• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Jani a jak jako trvale?? Myslíš než se vrátí švára??
1. srp 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
a babovka je hotova :dizzy_face:
1. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Ne, úplně :wink:
Já bych tady tak ráda zůstala aspoň, než se vrátí švára z nemocnice, ale nevím, jak by to prošlo doma. I když Adamovi se tady moooc líbí. Budu tady ještě př týden a budu přes den odjíždět do Brna a k večeru se vracet.
1. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Aháá :wink:

Taťka nám ukazoval baráčky v realitce,,jenže všechno mimo Brno a to je dost na prdlačku...
1. srp 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
to se mas jani, tak se tam nastehujte vsici a je to :wink:
1. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
jdu udelat neco s tim deckem nebo me trefi :grinning: ,porad zvatla a nebo brumla a nebo huci :grinning: ,uz me z ni boli hlava :grinning:
1. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Vendy, prosím Tě, nepiš už, že jsi doma na všechno sama. To že P odjel na chvíli na služebku snad přežiješ, ne? Podívej se na nás, co jsme na to vesměs sami pořád. A promiň, ale opět Ti zopakuju, že to, jak teď běháš kolem Nath, jak Ty píšeš, je ještě procházka růžovým sadem :wink:
Počkej, až bude zase o kus větší a bude Ti rabovat, plazit se a dožadovat se pozornosti. To budeš s prominutím pak dělat co? Volat Chocholouškovi?
Promiň, že jsem Ti to asi napsala trošku tvrději, ale jinak to nešlo. :frowning2:
1. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Jo, jenže teď přes mateřskou to ještě jakož takož jde, ale viděla jsem a vidím u ségry ty hoňky, když byl starší a teď mladší synovec ve školce. Absolutní nestíhačka a to má svoje auto. Končí ve tři a školka je open jen do půl čtvrté. A to ještě usí nakoupit, zařídit nějaký věci a přiletí dom s jazykem na vestě. Než se otočí, lehce poliská domácnost, tak je večer a kluci jdou spát.
Navíc s barákem je opravdu hodně práce, takže veškerý víkendy, místo aby jeli na výlet makají na baráku.
Vyplet zahradu, uklidit dvůr, uklidit domácnost atd.
Opravdu už začínám chápat smysl sobotních dopoledních úklidů, který jsem jako dítě nenáviděla. A to jsme bydleli v bytě a neměli zahradu a tak.
Ono bydlení mimo Brno je krásný, ale až tak na starší kolena.
Navíc to vidím u staršího synovce. Je dost dobrej na sport a na hudbu, ale než by se dostal do nějakýho kroužku, tak je šest večer a to je nemyslitelný. Navíc, když byl mladší a menší sám autobusem cestovat nemohl, že?
1. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
no tak mozna jsi na to zvykla, byt porad sama doma, ja ne a docela mi to vadi...myslim, ze oba jsme rodici a oba mame stejne povinnosti k domacnosti...

ale sorry teda, nebudu si tady uz na nic stezovat, bo asi na to nemam narok ci co....

ja si myslim, ze toto je narocne bo nevim, ze to muze byt jeste vic...
klidne pujdu delat, mne to nezabije,ale pochybuji, ze P bude doma s malou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Vendy, všechny jsme si tím prošli. Adam byl hodný dítě, tak jak asi Nath. Samo že zabrečel, ale ve věku, kdy je Nath, jsem stíhala naprosto všechno levou zadní a doma jsem měla naklizeno. Začalo to až s tím, kdy začal lézt a zajímat se o věci kolem atd. To začal ten fičák. A trval až do nedávna. Dneska už se s Adamem celkem dá i domluvit.
K omu, že jsou oba rodiči...
Ano, máš pravdu, ale když je jeden člen doma a bere od státu všimný v podobě 7600,-Kč, tak někdo ty penízky vydělat prostě musí. Zvlášť, když to není až tak ideální po finanční stránce.
Já jsem třeba z 90% procent s Áďou sama. A promiň, co Ty tady popisuješ, jak se P stará o Nath atd., tak to beru jako za luxus. Mám možná výhodu v tom, že můžu Robertovi odvést Adama když je ve službě do práce a on tam s ním (když nemá výjezd) vydrží, stará se o něj táta a strýcové hasiči a já můžu jít sama aspoň na nákup.
Ale upřímně, pořád s Tebou P být nemůže. A i ten chlap má nárok na odpočinek, když chodí vydělávat.

