• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
a v čem papal do ted??????????
já sem ju tam dala byla tam zatímm 15 minut a v pohodě ted leze z venku okolo a je z toho strašně ščastná :grinning:
13. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
vidišto já musím dodělat ten kalenddář přez víkend
13. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
v tom lehátku od FP :wink:
13. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
ahaaa no kristýna je z toho taky děsně odvázaná sedijou s kubou vedle sebe tak furt dělaj kraviny
13. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
a vy máte kterou... taky tu nebo jinou? minule jsi tu dávala nějaký fotky ale nějak si nevybavuju v čem to hačala... jediný co si vybavuju je ta hračka co ležela před ní na stole a na kterou jsem se tě ptala kdes jí vzala ale tys mě zazdila :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
hračku sem to psala že mám z mimáče za pul sta a židličku má obyč dřevěnou po kubovi

vy ste mě zas snad krom jači všici zazdilis tím jak máte barevně stromeček tož by ma to zajímalo pře červenej už nechcu z čehož má václav hroznou raodst že musí každej rok kupovat nový ozdoby
13. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
a ty ses na to ptala? já celkem dočítám ale tohle jsem vážně nezaregistrovala.. ani tu odpověď.. to pardon :pensive:
a barvy? já si chtěla letos koupit ty v měděné a zelené barvě, ale Linda furt votravuje s modrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: co tu už máme... tak nevím, ale buď modro-stříbrná nebo měděno-zelená :wink:
13. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
a od jakýho výrobce je ta hračka, nevíš? že bych se potom taky poohlídla... strašně se mi to líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
mědděno zelená?!? :confused: :confused: :confused: si to nák nedovedu představit :sweat_smile: máš nákou fotku že bys ju na chvílu někam hodila??
13. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
to nemám, ale loni jsem to někde (myslím, že v nějakým obchoďáku) viděla a i když to takhle zní fakt celkem šíleně tak to vypadalo moooc hezky... ale protože jsme tu loni slavili první Vánoce tak jsem to chtěla hodně slavnostní a nakonec jsme měli tu červenou a zlatou... :dizzy_face: :dizzy_face: ale zkusím to pohledat :wink:
13. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
pár jsem jich sice našla ale bylo tam prd vidět nebo byli rožlý světýlka takže tam byli ty prdy dva... :unamused:

nebo ještě je celkem hezká i ta rúžová nebo fialková výzdoba co se teď dělá :wink:
13. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
hele co budeš kupovat R k vánocům??????
13. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Kristýnka STOJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ SAMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
v původním plánu byl plechovej kufr na nářadí (takovej ten pořádnej) ale místo toho bude autorádio... (R ho chce, protože to naše už dosluhuje) a pak možná ještě jedny takový tepláky co mívaj jen na Vánočních trzích a pak asi něco vymyslíme ještě s Lin
ale hlavní dárek budou ty fotečky o kterých ani on ani Linda neví :dizzy_face:
13. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
no neke.... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused:
13. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
teda ta to bere útokem :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
václav ju měl na klíně ona se snažila dosápat pro kubíčkovi hračky chtne se krabice a stojí :dizzy_face: to je prdel děcka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ještě před 2 hodoinama sem mluvila s luckou a říká mi že amelka se v tomhle věku už začala stavět jí říkám že to mi ještě nee a vono joooooooo :grinning:
13. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Linda už taky začínala :wink:
13. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
ty holčičky jsou hold fak trychlejší :dizzy_face:

a oprava... není to měděná ale bronzová :wink:
http://www.edekor.cz/vanocni-foukane-koule-bronzova-sada-30-ks-177-3266.aspx
13. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Čaute,
jsem se pekelně vytočila ve škole.
Chodí s náma do třídy taková "ředitelka planety" Adept na předržku.

Kikinko gratulujůůůů.... Tak šup, šup, ať už chodíš, ať má mamča zábavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
jéééžiš Jani taky tyhle lidi strašně miluju.. :rolling_eyes: tak zpácháme konečně ten plán A? já ju budu držet a ty ju zbiješ.. :grinning:
13. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
gratulujem ke stoji :dizzy_face:
a já jsem teda ale taky psala, jakej máme stromeček, že máme slámovej s červenou, že to mamka umí dělat ty ozdoby, tak máme domácí produkci :wink:
a barunka si teď 2x po sobě řekla o nočník a vyčůrala se :confused: jako my jsme se teď ani o nic nesnažili, nočník je tady spíš jako hračka...
13. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Ty jo Peti, na zneškodnění takovýhohle sajrajtu by bylo potřeba minimálně zbraň hromadnýho ničení. Na tu facka asi nepomůže.
Představ si, je ticho, všichni hltáme výuku profesorky (která byla fakt boží) a najednou rachot a ta nádhera sedí úplně nejvíš a schází schody v posluchárně. Dupe u toho jak stádo bizonů podpatkama, nese se jak hovno na lopatě a má prázdnou flašku od pití. Z věšáku si veme kabát, hodí těma pěti a půl chlupama co má na hlavě, přehodí si kabát přes rameno, jak modelka a jebne s tou flaškou do koše. Otevře dveře a třískne s dveřimaHnus. Jsem si neodpustila poznámku (okolní spolusedící mě slyšeli), že má příště dělat větší kravál kráva.
Jako když odcházím v polovině výuky, tak u toho nedělám takovej kravál a neruším ostatní, ne? Základ slušnýho chování.
A kolega se otočil a říká, umělý kozy výstavní, ale doma bych ji nechtěl.
13. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Peti, tak to je taky super.... :dizzy_face:

Mimochodem dodávám, že ty kozy jsou evidentně umělý. I dle slov chlapů. A fakt to u ní asi bude mazec, až půjde k tomu "milýmu" zkoušejícímu z psychologie. Bo ta ten svůj postoj "jsem tady, tak se poserte" nezmění. Ji sleduju už od prvního vyučování.
13. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
NĚCO TAKÝHO SEM MĚLI VE TŘÍDĚ TAky jak se menuje esi to není to stejný
:grinning:
13. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Týýý jo Terko, to je božííí. Sama je vykulená, co to vlastně je. Kjjjáááásný.

Jinak ke jménu. Nevám, ale je to blonďatý cosi a ode mě už jméno má. A nebudu ho zveřejňovat, bo bych urážela určitý orgány :grinning:
13. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojte Holky

Tery gratulace k postevení Týnky a Peti zase k nočníku

jinak u nás to není nijak veselé,zase máme chycený průdušky,braly nám krev na krevní obraz a imunitu ,pak sme šli na rtg plic to je v pořádku,dostali sme kapky na uklidnění kašle,máme náběh na astma jak mi dr dnes řekla,v po jdem zase k ní budou výsledky z odběrů a uvidí se co dál :unamused: ,takže sme zase doma,nikam nesmíme,jinak druhou noc už sem nespala se budí a hrozně plače a dnešní noc asi nebude jiná,tak spíme v obýváku abych ho měla blízko,protože hrozně těžko dýchá a bojím se aby se neudusil ,no tot vše o nás :frowning2:
13. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
jéééžiš Mony... a kde jste k tomu proboha přišli? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
jééémony :pensive: :pensive: :pensive: chudášek majinkej.......tož přeju at to žádný hnusný astma není a at je brzo vpohodě a tobě hodně sil :pensive:
13. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.