• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
peto já to řeším trochu víc "dohloubky" jako kabel je hrozně fajn ale por mě sou důležitější jiný věci ... jakou to má stabilizaci, jaká je rychlost závěrky, světelnost objektivu esi se na to dá ještě něco přidělat, od kolika je makro a taaak
ted studuju tenhle http://www.megapixel.cz/fuji-finepix-s2000hd

ael asi sem se zamilovala do tohodle:
http://www.megapixel.cz/panasonic-dmc-fz28
16. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo tááááák... ty už jdeš do trochu vyšší třídy... :wink: já myslela že pokukuješ po nějakým takovým tom rodinným ale jakoby "do kapsy"... tak to pak, jo, to s tou stabilizací, závěrkou a tak.... :wink: :wink:
ale například to s tím zoomem a s tou kartou je taky celkem důležitý.. :wink: jestli mikro nebo sd a do jaké velikosti max.se dá ta paměť ve foťáku zvětšit :wink:
tak šťastnej lov :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz
tož doufám že ty karty taky až tak moc řešit nebudu muset řešit vzhledem k tomu že oba maj vnitřní pamět přez 50MB tak doufám že to bude spíš otázka dovolenéno.... jen přemejšlím esi prostě něco takýdleho pořádnýho což je muj sen bo spíš něco menšího jak sama říkáš do kapsy no nevim no
17. lis 2009 v 00:24  • Odpověz
jo jak sem tu tak jendou záviděla fotku paní http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3489604&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D160%26vOrderBy%3D1 tož to asi nebude ona na tý fotce když je ve druhým měsícu ne :sweat_smile:
17. lis 2009 v 00:38  • Odpověz
Dobrý i když mokrý den :wink:

Co budete dnes dělat? Poraďte mi prosíííím nějakej tip na vejlet nebo něco jinýho kam se dá ale jít i s prckem a kočárkem :confused:
17. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Tery, tak u mě je teda 50MB celkem dost málo... :sweat_smile: minimálně 1-2 GB :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
a navíc je i moooc fajn když tu kartu pak můžu použt i někde jinde než jen ve foťáku.. třeba v kameře nebo v mobilu :wink: já to teda zatím použila jen jednou ale tehdy to bylo dost akutní a málem jsem děkovala Bohu že ji mám v i v mobilu :sweat_smile: :wink:
17. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
peti psala sem pod vlivem několika nalgesinů tkaže taká trocha mimo tak to neřeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no já chcu zas něco tvořit s kubou chtěla sem že by sme udělali betlém ale to by se musel nejdřív koupit že.... tak chcu náký vystřihovánky na okno ne teda vločky ale prostě něco hezkýho do okna... tož kdyby ste měli tipa tak budu jen ráda
17. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
a nenapadá tě nějak vejlet nebo nějaká jiná akce?????? :confused: :confused:
17. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty seš číslo :grinning: a proč jsi je brala? ty máš nějaký bebíííí :confused: :confused: :frowning2:
17. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
vejlet je přemejšlení na velice dlouho když máme jet sami natož aby mě napadlo něco pro vás.......... nevíc mi příde že je tam hnnusně tak se mi ani přemejšlet nák nechce já koukám na pohádky a su spokojená :dizzy_face:

no příšerně mě bolí zuby ale děsně tak to všechno baštím jak lentilky

a máš nákýho tipa co by se dalo varábět?? ted sem na něco koukala ale to by mě nebavilo... vim že když sem byla malá někde mamka vzala taký papírový ozdoby který se vystříhaly poslepovali a sou nádherný doted tož něco takého
17. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
já umím vyrábět jen čarodějnice :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
a co třeba si ty figurky upéct.. znáš takový to těsto - mouka, sůl, voda?
17. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
vizovický?!? to se mi teda fakt nechce to už bych rač udělala štrudl ke kterýmu se nejsu schopná dokopat už 2 dny...
no kdyby ste někdo chtěli tak tu sou vánoční http://www.peppitext.de/WiCoWeihnachten/

a tady sou všemožný http://www.peppitext.de/WiCo1/index.html
17. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
tohle je maličko jiný těsto.. ve vizov.není myslím sůl, ne? a tohle je po upečení takový krásně bílý
17. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
tak povídej
17. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj ..
tery..taky s tím foťákem uečo vedle nešlápneš, jen je to docela velká kráva..
Ondra schválil :grinning: ..joo jinak pixeli a ni zoom důležitej až tak není :wink: ..
nás hafo zajímalo třeba jádro, jestli je kovový, nebo umělohmotný a jestli má na tužkový baterky :wink: ..

na vejlety to teda moc dneska není :angry:
17. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
čus holčí,
já su neska jak po mladejch, rýma, klouby se ozývaj, a spala bych jak medvěd clou zimu, manža má zítra o rok víc tak to slavíme neska a mě se tááák nic nechce.. děs..

My máme fotos firemní, co má mánža k dspozici, dělá hezunký fota, na umělecko to není ale stačí k životu, :o))) http://www.azfoto.cz/_web/canon/canon_powershot_a590_is.php
17. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Ahoj,
tož já asi dostanu, tenhle http://www.megapixel.cz/panasonic-dmc-g1-cerveny
17. lis 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
za 17 tyček jooo ty voe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
verunko bych dnes potřebovala tvoje šikovný ruky...tedc sem přez pul hodiny migala václava a jak kuba dokouká na madagaskar tak de na řadu aj on...se mi hrozně líbilo jak ho jednou tady dole omigala paní jen nůžkama a měl to taký hezký prostříhaný a dělala mu to jen obyč nůžkama žádný taký ty prostříhávací..tak asi pořídím cvičnou hlavu a naučíš mě to jo :sweat_smile: ?
jinak ondrovi děkuji za dálkovou konzultaci a fakt přmejšlím esi nevyberu nákej menčí páč je to fakt celkem veliký... no nevim
17. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Ale stojí za to..zatím si to teda myslím..ještě hledáme...
17. lis 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
mě by třeba vadilo že nemá video páč kameru nemáme tak na foták aj natáčím
17. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
To sice ne, ale já chci zrcadlovku a ty to nemají. Jde mi kapku jiné focení. Na video máme ten co máme. :wink:
17. lis 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
hele sotva sem vlezeš už mě budeš sráti?!?!?!? já :grinning: cu taky zrcadlovku :angry: jenže mi na to nikdo nedá love :angry: :angry: :angry: :angry:

luci ale esi nevíš jak vybrat tak si přečti petiny rady :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
muj sen je leica :dizzy_face: ale to už si ai rači koupím auto :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Nechci srát, su šíleně šťastná, Michalovi se moje fotky líbí, budou prachy, já ho chci strašně dlouho- takže víš jak.. :dizzy_face:
17. lis 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
já ho chcu dýl!!! a klidně si dupnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
17. lis 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz
proč ten smích? však ty rady nebyli až tak od věci ne? :confused: :confused: :sweat_smile: :wink:
17. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.