A neurážej se, já Ti jen napsala svůj názor a Ty mě svůj.

A náročnější? To bude, to mi věř. Dá Ti to ještě hodně práce naučit Nath na nočník, naučit ji jíst sama, oblíct se, vyslíct se atd. Není to jen o připravení mlíka, přebalení, vykoupání a tak. Ale to už určo víš sama.
A i když je to náročný, tak je to přece krásný, ne? Vidět vlastní dítě vyrůstat a dělat pokroky. Já, i když si občas postěžuju na Adama, že je kvítko z čertovi zahrádky, tak bych neměnila a nešla do práce. Byť mám doma bordel, protože když začnu uklízet Adam začne vyklízet. A nepomáhají domluvy ani pleskanec přes plínky. Prostě nad některý věci se musíš povznést, nebo budeš vystreslá máma.
A k tomu, že P nebude s malou doma. Tak R mi dokonce závidí. Ale bohužel v našem státě je to tak "výborně" vymyšlené a panuje omezování ženských a chlap vždycky vydělá víc, než ženská.
1. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
ja se neurazim, jen proste je to ted jine nez to bylo, jako ze je vic v praci a mne to vadi kvuli Nath, ze ji tak casto nevidi a nevidi jeji pokroky, ktere ted dela...ale kdyz je takto clovek porad vytizeny a decko protivny, tak toho mam taky plny zuby....
ja mam taky narok na odpocinek, nekam vypadnout,ale takove stesti ja nemam, ten si aspon chodi 2x tydne na fotbal, ja nikam nemuzu, bo je porad v praci a nebo na fotbale, v zime je sice doma porad,ale kam zase si vyjit v zime a to ze jdu s Nath ven neberu jako odpocinek, chci relax jako ma on,ale na to ja asi nemam narok bo nevim, kam bych fikla Nath, jsm sa ni rada,ael obcas clovek potrebuje vypnout tak jako v praci.....

ale neresme to...neni to dulezity :wink:
1. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Hele Vendy, ale to je o domluvě. Já jsem s R domluvená, že mám i já nárok na "vycházky". A teď si je statečně vybírám, to mi věř. Ale většinou jdu ven až večír a vím, že on je doma a hlídá Dadyho.
:wink:
1. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky, my dnes byli u babičky, odevzdali sestru...
jani, to si umím představit, že je to mimo brno bájo, já jsem pořád vnitřně hroooozně rozpolcená, jestli jít nebo nee, každopádně kdybych šla, tak by pro mě byla podmínka si udělat řidičák a pořídit nějaký malý levný auto, abych byla pojízdná, což ty jsi :wink:
1. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
jo a plavat jsme šli před třetí hexou, já jsem asi kolikrát matka na baterky, spousta věcí mi nedochází, ale bylo to v poho :slight_smile:
1. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jj, Peti, ona ségra taky auto má, ale i tak je to hoňka. Pracuje a pracovala vždy přes celý Brno a v e tři hodiny, když je špička je to celkem kunšt se někam dostat. Ale já na to mám tenhle názor. Navíc, jsem mohla jít bydlet mimo Brno, ale odmítla jsem. Jsem asi městskej člověk.
Na nějakou dobu ano, ale nafurt nevím, nevím. Ale jak píšu, vše je o vlastním názoru a zkušenostech.
Ale ty tady rozepisovat nebudu. Ale každá věc má své dvě strany. :wink:
1. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Dobrou kočky. :wink:
1. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Vendy já naprosto souhlasím s Jančou... ty si tu občas stěžuješ (nemyslím to zle) ale já si třeba (jeden příklad za všechny) nedovedu představit že bych Roberta po celodenní práci měla ráno vykopat z postele aby se postaral o prcka :confused: nebo jak tu pokaždý píšeš co jsi uklidila je sice hezký ale... však mi to známe.. taky to děláme.. však proto jsme doma mi a ne chlapi, ne?
je jasný, že miminko je obou ale zase mi připadne trochu nespravedlivý "hodit"¨většinu starosti o malou na manžu jen proto že už je doma a že ty si chceš dáchnout... samozřejmě máš na to naprosto plný právo, ale já bych to nechávala spíš na ty víkendy nebo dovolené :wink:
chápu že to máte doma zařízený úplně jinak než většina tady ale fakt bych ti přála si to na týden vyměnit se mnou... já totiž takovej luxus jako ty fakt nemám, o víkendu vídám Roberta tak ze 2 hoďky v sobotu a pár hodinek i v neděli a v týdnu víceméně to samý (dělá do 19:30 takže se vídáme většinou jen po večerech)
a že chodí 2x týdně na fotbal? a co? však je to chlap, ne? a myslím, že je to adekvátní tomu co všechno vás, svoje dvě ženský dělá (vydělává, pomáhá ti doma se žehlením apod., pomáhá ti s malou...... atak)
ty ani nevíš co máš... teď se na mě nezlob :wink: ale občas mi připadne že si toho vůbec nevážíš...

