• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ahoj holky, prosím vás, nevíte o nějaké mamince na MD,která by měla zájem hlídat od února 17ti měsíční holčičku? Nejlíp z Lesné nebo blízkého okolí,abych stíhala na půl 8 do práce (dojíždíme vlakem,tak ať nemusím Juli tahat z postele v 5 ráno) Nebo i nějakou hoooodnou babičku :wink: Díky za jakýkoliv tip :wink:
19. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
šári, chystáš se do práce? bohužel teda o nikom ale nevím :unamused:
19. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
jojo,chystám. Finanční situace rodiny není nijak růžová a náhodou jsem zjistila,že u nás v práci odchází jedna učitelka na mateřskou,takže bych teoreticky mohla od pololetí nastoupit. Jenže než se budu ptát vedení,potřebuju mít zajištěný hlídání......a nějak nemůžu sehnat nikoho časově dostupnýho :frowning2:
19. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak já mám vygruntovanou a odmraženou ledničku a mražák a objednanej dárek pro maminu. Jen nenám zprávy o Adýskovi, mamka se neozvala.
Teerko, v mobilpohotovosti je to na týdenní objednání. Na xenu jsem se neptatla.
19. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Holky viděly ste někdy stromek na kterém byly jen takové ty háčkované zvonečky atd.?
19. lis 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
holky dobrou!
19. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahooj..já jsem tady :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Veru pozdě ale přece! :grinning:

Jinak dobré ráno!!!
20. lis 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, já se vyspinkala do růžova.
Jdu se učit.
20. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno..
njn..blondýna která nežere maso :angry: :angry:
20. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vám vlastně včera nešel ten net že?
20. lis 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
Kubíček je na značce. Takhle brzo :confused:
20. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
no nešel a možná by i šel,a le byla vypojená anténa s krabičky :grinning: :grinning: :grinning:
Já su na značce, Vojta v pižamu a ve víborné náladě :angry:
20. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Takže Ondra splnil slib a sebral Ti kabel od internetu, jo? :grinning:
Tý jo, tak tu Vojtovu náladičku Ti nezávidím. Jen doufám, že ho to do té doby, než půjdeš do kadeř přejde, abych pak nedopadla špatně :grinning:
20. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojte holky tak my máme vyklizenej kus obýváku a čekáme na borca až se dostaví...sem ted vymyslela že uděláme obě místnosti zaráz ael to vácalv ještě neví tak pšššš :grinning: je kravina to dělat na etapy nábytek se prostě bude muset někam narvat a nedovedu si představit že ted budem tejden někde trajdat a za měsíc to stejný to by mě jeblo tož ho budu muset nák přesvědčit
20. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
A pak budeš uklízet a uklízet a uklízet. Takže Terko, ty vlastně budeš mít předvánoční úklid hotovej. Jééé, to Ti závidím. A určo bych udělala všechno zaráz, ne na etapy. A budete dělat jen obývák a děcák? V kuchyni máte vlastně lino, že? A co předsíň? Tam ten koberec necháte?
20. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Tak my padáme na procházku, zatím ahoj!
20. lis 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
zatím necháme.... tam je prkená podlaha takže tam max po celým lino ale to ted ne.... ono to záleží na penězícj taky si bude muset václav oromluvit s doktorem že to jako fakt potřebujem zaplatitz ty věci
20. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
my je odebránb pc tak ahoj
20. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
přišel kočárek, tak jdem skládat :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak co Peti, už je složenej? Jak vypadá, vyfoť ho a dej do albíka. Jsem zvědavá. Je podle Tvých představ?
20. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
terezko...jediný co ti na tom nezávidím je ůklid... :unamused:
20. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
kočárek je super, akorát si budu muset zvyknout na to, že je tříkolka no, 4 kolečka jsou 4 kolečka, o tom žádná.
když tam budou obě děti, tak barunka žádnej extra komfort s místem pro barona mít nebude, zvlášť nabalená v bundě, ale to se vědělo, nějaký kompromisy se udělat musí.
o fotky se pokusím, ale bude to trvat, do toho je ještě obzvlášť protivná barunka, zase jí popolízají 3 :confounded:
20. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Holky,tak sem trochu pouklízela,vyhzela všechny lapače prachu :wink:

Peti,ted nedávno bylo v sama doma že 3kolka je nejlepší do terénu i do města což sem čuměla,tak se těším na fota hlavně,že se líbí

a vy máte ty grafity ne?myslim,že si psala i o postýlce ktomu
20. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
jj nakonec máme teda grafiti a ani to nevypadá vůbec blbě, takže na nějakej potah kašlu a ta postýlka je dobrej bonus no, k té šílené ceně kočárku.
na ty 3 kolečka si ale fakt budu muset zvyknout, prostě když se najíždí na chodník nebo do mhd a tak, tak to prostě přece jenom chvilku držíš na tom jednom kolečku a musíš to vybalancovat rukama, jako v poho, je to bezpečný,alel jde o zvyk no, 4kolky s aretovacíma předníma kolečkama jsou podle mě nejlepší.
20. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
a na krabici od kočárku je nakreslený velkej znak přeškrtnutýho dítěte a nápi Baby not included, to mi přišlo vtipný :grinning:
20. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
20. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Peti vypadá výýborně :wink:
20. lis 2009 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem zpátky. Jsem opět nebezpečně krásná. Verča má zlatý ručičky. A nasmáli jsme se u toho.

Peti, kočárek mooooc krásnej. Fakticky.

Hele co s načatým večerem? :wink:
20. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
jani esi nevíš coby tak pod k nám tu je hokny dost :grinning: ne ty voe ještě sme nazačali a já už padám na hubu.... bych ty skříně nejrač všechny vaházela a pak koupila nový :grinning: ale to mi asi neprojde tak sem na V skusila aspon sedačku tu prej taky ne a kuchyn se mu taky dělat nechce tož je tot normální?! :grinning: jo aby ste si nemysleli že sme vyhráli ve sportce tak sem se s majitelem domluvili že nám o 500 zvedne nájem tímpádem nemusíme nic platit tož proto sem si říkala že by se ty love mohli investovat do něčeho jiného :dizzy_face: no uvidíme večer na tom zapracuju :sunglasses: :grinning:
jo a ještě jedna změna pro neinformované je že to budem dělat od pondělka takže máme těžce pracovní víkend
20. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.