• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
18. lis 2009 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tož nevypadá to špatně, ale prd tomu rozumím a pepa není doma, chlastá s prací, ten by poradil hodně, jak moc to spěchá? to je pro vás? měníte plány? a nevím ani, kde zakřany jsou, jak je to s dojezdem do brna, to co píšou oni je vždycky hrozně zidealizovaný.
já osobně bych si řekla, že milion dáš v pdostatě třeba jen za pozemek a tady už je i kus postavenej že jo, ale jak říkám, houbeles tomu rozumím.
18. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
a co špilberk, fotily jste?
18. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Peti je to asi 20 km od Brna a budeme mě tak jak tak kupovat auto. No mrkneme tam a uvidíme. No asi plány měníme, dneska mě dorazila Verča tím jak jsou tam tchánovci u nich docela často. A sem si jistá že by to bylo u nás to samé. Tchýně se furt nudí, tak by u nás hledala zábavu. Navíc mě straší to vyplacení 1700000.
Tery fotila :wink:
18. lis 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
Jéééééééééééé Luci ty budeš skoro sousedka :grinning:
18. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
ok, tak já to pak ukážu i pepovi, co on na to. ale tys z brna nechtěla co, ale jasný, ceny v brně a mimo rozhodujou...
s tchánama to chápu :pensive:
18. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Domek vypadá slušně, ale chce to mrknout osobně.
18. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Luci, to chápu a schvaluju. Když budeš mít auto, je to něco jinýho, než kdyby jsi měla být závislá na IDOSu. A když se půjde chlastat, tak u nás máš nocelh, ju? A mě se mooooc líbí ta rozcestníková značka u baráčku. Aspoň trefíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
nazdar prndaleny sme byli na těch kobercích a teda dost katastrofa...jako jedinej co se mi líbil jak barevně tak na dotek tak tak za 500-600 kč na metr čtvereční což je jeden pokoj pžez 10 litrů...tož přemejšlím esi nebude lepší ta plovoučka
18. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
luci vypadá to takhle super kdybych měla řidičák abych mohla i já se od tama dopravit tak do toho dem asi taky páč cena je teda super :dizzy_face: asi se na to pojedem kouknout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Terko tak to je mazec :frowning2:
18. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Hele ale za Zbýšova máš IDS a seš za chvíli v Brně a Zbýšov je za rohem od Zakřan
18. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
nojo ale stejnak to bych chtěla auto aji pro sebe
18. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
vácalv tama dnes jel a prej cesta od školoky 20 minut pohodička...jen teda to vypadá že je to hned u silnice
18. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Bez auta bych do toho nešla z idosu su vyléčená.
Holky moc díky, Peti ty se sím ještě zkus zeptat a my se tam o víkendu zajedeme mrknout.
A Fráňovi se nehnou z bytu!! :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
jj to vypadá, že je to u hlavní silnice. a kdybych šla takhle z brna, tak bych taky požadovala auto, starší levný z bazaru, ale prostě abych byla v poho pojízdná :wink: .
18. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj Holky

LUcy ,no domeček podle mě pěknej a pokud byste ho koupily,tak na zimu bydlíte a ve svým :wink:
jinak cena je sice nízká,ale zasesi ti můžeš vše oběhat katastr a tak jestli je ten a ten majitel ,aby to nebyl podvod,no a jako je to za Brnem a ke mě si nechtěla :unamused:
jo a krásná ta strán z kamení a podle mě to chce asi rychle,protože to bude asi rychle pryč
18. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Holky když mě příjde že skoro celý Zakřany jsou kolem silnice :grinning:
18. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
já jsem zase vyléčena na čas z komunistických obchodů typu Cimerman, galanterie a spol, jsem musela dnes absolvovat oba dva a tam ty ženský zastřelit fakt. :angry:
18. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
a holky sme se byly podívat v Olympii na superstar no Šmajdík je kořen a všichni vypadají tak jako v tv a ještě líp :wink:
18. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
To je fakt ta rychlost u Cimermana je užas :frowning2:
mony ale na tu další zimu né, vždyť to tam není obyvatelný :sweat_smile:
ani ne rychlost, jako ochota k informacím, jsem potřebovala dostat se do suterénu s kočárkem a paní mě prostě ale naprosto ignorovala a 3x mi neodpověděla na stejnej dotaz a prošla jenom kolem, nakonec jsem kočár zaparkovala v přízemí v prodejně, vzala barunku a šly jsme dolů pěšky se strachem, kdo ten kočárek ukradne.
18. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Mony tu střední pasáž z tvého příspěvku vůbec nechápu :confused:
18. lis 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
¨Peti jasný,že další :grinning:
18. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
18. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
no ,myslela sem to tak ,že takovou nízkou cenu se chytne hodně lidí,tak ,že opravdu pečlivý lidi si objehají katastr,zda sou opravdu ti majitelé a tak jako kdyby mělo jít o podvod kolikrát to vidíš v judu,že naletíš a pak ani ten byt nebyl jejich,nevim zda sem to napsala srozumitelně
18. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
jé jak se amelka objímala s vojtíkem :slight_smile:
a normálně si teď pepa všiml, že na našem rajčeti má naše chorvatsko něco přes 200 zobrzaení, tak nás to zarazilo, trošku jsme zapátrali a ono když člověk zadá do vyhledávače Rab, Lopar, tak to vyjede asi na 3 místě, a lidi asi třeba hledaj, jak to tam vypadá, když shání dovolenou, no ale tím se jakoby dostával dál a dál a znovu jsme se utvrdili, že net je plnej úchylů, hodně zobrazení mají alba, kde jsou na prvním místě třeba dvě menší holčičky nahatý, pro rodiče nevinná fotka z dovolené, ale pro úchyla radost pohledět, tak si na to zase budem trošku víc dávat pozor.
18. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
krásný fotky ,Amelka má krásnou čepku :wink:
18. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
JJ už to chápu Mony. Máš recht, doufám že ta realitka bude v poho..jedna už nám prachy zachránila.

Peti jsou to strašný můry!!
18. lis 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.