snad se za můj názor neurazíš :wink:
1. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
nedá m i to a musím se zapojit stěžujeme si tu všichni! a jen proto že máte starší děcka než vendula a tudíž i jiný starosti tak jí přeci neberty ty její, já vám tu třeba taky nepovídám že nevim na co si furt stěžujete počkejte až budou chodit do školky nebo per nám neříká děte všichni doprdele apočkejte až budou chodit do školy.... myslim že má každej svý aktuální starosti a nepřemejšlí neustále nad tím že to bude jen a jen horší.....
a to že si stěžuje na chlapa taky mě s tím pěkně sere ale co už jak sem říkala stěžujem si vícemnéně všichni... až na petapi :grinning: ta si nestěžuje nikdy :wink:

ted se tu budem předhánět v tom kdo vídá chlapa míň?!?! co já bych za to dala aby aspon na jeden tejden vypad...ale pak bych si taky stěžovala páč su zvyklá mít ho poruce takže je to na pi-ču dycky :grinning:
1. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
dobrou noc holky, jdu se natahnout vedle Nath - mam ji v posteli a spi....a zachvilku asi taky spat...v televizi nic neni, teda na nove :grinning:
1. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Ahoj,
já nic nekomentuju, ale tentokrát bych se Vendy taky trochu zastala...

S bydlením mimo Brno musím souhlasit s Jančou. Pocházím z řitě a tak si nedovedu představit být zase mimo Brno. Tak esli to klapne, tak budem u nich stavět půdní nástavbu..snad to nervy zvládnou..hlavně ať je to v Brně.
1. srp 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
tery si tu ještě?
1. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
sem zapoměla napsat že u tchýně..
1. srp 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
a co se týče školy tak tam to nervy občas berou i přes šrajtofli.... tolik moje zkušenost :wink: :grinning: máte se na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
já bych si bydlení mimo brno dovedla představit ale až na důchod... teď fakt ne... obvzlášť v zimě :confounded:
nehledě na to, že by se člověk stejně do Brna furt vracel (práce, škola, doktoři, úřady....)
1. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
chvílama proč?

luci jako v brně u tchýně budete stavět nádstavbu jo? esi sem to dobře pochopila
1. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
taky jsem to tak pochopila že v Brně u tchyně :wink:

Luci a jak by jste to měli asi velký?
1. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jojo v Žebětíně z tchýně :wink:

Peti ddoufáme že by to šlo až na 5 plus 1
1. srp 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
jj, no jasně i u mě převažuje varianta raději v brně, ale zatím přemýšlíme i o té druhé, ale kousíček od brna, zase né dálky, samozřejmě s tím, že všechno (práce, školy, atd) by byli v brně no, uvidíme, uvidíme...
tery :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Blbé je, že když si vezmeš hypo, tak už by na auto nezbylo...takže radši to Brno...
1. srp 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
ty svině vypnuli na digitálu óčko, zase budu hudebně úplně out :angry:
už přesunem z kohoutovic jsme přišli o víc hudebních stanic, já to nepřežijuuu :cry: :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.