• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Peti, a který dítko usměrňuješ? :wink: A že ty jsi nám zapoměla říct, že jsi super žena :grinning:
23. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
ale tak žádný zázraky, šunkofleky a tvaroh. bábovku :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Jé a neměla bys čas hodit recept na bábovku do receptů? To zní dobře..myslím že o tom psala i Veju..
23. lis 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
né jani, to já jenom, když už něco udělám, tak to náležitě prodám :grinning:
luci, jj potom hodím, akorát jsem zjistila, že ten recept, co mám, je trošku náročnější na suroviny...
23. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Peti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a díky!
23. lis 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
Tak já teď dodělala tu svíčkovou podle Monči z jelena a jako faktu huuustý
23. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Ty jo, dám cokoliv za DVD s vlakama. Adam teď kouká na TN a je tam reportáž o vlacích a já mám pocit, že ho každou chvilkou musí škrábnout.
23. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Tak to já bych brala DVD traktory
23. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Já mám červený traktůrek Evi :wink:
23. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
luci, jani posílaly jste potom míše ty souhlasy???
23. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
To má myslím tchýně. Je mu by spíš vyhovoval Zetor jak oře a td...
23. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Peti já sem to dala Janče a ona nevím :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
Neposlala, bo mi Luci do dneška nenapsala adresu Míši :wink:
Hačá to tady u mě. Tak mám se pro to k tobě nějak stavit Peti? Ať to pošleme naráz v jedné obálce?
23. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak Evi v létě sednout někam k poli a koukat a natáčet a pak vypálit na DVD
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj, jak se máte?
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj Peti, no kde jsi? Kde se touláš?
23. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak já běžím. Čauky a dobrou
23. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
když už jsme to tak dlouho neposlaly, tak to ještě tu chvilku počká a já doufám, že už vás brzo uvidíme, barunka je milionkrát lepší oproti sobotě, takže už dozvuk a co třeba příští úterý se někde vidět vespolek?
23. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Paní Jano, jste mi to za 1 nepřipoměla a za 2 ji má na svých stránkách. :wink:
23. lis 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
holky, jsem asi divná,ale mám dotaz. Dovolíte vašim dětem jíst za pochodu,tzn. lítat po celém bytě, skákat u toho po pohovce, rozšlapávat chleba po podlaze a tak? Já teda nevím, jsem ze třech dětí a nikdy by nás to ani nenapadlo, ségra má 3 děti a všechny vždycky jedly u stolu, moje starší s tím neměla nikdy problém,malou to učím taky, ale jako mám kamošku, která za dětma lítá s jídlem (to už jsem si zvykla, vídám to často), ale teď jsme měli návštěvu se 3 dětma do 7 let a já koukala jak puk. Během půl hodiny jsme měli pomazánkové máslo snad i na stropě. Ani jednoho z rodičů nenapadlo říct dětem ať si sednou k jídelnímu stolu. Takže já neustále hadr a stírala to z podlahy,z kuchyňské linky, z televize, z pohovky...... Tak nevím,jestli je nějaký nový trend, který jsem zaspala? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to teda budu raději sto let za opicema, než muset po každém jídle drhnout celý barák......uff, se omlouvám, že jsem s tím sem tak vpadla, ale já to potřebovala vyventilovat :grinning: :grinning: psychicky se připravuju na odmáslování odzeleninování apod. naší domácnosti.
23. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
shar- já mám to stejný když se jí tak se sedí....a hotovo samo že sem tam náká vyjímka je ale jinak mi to taky vadí
23. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
spíte?
23. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
šári, no já bych za okolností normálního jedlíka stopro souhlasila, i jsem se o to snažila, bohužel u nás to tak nedopadlo, barunka jíst moc nechce, takže aby vůbec jedla, pila, jsme byli donucení jít cestou, ať jí sama jak chce, hlavně ať něco sní. rozhodně za ní teda nechodíme se lžičkou, to už je i na nás moc, ale bordel po ní je teda řádnej no. ale praktikujem to jenom doma,na návštěvě bych si to teda fakt nedovolila, ani to řešit nemusím, prtž barunka jídlo a tak nepochtívá, tak prostě na návštěvě jí nenutíme a je to v poho.
23. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
ale když to čtu ještě jednou, tak v 7 letech to opravdu nechápu, to už bych to fakt srovnala do latě...
23. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Néé Very, čtu ty tvoje obsáhle texty :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
shar..já v tomto zkušeností moc nemám, Vojta jí ve své židličce..já za ním s jídlem opravdu lítat nebudu..
bordel po dětech docela beru, ale do určitýho věku :wink:
23. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
a nebolí tě zornice Luci? :grinning:
23. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Právě že jo Very, musíš se furt tak rozepisovat?
23. lis 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
hihi, tak jsem počítala, že se do mě pustíte :wink: je mi jasný, že u dětí do těch 2-3 let je to jinak, někdy je člověk rád, když vůbec něco sní, ale mě právě dostalo, že to byly děti starší (jedno teda 2letý, pak necelých 5 a 7) a problémy s jídlem faaakt neměly :slight_smile:

tak jsem douklízela a jdu chrnět....
23. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dobré ránko. Já se dneska nějak nemůž vzpamatovat a probrat se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.