• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tak už jedině napadá rýže :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
my děláme bramboráky :dizzy_face:
a byli jsme dopo chvilku se podívat na prasata, páč mě s barunkou už hrabe z toho, jak jsme zavřený doma...
14. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
jojo... :grinning: :grinning: :grinning: akorát jsem si to trošičku upravila po svým (podle věcí co tu mám) - tuňáka na 2 sáčky rýže jsem dala jen jednoho, ale velkýho (víc jsem tu neměla :frowning2: ), místo bazalky atak dala jen oregáno a byla to fakt mňamka :dizzy_face: :dizzy_face:
takže ti děkujuuuuuu... i za Lindu, šla si přidat :sweat_smile: :dizzy_face:
14. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Hojte, konečně jsem doma...
14. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
jo ta rýže se dá opravdu dělat na strašně způsobů dle chuti..je výborná se smaženým vejcem na kari a hráškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale když jí chceš výživnější, tak do ní maso a i s kzřecíma nudličkama, to bude dobrý
14. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
čau studovaná :wink:
14. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Čau pracující dělnice :wink:
Holky, vysvoboďte mě. nechci sedět večer doma. Kdo se mnou dobrovolně někam půjde? Nehlaště se všichni... :grinning:
Veru došla Ti včera IP?
14. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
já bych fakt i šla.. ale R se za chvíli vrátí po celodenní lítačce (vstával ve 4 ráno :frowning2: ) aby o půlnoci znovu vstával do další hokny a pak zítra v 11 byl zase v jiné hokně :frowning2: to už není ani to Tvoje pikaču to už je přímo na tu p**u a ne jednu :frowning2: :cry: :cry: :cry:
14. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
ty vole, ty víkendy jsou fakt na pi*u :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: když si představím že R kromě toho co jsem tu už vypsala příjde zítra dom tak okolo 19, pak v noci zase znovu vstává... tak mi je z toho na blití :cry: :cry: :cry: aspoň že příští týden má dovolenou
14. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
jani, luci včera sháněla někoho na pití :wink:
14. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Já vím, ale Luci nemůže. Jsem s ní mluvila
14. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
jani IP???? :confused:
14. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
co ve škole?
14. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
No, o tom kreditu....

Ve škole? Celkem fajn. Měli jsme dneska farmakologii, sociologii a pedagogiku, kde jsme brali poruchy u dětí v učení a ve výchově. takže třeba disleksie, digrafie, diskalkulie, a vůbec moc dis a pak taky ADHD a ADD
14. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
jéé to budem k tobě chodit pro rady :wink:
ahááá sorry..jo mám :sunglasses:
14. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
ahojky,

Jani, taky by mě to bavilo, chodit na ty přednášky, jen ty zkoušky a seminárky pak neeeeeeeeeeee :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Veru, bývalý majitel se nám podílel na té první opravě, zaplatil ji a napůl nám přispěl na nový motor, to jsme ještě nevěděli, že to nepomůže. ted už je asi pozdě - si nedovedu představit, že by si ho vzal spátky a dal nám peníze. :pensive: :pensive: :pensive: holt jsme koupili ojetý auto, tak to máme no :frowning2: :frowning2: :frowning2: zatraceně drahá a blbá zkušenost :rolling_eyes:

jo a Maty začal chodit - teda zatím kolem nábytku, ale aspon něco :dizzy_face: holt na Kiku nemá - ta je o polovinu mladší a za chvila bude běhat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Jani, a nebylo by to lepší aspoň zkusit vrátit? :confused:
14. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Já nevím, zákony sice neznám, ale myslím, že i při koupi ojetého auta máš nějaký nároky a práva... minimálně aspoň na to, že když koupíš auto tak bude pojízdný... já osobně bych teda to auto už dávno vrátila a R stopro taky, se vám i celkem divím že do toho furt vrážíte prachy a výsledek žádnej... už bych se na to dávno vyprdla :rolling_eyes:
14. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Peti, já si myslím, že ten chlap se s náma nebude ani bavit - řekne přinejmenším, proč jsme se neozvali hned a kdo ví, co jsme s tím dělali (přeci jen už se to táhne od června). museli bychom jít do občansko-právního sporu, to chce právníka, na což ted nemáme - jako Martinovi se do toho nechce, tak já nevím, co bych v tom nadělala sama - moc tomu nerozumím :confounded: jako je jasný, že jsme měli trvat na vrácení hned na začátku, ale to jsme prošvihli, tož si ted můžem jen sypat popel na hlavu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
tak se pak leda zkusit jít poptat do bezplatné právní poradny :wink:
14. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Peti a to je kde? máš s tím nějkou zkušenost??? :confused:
14. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
kdysi jsem na ně dostala kontakt ohledně výživného a to byli myslím někde na maliňáku.. ale nevyužila jsem to, a kde jsou teď, fakt netuším
14. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
ale ve středu mám ten soud, tak se můžu zeptat té ze socky co tam jde se mnou, jestli to ona neví :wink:
14. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
ty brďo kde jste všichni????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
14. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Dobré ránko pyloušci a pylouščata. Vypadá to na pěkný den. Jdeme s Adamem nakoupit a nabažit se sluníčka
15. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Pěkný den...

by jste nevěřili jaký tipy na dárky, si dávaj holky v jedné diskuzi:

http://www.kids.cz/hracky/

http://www.gerlich-odry.cz/cs/drevene-hracky.php?skup=1002%C3%A2%EF%BF%BD%C5%B9ukt_id=15&produkt_id=15

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojte holky myslím že bezplatný právnici už byli zrušeni bo sem to aspon loni hledala a nenašla a bylo mi řečeno že je to zrušený....

jani tož se domluvíme cca třičtvrtě na 4 až 4 nahoře na špilase????
15. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
jé sem ted fotila děcka do toho kalendáře s růžkama a santovskýma čepicama a vypadj dobře zatím
15. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
ukáááž... prosím :wink:
15. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
no jako tak dvě tři sou perfektní
15. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.