• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tož to je super aspon něco :wink:

du se odložit dobrou
25. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Holkýý nevíte kam sem dala lízatka?? :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
Já se téééže odpojuji. Jdem k TV a doufám že TO uspím :wink:
Dobrou s kobrou.
25. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ne nevolnost Luci? :wink:
25. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Peti tak to je fajn, aspoň něco!
25. lis 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
kujiii.. :dizzy_face: jen mě sere ještě to lítání okolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
25. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Jani ty sis dneska dala maso co?? :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
hele, vono se jde zítra do městyse? něco mi uniklo? :confused:
25. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
taťka byl tak hlučnej že vzbudil Am, tak čučíme na Jim Jam. :unamused:
26. lis 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo a Peti do města se zítra jde. Kolem 11 na Svoboďáku.
26. lis 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
zítra zítra nebo zítra dneska? :sweat_smile:
26. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Jestli je to zítra dneska tak je to naprd.. :frowning2: ve 2 musím být ve škole, ale jestli je to zítra v pátek tak to jooo :wink:
Za chvilku jedu akorát do města na otočku Lindě pro bundu a mikinu do Takka z letáku.. doufám, že tam ještě něco budou mít... :rolling_eyes:
26. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
sobota 5. prosince
13.00–16.00 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
V IKEA Brno bude v sobotu 5. 12. od 13.00 do 16.00 nadělovat Mikuláš. Pokud jste byly hodné, nebojíte se čerta a chcete vidět i anděla, na nic nečekejte a přijďte k nám do IKEA Brno.

pondělí 7. prosince
15.00–18.00 LOSÍKOVY DÍLNIČKY
Blíží se Vánoce, svátky ke kterým neodmyslitelně patří krásně prostřený stůl. Přijďte si do IKEA vyrobit originální vánoční dekoraci, kterou si o Vánocích ozdobíte váš slavnostní stůl.
Těšíme se na vás v pondělí 7. 11. od 15.00 do 18.00. v IKEA Brno v prostorách za pokladnami.
26. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky holky ja myslela ze se jde v pondeli nemuzu dneska nemam navareno a holka me zustla doma horecka boleni bricha tak nevim co zase kde snedla :frowning2:
26. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Já mám fakt dost. Dnes jako dnes.
26. lis 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
myspule jde se dnes, v pondělí a v úterý.
26. lis 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
aháááá, takže prd :frowning2: tak nic no, tak příští týden platí, Luci?
26. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
takže platí :dizzy_face:

zatím papa, jdem se nachystat a vyrážíme... a jestli tam nebudou nic mít tak je seřvu do kuličky :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
(L)učinkoooo, nepuááááč... uvař si kafčo nebo čajíka, sedni vedle Am, koukej na pohádky, a mysli na to, že ti za chvíli holky zvednou naládu :wink: a kdyby to nepomohlo, tak můžeš myslet na to, že v pondělí mě zase uvidíš :sweat_smile: :grinning: ale to by teprve byla depka jak Brno, co? :sweat_smile: :grinning:

A něco jenom pro tebe: :wink:

Jede babka tramvají a nad ní stojí děda a pořád bubnuje holí do podlahy. Už to nevydrží a povídá: Musíte pořád třískat tou holí?
Musím, odpoví, já si připomínám, že mám vystoupit v Bubenči.
Já zase jedu na Malou stranu a taky tady neuchcávám…

Jde slepec po mostě a najednou něco ucití a hledá po kolenou a pořád neví co to je tak čichá,šmátrá a nemuže nic najit najednou mu proklouzne mezi prsti a pořád neví co to je ochutná a řekne fuj HOVNO ještě že jsem do toho nestoupl!

Přijde Číňan do obchodu a říká: "Ťink ťonk ťank Coca Cola."
Prodavačka na něj: "Dva litry čeho?"

Srazí se dvě auta.V jednom jedou bílí a v druhém černí. Všichni jsou těžce zraněni. Přijede sanitka a ošetřuje jen ty bílé. Vtom se cikán vztekne, a přijde za sanitářem:
,,Jak si to představujete, ošetřovat jen bílé?!".
A sanitář v klidu odpoví: ,,Víš co, podívej se na tu sanitku. Jakou má barvu? BÍLOU! Tak vy si počkejte na tu SVOU!"
26. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
26. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
lovím lovím pyloušky... :unamused: druhá strana to jistí
26. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj Holky,tak vám popíšu svůj román s dnešního alerga

tak nám dělali testy na alergeny a pozitivní na pyly,trávy,plísně,potvrzené astma,takže nám sestřička ukázala jak dýchat dostali sme masku totiž,poslány na orl,vypsána žádanka na imunologii krev k SV.Anně,žádanka na edukaci na dechové cvičení a doporučeny lázně
no dál sme šli na orl,tam zvětšená mandle kontrola za půl roku
no docela se divila ,že má nejvíc na trávy když je ted podzim,no v pokoji máme mít 18stupnů,takže asi budem mrznout
jinak v uterý cvičení a v lednu ta imunologie a pak za půl roky ty kontroly. a zítra jdu k naší dr domluvit se na ty lázně,a s výsledky dorazily sme ted a sem hotová fakt,budu doufat ,že se nám to brzo upraví sem z toh taková neštastná :frowning2:
26. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
týýýý voe mony tak to teda docely drsný :confounded: co se s takhle malým dítětem dělá v lázních? :confused: zase na druhou stranu fajn že ste na to přišli takhle brzo že se to třeba ještě spraví brátránek byl jako děcko upe v prdeli byl alergickej uplně na všechno zjistili to brzo tak se nák léčil a ted už je uplně v pohodě, tož snad to bude taky lepčí.... budem držet palce
26. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
teda mony, to mě mrzí :pensive: , ale terka má pravdu, dobře, že se na to přišlo a může se už postupovat konkrétně no, tak se držte.
26. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
napsala bych to stejný co holky.. Matyho je mi strašně moc líto :frowning2: ale taky držím pěsti ať se to s věkem ztratí
26. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Mony volala sem ti, tak mě kdyžtak prozvoň. Míša měl to samé a teď je relativně v pohodě a to nemá čas jít na alergologii. Snad bude Matymu jen líp, zvládnete to, ste šikulky.
26. lis 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
sme ted dojely z Ikey,potřebovaly sme nový lampičky,no snad to bude dobrý já doufám,že se mu to ztratí jako nám,a co budem dělat v lázních to fakt nevim teda 6týdnů to bude docela dlouhá doba :unamused:
26. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
6týdnů?????????? týýýýý vado :confused: :confused: :confused:
26. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.