• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jak dlouho jste dávali probiotika po atb děckám?
25. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Mě dr mna ORL říkala, že mám dávat Adamovi klidně měsíc.
A jak to dopadlo u Dr. Peti, byli jste tam?
25. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
jo, tak klidně měsíc, jako mě to neobtěžuje, jenom jsem nevěděla ani zhruba.
u dr jsem nebyla, barunka už jenom vykašlává, tak...
25. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
koukám na to podstropní spaní a budeme mít něco podobnýho, jako je toto:

http://atyp-nabytek.cz/galerie_vyrobku.php

konkrétně třetí obrázek ve třetí řadě.
Jen ten žebřík bude umístěný kolmo k posteli a schody budou pozvolně stoupat a budou podbité deskou a pod schodama bude knihovna. Jo a zábrana bude jedno prkno. Pán by měl r poslat během tohoto nebo příštího týdne návrh a cenovou kalkulaci na různý typy dřeva. Ale já mám favorita. Borovici. I když parkety jsou dubový.
25. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
jani, pěkný :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Jasně Peti, já se jen ptala, bo jsi o víkendu tuším psala, že se jí to jakoby vrátilo, tak proto se ptám, jak jí je kočence malé :wink:
25. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Děkuji Peti :dizzy_face:
25. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
jj o víkendu to byla krizovka, ale potom to bylo lepší a lepší, tak jsme se rozhodli pro domácí léčbu.
25. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Jani na kdy bys to zítra viděla??
Jinak spaní moc hezký :wink:
25. lis 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Tak máme na doma podobný sandálky i cena byla poněkud příznivější. i když na "papučky" fakt dost síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-letni/detska-obuv-1763301.html

