• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ježiši Marťa je takovej kaskader? To já už radši zamykám. :wink:
23. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
muminek
ahojky to je dobry me malej vylezl po zebriku na strechu a my volaly kde je a on halo tatoooo ja myslela ze me vomejou nic se nestalo ale zebrik uz neni oprenej na baraku
23. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
No to já po dnešku budu už taky :frowning2:
23. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
No nic jedu ven nebo se zblázním od rána bulí tak zatím :frowning2:
23. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Tak to mi už byli pro rohlíky. Teď sedí a kouká na Finlyho a hraje si u toho s autama.
23. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
tak my jdem az po obede uz konecne prestalo prset a malej zatim je v klidu a hraje si dela pisi pisi
23. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojky všem
To je teda venku pěkně hnusně dnes de budou u nás vařit jen nudle na sladko s ořechama dám si kafčo a musím tady ten bugr uklidit vysát chjo že by se mi teda chtělo :angry:
23. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
bajnokova ahojky tak nikam nejdu taky jsem si udelala kafco a taky budu uklizet co tady malej udelal a dojde matinka tak budu doma a pak nakoupit mozna nikam se mi necche ikdyz ted tady prosvitalo slunicko
23. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Manža má celej týden dovču musí vybrat do konce roku tak asi bude hlídat a já pujdu nakoupit furt řeším ty vánoce a furt mě nic nenapadá :frowning2:
23. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak ja neřešim radej nic u nas se řesi na posledni chvilku ale s vanocama si nedelam hlavu pujdu jeden den se seznamem lidi a co me padne do oka ale cenove v pohode koupim holky si rekly co chteji jeste uvidim chteji novy mobil a chlapovi rybarsky veci malymu nejaky hracky a nasim nejakou blbost a je to jen to cukrovi nevim kdy zacnu asi jen pernicky a ostatni koupime
23. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
U nás se jí jen van.rohlíčky a linecký tak to budu péct a 1kg mám objednanýho.Tak já mám ráda když na konci listopadu mám už všechny dárky nakoupeny abych to mohla po večerech zabalit a ted mám zatím jen 3 dárky a to mě ještě čeká stihnout Natce do vánoc nazdobit dres tak mám po večerech o zábavu postaráno to bude pracný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Tady to dneska valí kde jste všechny. :unamused:
23. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
23. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
no konečně někdo
23. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky
23. lis 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Luci co kutíš :grinning:
23. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj Luci, já asi ve čtvrtek nebudu moct na cvíčo. musím s Oktávkou na technickou na osmou hodinu do kr.pole a nevím, jak dlouho se tam zdržím.
23. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj děvčata
23. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Sem s tím počítala Jani...jedeš i do toho Jesu né??

Evčo nic :grinning: . Smr byli na tanečkávh a měli nějakou ambiciózní instruktorku, ta je drezůrovala až sem se chlámala. Ani vůbec nepochopila že po Am nemůže chtít asi tak polovinu věcí co po ní chtěla :grinning:
23. lis 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
Né, do jesu až v sobotu odpo po škole.
A vy půjdete hopsat? Že bychom třeba pak někde mohli dát scuka, jestli budete mít čas. já fakt nevím, jak bych to stíhala. Jak to tam půjde atd.
23. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Aháá to sem zase zmotala..sem si myslela že tam jedeš ve čtvrtek. :sweat_smile:
23. lis 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
Am chodí tančit ? Ta se má já bych šla hned a mohli by mě drezůrovat jak by chtěli :grinning:
23. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jo, holky, co máte objednaný krůtičky. V neděli je dovezu z Jesu. Chci jet nějak rozumě, abychom byli tak max v šest doma. A i to je pozdě, takže vám pak rozešlu SMS. Ale bylo by potřeba je vyzvednout co nejdřív. Nejdýl v pondělí. Protože nebudou zamrazený a já je prostě všechny do mrazáku nedám. Budou nocovat pod širákem na balkoně
23. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Na Mendlák. Přišly sme dřív a byl tam ještě trénink latinskoamerických tanců..on byla úplně unešená. Seděla a čučela, pak se zvedla, chytla mě za ruce a chtěla dělat tany tany. :dizzy_face:
23. lis 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Jani to budete dělat den Díkůvzdání????
23. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Tak už máte doma přihlášku? :grinning: :sunglasses: :grinning:
23. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
já jsem dneska hospodyňka, peru, vařím, peču, čistím kočárek a usměrňuju dítě :sweat_smile:
23. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojky holky se me sekl net a az ted jsem mohla se prihlasit nevim jestli byl blbej signal ale nejelo mi tooooooooooooooooooooooo
23. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Evi nene, ale od tchána sestra má s manželem bio chov krůt, víš, tak Brno je velkoodběratel. Co jsem tak počítala, tak do Brna se poveze skoro sto kilo. To bude sakra spotřeba nafty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Peti a co vaříš a pečeš?
23. lis 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.