• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
su ráda že nejdsu sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ještě že spolu nemáme děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tak to vás opravdu upřímně lituju. Já to mám SKORO všude jak žaba víte kde.
Máme to asi v rodině. I ségra s mamkou.
1. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
jani nák nechápu :confused:
1. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Takový malý adepti na Yettiho? :wink:
1. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
To jo Tery takový chundeláči!! :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
No že máme chlup, pak nic, pak zase chlup a tak. Ale rostou nám v takových divných útvarech. Máme to jak žaba na přirození.
1. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jsem zvědavá, jestli to mládě co je teď venku dorazí přesně na minutu. Hraju si teď na "zlou" tetu a čekám, jestli dodrží hodinu návratu :grinning: . Myslím synovce
1. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
václav si nalepil centimetrovej proužek vosku :grinning: :grinning: :grinning: zvládl to drsnák :grinning: :grinning: :grinning: mylsíte že by se dal porod přirovnat k voskovýmu pásku na koulích?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Terko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jestli to Václav dá,tak je borec :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
:grinning: Tery to asi neéé..to je ještě málo! :grinning: :grinning:

Michal si depiloval taky pod pažama...bolelo ho to asu kure..y, ale vydržel to..nechtěl se nechat zahanbit, když jsem to dala i já. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
Když jsem zkoušela R poprvé depilovat nohy, tak řval bolestí. Pod pažema? To by se mi posesouval k zemi :grinning:
1. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
ne on si to na ty koule nedá má o ně strach :grinning: :grinning: skusil centimetr x dva tak to není tak děsný hlavně on nemá taký kořeny co já že jo :rolling_eyes:
1. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
já jsem taky depilátor zkusila jednou a málem jsem zdechla, tak žiletím, no ob den sice, ale jsem slaboška.
pepa si vytrhává chlupy v nose a tvrdí, že je to srovnatelný s porodem :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
No jo Terko, je to ješitnej chlap a na to svoje nářadíčko je velice opatrnej :grinning:
Já tím tenkrát vzala R nohu od kotníku ke kolenu a fakt bych si tipla, že si cvrkl. Od té doby to raši holil. (na kolo, né pro můj výmysl)
1. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak to není Peti. Taky jsem párkrát zkusila vytrhnout chlup z nosu, ale porod je horší. Mám výhodu proti Pepovi, já zažila oboje :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
fuj trhání chlupů v nose :pensive: sem to udělala jednou když sem tam měla bebí a málem sem se pokakala.... ke škubání se dokopávám od jara takže taky nejsu dvakrát odvážná. a to podpaží tím voskem fak nák nejde :zipper_mouth:
1. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
No, ale zase to má asi hustší ten porost na nohách Terko, ne?
1. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Dobrý večer dámy :slight_smile:
Co to tu zase probíráte sem se lekla :grinning:
1. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Spolehni se na žiletku Terko. Není to tak bolestiý.
1. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj Peti, škubeme se.... :grinning:
1. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
No to vidím
1. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tak smrádě je doma pod střechou. No smrádě, myslím to dvoumetrový smrádě. Já jdu hají za chrupkounem
1. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Dobrou Jani
1. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
na barandově je zdá se celkem dobrej film hlavně v tom hraje davídek :dizzy_face: žiletka je sice fajn nebolí to ale víš jak
1. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Roste to rychleji. Já vím. Terko, myslíš Ach ty holky? jééé, musím se pochlubit, já si i otevřu youtube, co jsem v Babicích. Tady je PC v pohodě :grinning:
1. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Já jdu koukat na Auto zabiják od Quentina
1. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Holky dobrou noc!!
1. srp 2009 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz
Taky jdu dobrou noc všem
1. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
hezkou nedeli
2. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
tak super su spocená jako prase na xichtě se mi udělali 2 ukázkoví jebáci že by mi ho mohly všechny 14ky závidět na hlavě mám cosi so připomíná explozi fénu za hodinu sem nakvačí 20 lidí a já mám vypadat použitelně :confounded: nemáte někdo kouzelnej proutek bo vílu jak měla popelucha?
2. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.