Peti, jasně, proč ji zbytečně hnát do semeniště bacilů, že?
Ono to možná byl poslední záchvěv nemoci a ATB byly silnější a tak to je prostě fuč. Já na vykašlávání dávám Adamovi Hedelix, nebo Stodal.
A začnu dávat preveci Osciloccosinum. půl ambulky týdně.
25. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
o tom oscilu taky dost vážně uvažuju, ale vůbec nevím, jak to barunce podávat :unamused: možná rozpustit na lžičce?
25. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Pěkný večer
Na svoboďák už se taky těším Natka tak budou 10.12.v 10h vystupovat ZŠ Slovanské nám.nacvičují si nějaký písničky a básničky :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
ty voe, jsem se v šalině zase jednou pěkně nasrala :angry: jsem v tom nízkým středu šaliny kde je to pro kočárky najela do toho prostoru, napresovala se do toho volnýho místa ještě a tam seděla dvojice mladejch.. holka po chvíli vystoupila ale borec jel dál, nakonec mi to nedalo a když jsem vystupovala tak jsem mu řekla že pro příště je tento prostor vyhrazenej pro kočárky takže když nějakej uvidí tak by bylo fajn kdyby se zvedl, když nějakej vidí a on mi na to odpověděl, že ale v tom druhým prostoru když jsem nastupovala bylo volno... :angry: :angry: :angry: jsem se na něj podívala jako jestli si ze mě dělá prdel a řekla mu na to, no a co jako? jednou je to pro kočárky tak má prostě vysmahnout... dál už to radši nekomentovala a šla vystoupit protože jinak bych mu fakt dala tečku!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
25. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Peti, to neřeš, já když nastupovala na nádru do jedničky, tak mi nikdo nepomohl s kočárem. Až šel okolo starší cikán a ptal se, jestli nechci pomoc. S radostí jsem přikývla. A to omladina už seděla na prdelích na sedačkách, To neřeš.
Jinak se vrátím k něčemu smutnýmu. V neděli jsem koukala na jedničku na pořad 168hodin. Bylo tam o té malé romské holčičce z toho vypálenýho domku. Neřeknu vám jméno ani město. A byť sama osobně romy opravdu moc nemusím, tak TOHO, bych nepřála ani svýmu nejhoršímu nepříteli. Jsem u toho řvala jak želva. Holčička je poznamenaná na celý život. tolik transplantací a operací a vůbec. Bych těm zm...etkům usekala ruce. Zasouží si výjimečný trest. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale vědomě ublížit děcku (museli vědět, že tam je rodina s dětmi), tak tohle fakt nerozdejchám, by´t je to dítě rom, ťamík, nebo oranžový... Toto fakt ne. a že se zdr. pojišťovna rozhodla po nich žádat náhradu léčby ve výši 5 milionů korun... To je ještě málo, podle mě. ta holka je chudák do konce života.
Uf, promiňte, musela jsem si ulevit. :pensive:
25. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Jani co ten zítřek sím??
25. lis 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
to TOHO, mělo být tohle, jo
25. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
JLuci, já myslela, že je to jasný, že to platí :wink: . V deset snad budem hotoví a nastoupení v plné polní kdekoliv. nebo i později, mě je to jedno, jakna tom bude vy? :wink:
25. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Jani tak na těch 10.30 na České?? Jinak Orlíček stejně zítra není. :wink:
25. lis 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Jj, budem tam a o Orlíčku vím, mě Darča psala mejla.
25. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
jani, no já s tebou úplně souhlasím, taky naše spoluobčany až tak nemusím, hlavně se jich bojím, ale o natálce jsem to viděla a též jsem řvala, tentokrát jsem ale mohla už mluvit, když ve stejným pořadu byla reportáž minule, to ještě ležela, tak jsem měla úplně sevřenej krk, mě hrozně dostává, jak plakala i jenom kvůli tomu vytahování té věci z krku a co teprve to všechno ostatní :pensive: :cry:
25. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
a teda nechápu a obdivuju ty lidi, co na těch popáleninách pracují, já bych to nedala, vidět ty dětičky.
25. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Já sem debil vždycky n ten sál čuměla když sme si tam jeli pro nástroje a udělalo se mi párkrát řádně zle, taky ty zdravotníky na popálkách obdivuju.
25. lis 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
Jo Peti, Natálka se jmenuje ta hočička... Jsem si nebyla jistá.
Hlavně bych chtěla vidět ten soud s těma (nejde napsat lidi) zrůdama... Tam se sjedou všichni romove z ČR a dají jim hašte. A víš co, já jim to přeju..... přeju jim tu sadu. Bych je kopala před sebou.
já se romů taky bojím, nebo nemám z nich dobrej pocit, ale většinou jsou oschotnější k maminám s kočárkama než "naši"
25. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Jsou to kádři na popáleninovým.

A ta holčička, byť měla 80% těla popálenýcho vypdá jako človíček. Jako kloubou dolů před nima.
25. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak tu asi trpím samomluvou.
Registruju první postižení u mýho syna. A to pohádkou o Červené Karkulce. Furt ji melem dokola a Adam kudy chodí, tudy říká babiko (babičko) ham. Jako když se karkulka ptala Babičko proč máš tak velké ... a vlk pak udělal HAM :grinning:
25. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
souhlasím... cikány taky nemusím (s vyjímkou té hrstky slušných) ale jakmile někdo šáhne na dítě.. tak useknout pracky málo :angry:
25. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Hele, Kateřina na blátě, Vánoce na ledě, tak že by? :wink:
Že bychom šli na Štědrej den koulet sněhuláky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojte
jani tak parkety už skoro hotovo ještě se musí zatmelit lišty....
per co ten soud?
25. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
jo, celkem to dopadlo.. :wink: chtěla jsem to zvednout o 500,- nakonec to bylo jen o 300,- ale aspoň něco... akorát si teda budu muset pak zaběhnout na polní pro razítko nabytí právní moci a na cejl k exekutorovi aby vyřídil splacení dluhu co vůči mě, respektive Lindě, má...
25. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
jani na ty kalendáře bych se jim normálně vybodla nic jim neposílala....
jinak já mám ode dneška kalendáře na poště platbu sem posílala v pondělí
25. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.