• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tož já to nepochopila ale nechce se mi o tom přemejšlet :grinning:
spiropent máme taky ale že by zabral to mi nák nepříde ....jako je to lepší ale pořád se dáví
20. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
tož mi to asi nemáme zas až tak strašný :grinning: díkybohu, předevčírem jsme se už pomalu chystali na pohotovost :unamused:
20. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
tery, tak pak uvidíš :slight_smile:
spiropent jsme taky dobrali celej, já už ani nevím, co jí dát...
20. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
se mi do ní furt nechce něco spát ale už mě fakt pekelně sere že nemáme očkování nemůžem chodit plavat nemůžem mít naušnice nic...............
no nevim uvidíme po víkendu kdžytak zas naklušem k mudře
20. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
dnes je v telce takej tématickej večer program tří televizí: krokodýl, moucha II, pavouci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
pet....co takhle navrhnout dr. ať udělá malé výtěr z krku? Oni to ti dr neradi dělají, mám kamaráda mudra přes infekční a ten vždycky nadává, že obvoďáci ai dětští neudělají žádné odběry a prostě prsknou nějaká atb. a pak to dopadá jak to dopadá.
20. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
no to sem si taky říkala s těma odběrama...
20. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
no nebo pokud to má malá permanentně, tak bych uvažovala nad imonologií nebo alergologií. Já byla s Julií po narození u p.dr. Schneiderové v dětské nem. Ze začátku nás nechtěla teda vyšetřit (ale já na tom trvala, nechtěla jsem trnout měsíce hrůzou,že se jí stane to, co manželově první dcerce), ale pak byla celkem fajn. Myslím,že je to snad i primářka.
20. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
co se stalo dcerce od manžela?? no on anebývá nemocná ale očkování z porodky se jí zahojilo asi pře 3 tejdnama teprv a to je jí 7,5 měsíce.... a pak hned začala chrchlat ale to je tím že to malej nosí ze školky...
20. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
v 8 týdnech onemocněla, po podání 3.dávky léků jí zkolaboval imunitní systém, 2 měsíce byla v umělém spánku,kdy nikdo nevěděl co s ní, až chudinka umřela. Nikdo z rodiny neví co jí vlastně bylo, nemocnice to zametla. Dr nás nechtěla vyšetřit, s tím,že to určitě byl nějaký meningokok nebo něco, řekla jsem jí, ať si to vyhledá, že to bylo u nich v nemocnici....neřekla mi co zjistila, ale i když měla J.testy v pořádku, sama navrhla kontrolní testy po 3. měsících.
20. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz
to je hrozný toto................................hlavně že malá je teda v pohodě
20. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz
jo, žádný imunodeficit nezjistili, na léky reaguje taky dobře. Až bude větší,tak nás čeká alergologie - manžel i jeho matka jsou silní alergici "na všechno", takže mám počítat s tím, že něco mít bude. Ale říkám si, že snad zafungují silné geny po mě :grinning:

tak jdu do postele, manžel už mě nahání :wink: dobrou
20. lis 2009 ve 23:32  • Odpověz
Dobré ránko,
holky, mám na vás dotaz.
Včera, jak jsem byla u Verči v kadeř, tak v rádiu byla otázka, kolikátýho je zimní slunovrat. Já tipovala že 21.12. Jenže, když měla být řečená odpověď, tak mi Verča zrovna něco DŮLEŽITÝHO potřebovala sdělit a já to tudíž neslyšela.
Tak se ptám. Kolikátýho je ten slunovrat?
21. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky, mám prosbu. Potřebovala bych na příští víkend půjčit dvě dětský vaničky na převoz těch krůt. Máte doma ještě některá nevyužitou?
21. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
já pučim a je to 21
21. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
holky viděly ste už strom na svobodáku??? menší ale krásnej že
21. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Děkujiiii. Super. Luci taky pučí, takže už dvě mám. Já jsem po Adamovi prodala.
21. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Terko, kolik máte stropy na výšku?
21. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
cca 3 m

holky nechcete někdo monitor?? takej ten velkej uhlopříčka 40cm nic mu není jen ho nevyužijem jako je teda postarší ale v pohodě

asi začnu strašně pít nebo skočím z vokna...nechápu jak můžem mít tolik věcí není to kam dat nnení žádnej vhodnej postup kde začít aby se tu dalo hnout a existovat
21. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Halo, Terko, nejsi náhodou tady? Asi vyklízíš, co?
21. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
ted sem si na chvilku sedla :grinning:
21. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj, a ty stěry můžou zjistit co? jako nevím, ale prostě u nás zase hrůza, strašně kašle, rýmuje :frowning2: žádný atb už nechci, jsme si říkali, že to do úterka zkusíme domácíma prostředkama a pak uvidíme nebo nevím no, dáváme teda hedelix, sinecod, na noc fenistil a na hrudník tymiánovou mast...
21. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
holky nemáte někdo kamion bo tak něco že bych to tam šechno naházela a bylo by
21. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Peti to je hroznýýý!! A ty stěry asi vyloučí nějakej zánět v těle, ale pořádně taky nevím..
21. lis 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
Terko, já mám jenom plnou Oktávku. Máš SMS na mobči. :wink:
21. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Ty jo Peti, nezávidím Ti. Já to měla dvě zimy po sobě. Pak nám na alergu nasadili Ribomunyl a ´tuk,ťuk, ťuk, zatím v pohodě. Jedeme už druhej levl léčby.
21. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Holky, dostala jsem kilo jeleního masa. Co s tím? Kdo mi poradí, je zván na jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
jani nevim kde mám telefon a je vybitej takže si zo nepřečtu.......
21. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
No tak teď to písnu, ju?
Máš tu vydrhnutou poatýlku. Do zítřka vyschne, takže ji můžem dovézt, kdy budeš chtít, ju? :wink:
21. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
jani a předtím jste bývali taky hodně nemocní nebo takhle zničehonic? barunka doteď nějak výrazně nemocná nebyla, tak jsem z toho celkem špatná a když se zase v noci dávila, tak jsem to už i obrečela.
21. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.