• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jojo tihle dva byli dobří aj ten malej byl celkem v pohodě
15. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jj, jako Šmajda, jak ho nemusím, tak byl dneska dobrej. Teda až na ty vlasy. Ty se mě teda absolutně nelíbily. Něl to jak mastný....
Jsem zvědavá na Chodůra.
terko, můj názor na fotky znáš. Mega dobrý. prostě, tak jak jsem Ti to dneska řekla... Víš kdy jsi nejvíc produktivní :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
jj šmajd, stará dobrý..bendik taky,a le já ho nemusím..tak že nic
15. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
jani ty si děla ty kalendáře taky přez to 24??
15. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Veru, já mám na Bendíka averzi... A nedokážu ho posuzovat objektivně, byť třeba pěkně zpívá.

Terko, ještě jsem to neposlala. U mě to nahrání těch fotek trvá půl dne. Moc se mi do toho nechce, ale budu to muset udělat. A jo, chci přes ně. Ještě chci něco vytisknout, takže si budu muset pohnout.
15. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
A kde máme Luci?

Luciéééé, Luciéééé, Luciééééééé
15. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ale k SS. mareš s namalovanýma kukadlama vypadá jak blboun. Koho on mi připomíná...
15. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Už vím, toho blbouna z Policejní akademie. Tuším je až ve dvojce????
Víte koho?
15. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
jo tak mě se to líbí jim to dnes všem sekne :dizzy_face: teda až na daru :grinning:
15. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
ty voe už to taky dělám od 8 a furt nemám hotovo navíc mi tam zaboha nejdou nahrát fotky na říjen :angry: tož eesi kvuli tomu ztratím pár hodin práce jak lucinka tak mě škrábne
15. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
začínají se mi třást ruce a na čele mi nabíhat žíla :angry:
15. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Neuroza Terez?
Držím pěsti...

Jdu do hajan. Na dnešek moooc zážitků. A jeden mega krááásnej :dizzy_face:
Adam usnul před cca půl hodinou. Už nevím, jak na něj. ho nebudu nechávat spát přes den. Asi....
15. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
teď mě asi ukamenujete ale já si nemůžu pomoct, mě se ten chodůr přestává líbit... :pensive: :sweat_smile: tady ta písnička je v originále strašně hezká a u něho se mi nelíbilo jak i takový ty ječivý pasáže zpívá furt v té své rovině... jak kdyby to jinak neuměl... když zpíval elvise tak jsem málem spadla na prdel, ale... v poslední době už fakt ne..
a taky mi na něm začíná vadit, že začíná trošku pobírat hvězdný manýry... minule někde psali že ta leona řekla že ji zklamalo že ji na rozloučenou ani ruku nepodal.. u toho jsem nabyla tak nevím jak to doopravdy bylo ale to jak v jiným článku psali že když minule ten vlasatej postoupil tak zatímco jiní mu gratulovali tak chodůr si u zábradlí kontroloval nehty.. tak to jsem zaregistrovala i sama.. byl na to záběr
15. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
15. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
tak v tomhle věku kuba už nespával sem ho akorát nahnala do pokojíku a byl tam jako že nikde nelítal..hodinu odpočinkové hraní sáma anzdar bazar..
až se psychicky připravím na to že z těch dnešních musím vybrat dvě tak tam na rposinec vycházijou 3 FOTKY................takže du lovit ještě jednu
15. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
MÁŠ TAM TU MOJI OBLÍBENOU 30tku?
15. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
jani..ten mega krásnej zážitek bylo pouštění balonku..nebo ještě něco??????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused:
15. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
veru, barunka taky hysterčila, ale poslední 2 mytí hlavy ťuk ťuk, si nechala zaklonit hlavu a v poho, zkusili jsme jí to pokaždé vysvětlit, ale jako jestli to zabralo, to fakt nevím, naštěstí to nedošlo tak daleko, abych ztrácela nervy, což za pár týdnů by nastalo, ale jak říkám, zatím jen 2x no
15. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Vojta nehysterčil a teď začal..a to vypěnil Ondra..kterýho většina věcí nechává chladným...
ten záklon vyzkouším..dík
15. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jj, Veru, pouštění lampionu. Bylo to takový (pro mě) nááádherný, magický a hrozně si přeju, aby se to přání vyplnilo, co jsem si u vypouštění přála a co jsem tam napsala :wink:
Já Adamovi hlavu nemyju. Jen jednou za čas. A to má asi zažitej zvyk z plavání na Áďo ááá šup a naliju vodu na hlavu.
15. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
jako kubovi vadí i pidi kapička do očička.... bych ho kolikrát bila fakt jako ono je něco jinýho když to udělá sem tam ale když to trvá pár let a furt je to to stejný tak je to fakt na ranu..ještě u pomáhalo když si bud sám bo já mu držela bud kapesník velkej látkovej bo ručník držela přez oči
15. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
Holčiny, dobrou, pluju do kanafasu.
15. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
to už mě taky dneska napadlo, že mu tam dám ručník..nebo ho jeden z nás asi za chvilku zabije :angry:

jani , tak to ti určitě přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
tož já nevim bud 30, 37 nebo 54
15. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
15. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
jdu taky..spinkat
pá a dobrou :slight_smile:
15. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
potom sme tak yskoušeli jako že se napustila vana já ho držela pod hlavou a tu si tam namočil že sem ho jako ničím nepolívala....
ale u nás to bylo také extrémní aj s čištěním zubů takže já sem se s ním moc nemazlila no protože to by chodil jak prase
15. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz
uáá, já jsem jako první jo :confused:
tož teda dobré ránko :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
peto nejsi :grinning: jen mě to samotný dobrý ráno nejde odeslat a všimla sem si toho až ted ale nebudu ti kazit radost :grinning:
16. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
já jsem tušila, že to není jen tak :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.