• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Dobré ráno.
16. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno.
16. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Terezko, si tu???
16. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Brýho dne vinšuju :wink:
16. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
co budete dneska robit??
16. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
holky ulet za 5 týdnů sou vánoce přesně za 38 dní

robit se mi nic nechce bych celej den hajala :grinning: by bych chtěla aby sme konečně dostali ty love mohli sme jet vybrat koberec a třeba do ikei a tááááák :rolling_eyes: chjo
16. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
já jsem se objednávala na cukrovkovej test a to jsou vždycky časy jak z pr... jdu tam na 8hod ve čtv, je to až na konečné 13 v židenicích, a musím tam s barunkou, doufám, že to zvládnem tam čekat ty 2 hodiny, aby se nenudila, musím vzít zásobu knížek...
do toho už by konečně měli poslat kočárek, ale nějak jim zblbli objednávku a dodali jen černočerný kombinace :angry: se musím poradit s pepou...
16. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
jé peti a proč nejdeš na obilnák?? bys to měla krapet blíž
16. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
no to nevím, jdu tam, kam mě poslali :sweat_smile: jestli to dělá i obilńák a já se táhnu na kraj světa, tak teda :angry:
16. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
já byla na obilnáku tak se zkus domluvit s mudrou aby tě poslala tam
16. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Peti, tak jestli chceš, já bych Barču pohlídala... Ale nevím, jestli by to ona zvládla....

ééé, do Ikei bych jela taky ráda. Potřebuju tam nějaký pičičárny.
A já jdu dneska oslavovat malou, včera narozenou holčičku od mojí kamarádky ze ZŠ. U nich je to zázrak, bo nežije s chlapem.
16. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
no to už je fuk, už jsem to zařídila tam a pak tam půjdu ke kamošce, která tam kousek bydlí, ale teda naštve to, že to dělají na obilňáku...
16. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
jakože ji opustil v těhu a nébo žije se ženskou a nébo to je nějaký darovaný úplně od začátku bez chlapa?
16. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Žije s taťkou Jájou. Je lesbička. Zítra na ni jdem kouknout. Budeme tři sudičky. Si zamlouvám tu pozici té zlé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
jsem si to myslela,já znám strašně moc gayů, ale normálně ani jeden lesbickej pár, to je zajímavé...
16. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
kde ste?
16. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojka já tu nachvíli jsem :wink:
16. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
jsem se právě omylem překlila do jiného tématu a jedna maminka tam zrovna dávala odkaz na svůj týdenní kalendář (snad se nebude zlobit :pensive: má ho moc hezkej):
http://barbarkaaa.rajce.idnes.cz/Kalendar_tydenni_2010/#album
16. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
no peti, prtž to právě i přes ten eshop objednávám a právě mi nabídli ten grafiti s postýlkou, tak budem mít ho, ale nám se to grafiti na obrázku až tak nepozdává, ale řekli jsme si, že kdyby se nám to nelíbilo ve skutečnosti opravdu moc, tak si necháme ušít potah, ale to je krajní řešení, no a postýlku zkusíme prodat no.
16. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
tož ten mě nák moc neuchvátil mě tady ty pičičárničky s fotkama nák neoslnují....
ted teda vybírám foťák a to je teda faakt něco tolik cipovin člověk neví na co koukat co co znamená co je dobrý mít co už není zas až tak důležitý no něco na mou hlavu fakt
16. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
tery, takový věci nechávám na chlapovi :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
nojo tak václav se v tom prd vyzná.... nechceš mi tvýho chlapa na chvílu pujčit :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky že se v tom někdo vyznáte :pensive:
16. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
no taky se v tom moc nevyzná, většinou sjíždí recenze a tak nějak to z toho vyjde no.
16. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
já tomu malililinko rozumím a možná kdybych ho viděla tak bych i dovedla posoudit :pensive:
16. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
no já taky sjíždím recenze ale už mi z toho jebe dycky když si myslim že mám v něčem jasno tak objevím ešče něco zase dalšího at už funkci bo foták..............
16. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
ss: tak je zase o jednoho míň... Bena je mi trošičku líto... jako zpěvák teda opravdu nic moc, ale jako kluk moc hezkej a jako člověk moc sympatickej

a všimli jste jak "nahoře" přivítali chodúra? skoro vůbec.. na všechny ostatní přicházivší čekali hned na konci schodů ale na něho ne... asi možná na tom něco fakt bude, jak jsem včera psala
16. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak z funkcí jsou nejdůležitější asi pixely, optickej a digitální zoom... a pak i třeba o kolik se dá zvětšit paměť (a možná i jakou kartou... jestli mikro sd nebo jen sd)
no a pak ještě: velikost obrazovky, jestli to má režim makro, jestli to má noční režim, jestli se dá i natáčet a jestli je nebo není přiloženej kabel k pc (u drtivé většiny je to už samozřejmost ale ještě pořád se dají najít i takový který to nemaj).... a tak podobně
16. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
chjooo, prcek je zase vzhůru... je možný aby měl nějakej radar? VŽDYCKY když si sednu k počítači tak je do 3 minut vzhůru.. fakt si nedělám srandu... asi cítí ty vlny... nebo nevím.... zatím pa
16. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.