• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
No jasnýý holky, to sem vybrala hlavně kvůli našim dýchánkům :wink:
24. lis 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
jj do bílýho domu jdem ve čtvrtek,ta jezevčí mast,se nedá nikde sehnat v lékárně to je domácí produkt,a prý opravdu zabírá
24. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Ty jo, toho smrada malýho roztrhnu. Synovce myslím. Teď koupu Adama. Odpo u našich byla scéna, kdy oba leželi vedle sebe a najednou Adam začal brečet. Ptala jsem se Lukáše, co se stalo. Tvrdil že nic. Pak že mu šáhnu na nos, tak to řekl, že ho štípl. (teda asi až na popáté) a teď koupu Adama a koukám, on má otisk zubů od Lukáše na boku. Skro jak cucflek.
ti dva si neudělají nic dobrýho. Chjo. Mě je to celkem šumák, ať se Adama učí, ale z Lukáše roste sígr a navíc kecy R... Chjoooo
24. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Teď Adam mluvil s r. Jsem se pobavila. Říká mu: tatííí dom. hoej hoej a vzdychá u toho jak u sexu. A má to znamenat: tatí, honem dom :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
tak jani gratulovat nemusíš bude to až zejtra
24. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
To neva, ale bude to dřív, než jste mysleli. A byli jste na to mrknout, jak to vypadá? kdyby jsi se zítra chtěla stavit na kafčo, tak už i to mám :grinning:
Honem matko, podávej raport.
24. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jééé holky, musím to napsat. jak jsem dneska byla s Lukášem u doktorky, tak jsem tam potkala kamarádku ze základy. Koukali jsme na sebe jak z jara a ona měla v náruší patnáctidenní poklad jménem Verunka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem na ni koukala a bála se jí dotknout, tak nakonec jsem jí jen pohladila po nožičce a přemýšlela jsem utoho, jak vypadal ten můj poklad, když měl patnáct dní a tlačila jsem slzu do oka. Chjooo, to tak letíííí. Jsem dneska nějaká rozněžnělá
24. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Tak Amelka spala deset minut a přišla za náma do obyváku. Tak je tu s náma..sedí, celá nadšená a pořád něco povídá. :dizzy_face: :grinning:
24. lis 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
povídá povídá pohádku...? :grinning:
24. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak Adam ještě nespí :frowning2: A to byl asi tři hodiny ve veselé kavárně. ozkazuje: mami hajíííí
24. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Jako já to vidím že půjdeme spát zaráz, ale aspoň nám uteče dopolko, když nikam nejdeme.
24. lis 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
nebyli chtěli sme ale chcalo jak z konve tak sme šli kouknout jen na zelnák a zpátky...a je to tam ted amooc hezký se na to už těším
24. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
fagoši taky ještě nespí si připadám jak pytel sem mylsela že pudem aspon do kina bo tak ael oni usnou až tak v deset a pak jít na 2 hodinovej film....to asi neee
24. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
By jsi tam usla Terko taky a vysypala by jsi si ještě popcorn an klín... :wink:
A co děláte zítra? Jakej je Zelňák? Už tam prodávaj ozdůbky a advent. věnce? :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Holky kdy se rozsvěcí strom?
24. lis 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
Asi prvního Luci ne? Uděláme hromadnou akci? Jakej je to den nevíte někdo?
24. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Myslíš že prvního? to je ještě dlouho né?
24. lis 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
Už to vím, úterý a bude to kolem 16-17 hodiny. Tak to vždycky bývá. Si pamatuju, jak jsem před x lety na Svoboďáku prodávla na Vánočních trzích....
24. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
No vždycky to rozsvěcovali kolem prvního prosincovýho dne, ne? :wink: Teda aspoň myslím....
24. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Já se těším na trdelník
24. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
na skořicovej? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
rožíná se ted v pátek
24. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
a taky ještě na langoše na vánočních trzích na bvv... tam mívaj nejlepčejší :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
a na zelnáku sou taký trošku tradičnější bo starý věci sou tam stromky zdobený slámovejma ozdobama maščlama a tak spousta stánkůů stejně jak na svobodáku akorát tady je u každýho napsaný co tam bude -hrnčíř, košíkářka,krasobarvíř, zbrojař bo tak nák je tam toho fakt hafo
24. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
ÚÚÚÚŽ?
24. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
šak od včerejška sou daný ozdoby a dnes už svítili aj ty ozdoby na domečkách
24. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
24. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak to mě upřímě sere ( a ať mě dnimi klidně smažou) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , ale to jsem kujva ve škole. Sáááákryš, hoky, prosím, která veme Áďu na rozsvícení stromku prosím? Ale asi žádná. Žralo by mě, že u toho nemůžu být já osobně :cry: :cry: :cry: :cry: . Hele, holky, kdo se mnou půjde v pondělí na Svoboďák? Nehlaste se všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
ael je to tam fakt krásný...konečně.... vypadá to že na obou flecích budou i zvířátka dnes na svobodáku dělali na kašně betlém vyřezávanej a v životní velikosti (asi zhruba)
24. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Já to tak trošku prokaučovala Terko. Ještě že Tě máme. Děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.