš mě prdel jako ta ty nože tak neskutečně zdrbala že se vubec divím jak se nás mohla zeptat esi ho chcem...

prej jako dobrý ale rychle se tuupí broušení pouze diamantem který u nás prej nejde sehnat takže jak se ztupí ho máme vyhodit.... ptám se jí jak dlouho teda vydží ostrý a ona noo uvádí se 5 let ale tomu že nevěří navíc lidi po roku to mají tupý a pozulámaný špičky že sou hrozně křehký a nic nevydrží a nesmí spadnout.... no tož je toto normální jako fajn že je upřímná ale tolik zas nemusela být :sweat_smile:
13. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
hm, tery, díky, to jsou cenné informace, ale jako prodejce bych ji vyhodila :grinning:
a barunka velikost 2 u dudlíků též nikdy nepřijala, takže stále má 1 a i když kupujem novej, tak ten nejmenší :grinning: :sweat_smile:
13. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
kristýna právě tu dvojku taky nechce a tak třeba až bude zdravá tak jí říct že už máte jen tenhle dudl (2 velikost) a jinej není??
13. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahojka pěkné odpoledne,je tu něco nového???
13. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
máme pujčenou ohrádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak novinky žádné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to naprosto dokanalá věc ona je hodná!!!!!!!!!!!!! prdelí se tam a (zatím) je klid!!!!!!§ tímto musím paní lucii veřejně poděkovat za záchranu našeho psychického zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Tak to jsem zkoušela tam dávat Natku ale vydržela tam vždycky jen chvilku Sabču jsem tam radši ani nedávala ta by to hned zbořila :grinning:
13. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
a mi máme od pondělka tu ikeáckou jídelní židličku.... :dizzy_face: a taky bomba... Filda je v ní tak strašně spokojenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
byla jsem si vyzvednout fotky a fotoplakáty s Filípkem co budu dávat R k Vánocům a to je taková krááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.