• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jo peti kočárek fakt nádhernej ! se mi furt nechce věřit že se tam nacpou dvě děti :grinning:
20. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Terko, takže by jsi nešla? O.K. Chápu. Ale promiň, k vám nepůjdu. Psychicky se připravuju na výměnu oken. A v sedm má přijít pán na zaměření podstropního spaní. V lednu by to mělo být hotový a já budu mít OBÝVÁÁÁÁÁÁÁK - HEČ :grinning: Se těším jak malé děcko.
20. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
vy někam pudete jo?
20. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Nééé, jen jsme se s Verčou bavili (jak už ve středu na Špilase), že bychom mohli někam zaběhnout. Ale vyšumělo to, žádná reakce, takže asi nic.
Jako že by Verča za náma přišla víš? Ale až tak kolem desáté.
20. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
achááá no já každopádně nic no dalších 14 dní
20. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
jani večer máš ty sněženky a machry :wink:
20. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Ale to je jednička. Dvojka je až zééétra. Neboj Terez, čekuju to :grinning:
20. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Bych se šla zlít hned, mám těžkou depku, ale asi bych tomu moc nepomohla.
20. lis 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
Luci, copak? :frowning2:
20. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Já propadám beznaději, že se nic nenaučím
20. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
já propadám beznaději esi nebudu muset s tou držkou na pohotovost mám v sobě aasi 3 brufeny a furt to bolí a do toho musím žehlit žehllit a žehlit a chystat
20. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Jééé holky, tak to vypadá, že máme hromadnou depku :frowning2:
20. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
já nemám depku já jen propadám beznaději :wink: :grinning:
20. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
hele holky nechcete někdo spoustu časopisů maminka betynka a spol prostě těhu časáky?? mám jich tu kvanta
20. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Terko, jestli neva, já bych je od Tebe odkoupila pro kamošku. Je teď těhu na neschopence a měla ve středu svátek, tak .....
20. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Teď odešel pán, co dělá to podstropní ležení. Super milej člověk. Vypadal jak Rumcajs, ale hrozně hodnej, pozitivní a vůbec, měla jsem z něj dobrej pocit.
20. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
tery, jestli můžu poradit, tak na zubní pohotovost jedině, kdybys opravdu ale opravdu umírala, tj. fakticky nezvládla žádný další činnosti, tam jsou řezníci, neumrtvujou, neserou se s tebou, byla jsem tam jednou a fakt jsem odcházela s brekem ....
20. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky čus,
Peti sem čučela že už máte doma vodzidlo, je superní, já sem zkoušela ve kšeftě a přinde i dost lehučkej.... A shodou okolností sem potkala starou známou a vezla v tom taky 2 děti, 2 roky holčí a 2 měsíce klučí a strašně si ho chválila, že je i složený menčí než puvodn a lehkej í... jen to místo pro prcky.... a ta cifra, to je taky mazec :unamused: ...

Kočí nemáte někdo doma odvar z makovic? už přemýším jeis ho nezačnu Juli dávat na noc, každou noc proječí jak sireéna, po zubech ani pamatka, tak nevím....
a taky sem vzdala injekce doma, mám domluvu s mudr, ono píchat do vlastního dítěte faktn není příjemno, ...
20. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
very, no to chápu, já bych to taky nezvládala, i tak máte můj obdiv...
odvar nemáme, ale Sedalii, homeopatickej sirup na zklidnění jste zkoušeli?
a teda super, taková reference na kočárek, jsem ráda. já už s ním počítám budu jezdit teď, ve sněhu potom se mi špatně jezdilo s naším golfáčem. A cena šílená je, my na něj sami nemáme, je to už vánoční dárek od babičky no.
20. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Sedali? to je normálně v lékarně k sehnání?? Já sem už četla i tom jak děti hodně v noci brečí z důvodu že rostou kosti, tak sem si říkala že asi jo, če ona se hodně kroutí a fakt ječí jako když bolí něco, včera sem o půlnoci nevydržela a dostala nuroš na noc a fakt do pěti ticho, tak pokračovala, doufám že takový strarosti nebudem mít na stáří až se budem zase smrskávat...

Tyy Peti ja se tam zezadu srtká to menčí mimi na ležáka, to sem jediný nějak nepochopila u toho koč, jak se ta kapsa udělá, nebo spíš z čeho...
20. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
veri tož kdybys netrvala přímo na odvaru z makovic tak mlžu sehnat opium v bio kvalitě :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ter to pěstuješ na balkoně? mám od tchýně jednu rostlinku maruš ale to by asi Juli nezkousla :o)))
20. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
petapi....kočárek parádní :slight_smile: su blbá...ale pro mimi je k tomu korba nebo kam ho vlastně strčíš :fearful: :pensive: ? jo a jaká je ta šílená cena (ptám se, protože kamoška čeká taky druhý hned po sobě a řeší kočár....a nechce se mi listovat a hledat....)
20. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
very na balkoně fakt lán makovic nemám :grinning: ale kyti taky příští rok zasadím
20. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
very, sedalii normoš v lékárně.
a kočárek, když je mimi, tak se ta hlavní sedací http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3552684&vReferer=/album/myalbums.php%3F (jako klasika sporťák) sklopí na ležáka a dá se tam vložná taška s miminem a to přídavný sedátko (který je na obr. vzadu http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=/album/myalbums.php%3F&vImageID=3552685#navigator) se nacvakne dopředu, ono se může dát jak dozadu, tak právě dopředu a ta taška s miminem se dá dát jak zadem, tak předem než se nacvakne přídavný sedátko. je to trošku srozumitelný? :sweat_smile:
a cena, nás stál 17 250 kočárek + to přídavný sedátko, a ještě jsem objednávala pláštěnku, která stojí 930 no. ta vložná taška originál je moc drahá a prý malá, tak mám půjčenou od kamarádky univerzální emitex a krásně se vejde.
20. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
boooože mě se nic nechce....když koukám co musím udělat tak bych se nejrač zavratala do betle a srala na to
20. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky, mě švihne, ráno jsme dobraly atb, už byla dobrá a dneska zase nudle u nosu a zase kašle a dáví se, co to jeee....
20. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
peeti jako malá to stejný sirup na kašel aj kapky do nosu dobraný ael stejně furt hufe :rolling_eyes:
20. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
petapi...díky za vysvětlení :wink: jsem ráda,že nejsem zas tak debilní a správně jsem pochopila, že mimi bude v tom větším :grinning: :grinning:

u nás se taky soplí, kašle....atb.naštěstí nemáme,jen spiropent.....ten mám ráda, děcko může dýchat a spí relativně Ok, bez dávení jako u mucosolvanu.
20. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.