• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Peti: :grinning: chudášku.. :pensive:
1. srp 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
peti óčko ale končí úplně :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
peti, cooo? no to mi snad ani neříkej, já jsem doufala, že se jenom nedohodli na podmínkách a až se to vyřeší, tak z černé obrazovky zase bude barevná :confused: :rolling_eyes: :cry:
1. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Peti a vy nemáte kabelovku??
1. srp 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
nemáme, ti šmejdi sem nechcou natáhnout kabel, prtž duchny by si ho stejně nekoupili, tak se jim to nevyplatí :angry:
1. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahááá...to je jak u našich...si museli koupit satelit..
1. srp 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jedině rádio..
1. srp 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
to zase pepa nechce ten talíř no :confounded:
a net máme přes volnýho, prtž nám tu televizi slíbil a pak se tvářil, že to nám nemohli tvrdit,prtž to vůbec neprovozujou
a u O2 nefachčí dohromady tv a net :angry:
1. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak si z toho něco vyber :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
peti, no však tam píšou, přestane jen digitálně, to co jsem psala já, né úplně :wink:
1. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
samo bych mohla koukat přes net, ale to není vončo...
1. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahááá, no vidíš.. to je to, že čtu jen titulky :sweat_smile: :grinning: tak aspoň dobře pro Tebe, ne? :wink: :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
pro mě to bude zase dobrý, až se dohodnou snad na těch podmínkách...
1. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
hele to snad tam působí blbě, vyznívá to ve dvou významech, blbý psaný slovo...
1. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
skoušeli ste někdo voskem podpaží???nák nevim esi se do toho pouštět :fearful:
1. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
to zní jako pěknej masakr :frowning2:
1. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
dobrou noc
1. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
jsem kdysi zkoušela voskem nohy, přilepila jeden proužek Veet, strhla a hle, nejenom že nebyly dole chloupky, ale ani vosk, pak nastala panika, kdy jsem půl hodiny lítala po bytě v hysteráku, jak to z té nohy dostat, zkoušela různý metody, než mě napadlo mrknout do návodu, jestli o tom něco nepíšou, no a byl tam jeden ubrousek, kterej to odstranil, pak jsem to už nikdy nezkoušela :sweat_smile: :grinning:
1. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Tery já se depiluju, ale klasika depilátorem, je to maso, ale jen napoprvé!
Peti :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
Terko, já jo, ale nedopadlo to dobře. Jsem tam ten vosk měla ještě tři dny :sweat_smile: :grinning:

Lepší je žiletka. Vyzkoušela jsem ještě styl masakr ala Luci a to jsem fakt po prvním zabrání depilátorem vzdala. Nemůžu spát. Adam chrápe jak starej chlap :frowning2:
1. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Teda mě ten vosk zůstal i po ubrousku :frowning2: Ale neměla jsem Veet. :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
jo peti to se mi taky stává nevím čím to je :grinning: :grinning: :grinning: já si ted tím voskem vzala lítka a docela se to dá přežít svým depilátorem bych to nebrala páč ten by se dal považovat za mučící nástroj má rozkvedlaný ty pinzety takže místo musíš přejet 15x a tejně ti to pulku chlupů nevytrhne ale utrhne.... :pensive:
1. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
já na to nakejdám dětskej olej a je to dole sice to chvílu trvá ale de to dolů
1. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak to já mám depi i epilátor v jednom. Jen vyměním hlavice. Ale upřímně, radři používám jen tu holící hlavici, než trhací. Nejsem sadista :grinning:
To bych nedala. Navíc mi chlupy na nohách rostou jen v takových zajímavých útvarech, že to vždycky jen sfrknu a je to. :grinning:
Já nevím Terko, já tenkrát tuším měla jakejsi jak se jmenoval? Opilca? Dělají i krém tuším. Ale je to hafo let zpátky. Pak klasika žiletka a teď epilátor a žiletka. Jak kdy.
1. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Já ti dám sadistu!! :grinning: :grinning:
Já bych taky nejradši holila žiletkou, ale su jak opica..to je řešení tak na jeden den.
1. srp 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
nojo u mě je to s tou žiletkou těžký fakt se můžu večer oholit a ráno začít nanovo :angry: :confounded: :frowning2: :cry: :pensive:
1. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
No já říkala vlastní zkušenost. Já málem odpadla bolestí a skoro si cvrkla do textilu. Na to fakt nemám....
1. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Tery tak sme dvě opice! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.